18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co zrobić gdy ktoś ci wyjedzie ... ?

padaka • 2012-01-07, 00:28
Dać do odciny ! :megalol:

metal15

2012-01-07, 00:33
zasłużone piwko :)

a zaraz się zacznie pie**olenie o tych dawcach, o ryczących wydechach które wam spać nie dają...

KAŻDY motocyklista wie, że puszkarze nas nie widzą - dlatego muszą nas chociaż słyszeć

seven

2012-01-07, 01:02
Przez tych j***nych dawców nie mogę w nocy spać...
Tu nie wydech ryczy, ryczące wydechy z allegro z reguły montowane są w golfach i calibrach ;)

ticorr

2012-01-07, 01:12
puszkarze nie widzą samych siebie, a wy tu o motorowerach rozprawiacie...

i jeszcze jedno: dlaczego na waszej j***nej pseudo-wojnie cierpieć mają piesi i ludzie w domach?

padaka

2012-01-07, 01:13
metal15 napisał/a:

zasłużone piwko :)

a zaraz się zacznie pie**olenie o tych dawcach, o ryczących wydechach które wam spać nie dają...



seven napisał/a:

Przez tych j***nych dawców nie mogę w nocy spać...



metal15, Ty to k***a jasnowidz jesteś :-D

EudezetReprezent

2012-01-07, 01:18
Jak nie mozesz spac to se k***o zatyczki zapodaj a j***ni to moga byc tylko twoi starzy Lamusie

Pener

2012-01-07, 01:20
Cytat:

Jak nie mozesz spac to se k***o zatyczki zapodaj a j***ni to moga byc tylko twoi starzy Lamusie


31 lat a taki agresywny :roll:

Xenomorph08

2012-01-07, 01:21
@ UP

Chyba wiem kto ma motorek.

Correct - UP EudezetReprezent

think666

2012-01-07, 01:22
Też nakręcę film. Jak ktoś mi wyjedzie przed rower przestanę pedałować, żeby było słychać wolnobieg.

seven

2012-01-07, 01:38
Pener666 napisał/a:


31 lat a taki agresywny :roll:


Prędzej taki stary, a głupi :)

EudezetReprezent napisał/a:

Jak nie mozesz spac to se k***o zatyczki zapodaj a j***ni to moga byc tylko twoi starzy Lamusie


Jesteś za tępy żeby zrozumieć co napisałem, zresztą patrząc na opis w sygnaturze można to łatwo stwierdzić. Takie debile jak ty nie powinny siedzieć na motorze.

Btw
Mam nadzieję, że się rozk***isz na tej 125

grubazzz

2012-01-07, 02:48
w naszym po,,,,ym prawie jest tak ze wydech nie może przekraczać 93 decybeli czy coś około.ale jak słychać motocykl to lepiej bo zwraca na siebie uwagę i szybciej go zauważymy .

metal15

2012-01-07, 02:48
seven napisał/a:




Btw
Mam nadzieję, że się rozk***isz na tej 125


Troszeczkę za grubo poleciałeś kolego :roll:

seven

2012-01-07, 02:56
grubazzz napisał/a:

w naszym po,,,,ym prawie jest tak ze wydech nie może przekraczać 93 decybeli czy coś około.ale jak słychać motocykl to lepiej bo zwraca na siebie uwagę i szybciej go zauważymy .


Ale przecież to silnik kurde słychać, obroty, jak chcesz w motocyklu to wytłumić?

metal15 napisał/a:


Troszeczkę za grubo poleciałeś kolego :roll:


Dlaczego? Poczytaj sobie posty tego kretyna, jak się rozjebie to jednego debila mniej :)

think666

2012-01-07, 03:21
EudezetReprezent napisał/a:

Jak nie mozesz spac to se k***o zatyczki zapodaj a j***ni to moga byc tylko twoi starzy Lamusie


I znaki interpunkcyjne też j***ć!

metal15

2012-01-07, 03:56
seven napisał/a:


Ale przecież to silnik kurde słychać, obroty, jak chcesz w motocyklu to wytłumić?



tak, silnik- czyli przez gaźnik silnik zasysa powietrze, w cylindrach miesza się z paliwem , dzięki iskrze dochodzi do zapłonu a "dzwięk" wychodzi przez zawór wydechowy, jak go wytłumić? tzw. tłumikiem czyli dla mniej zorientowanych "rura wydechowa" , co nie zmienia faktu że w kredensach rolę tłumika spełnia zazwyczaj chromowana pusta rura, w motocyklach typu sport(ścigacz) cross i często enduro tłumiki są najczęściej wybebeszane z wszystkiego co jest w środku i zostaje sama skorupa - dlatego tak ryczy i dlatego nas słychać, w razie wątpliwości odsyłam do google "budowa tłumika motocyklowego"


seven napisał/a:


Dlaczego? Poczytaj sobie posty tego kretyna, jak się rozjebie to jednego debila mniej :)


Może i masz rację, postów nie ma za mądrych , za to kierowcą może być niezłym - a nawet jeśli nie to śmierci się nikomu życzyć nie powinno :roll: