18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co zrobić gdy ktoś ci wyjedzie ... ?

padaka • 2012-01-07, 00:28
Dać do odciny ! :megalol:

rafbur

2012-01-07, 07:44
Ja tam nie widzę różnicy - motocylista, kirerowca osobówki.
Wśród jednych i drugich jest wielu idiotów, chamów i prostaków, którym mało kto zwróci uwagę i gnojki czują się bezkarni.
Z tym trezba zrobić porządek ;)

dwakilo

2012-01-07, 08:34
Szkoda silnika.

axim3

2012-01-07, 09:02
rafbur - masz rację tylko że zapomniałeś dodać jednego, że Polacy to są je*ane pieniacze, i każdy ch*j na swój strój, ten ma samochód, to jebie na motocykliste, motocyklista ma motor, to jebie na tego w samochodzie,

mam samochód oraz motocykl , wiem z jakimi kretynami można spotkać się na drogach, tych w samochodach, motorach i na hulajnogach.


pozdro.

clemenza

2012-01-07, 09:28
ale debil ! do odciny zawsze daje jak ktoś mi na pasy wlezie. na puszki się trąbi... tak szczerze jadąc puszką nie zrozumiałbym o co mu chodzi z tym rykiem. ciekaw jestem jak mu się klamka wyśliźnie w takiej sytuacji :D

mirabelek76

2012-01-07, 10:13
wasze odciny to słychać pod galerią handlową jak na pasach czeka na przejście stado galerianek

Phallucifer

2012-01-07, 11:25
Eh, w sytuacji zagropzenia w ruchu drogowym mozemy uzyc sygnalu dz**ekopwego, a nie obrotow silnika, ktore w mysl litery prawa niestey sie do nich nie zaliczaja. Kolejna rzecz, zblizajac sie do skrzyzowania, przejscia dla pieszych, przejazdu rowerowego, kolejowego, tramwajowego etc. kierowca zobowiazany jest do zachoiwania szczegolnej ostroznosci, ktos to ma ciut wyobrazni drogowej ze mna sie zgodzi, ze w ruchu drogowym lepiej jest reagowac prewencyjnie- i wydaje mi sie z punktu widzenia kierujacego litrowy motocykl, ze takie dzialanie jest silnie prozdrowotne.
Faktem jest, ze kierowcy sa zidiociali i nie widza czasem ciagnika z naczepa, dlatego apeluje do "dawcow" o ostrozniejsza jazde- alke jako "dawca".

brandon

2012-01-07, 11:44
Kto nie lubi motocykli ten pedal j***ny. Prawdziwy facet uwielbia predkosc, i ryk silnika!!! a anty bike'i wypie**alac na wiocha.pl. a nie sadistica zasmiecaja

think666

2012-01-07, 11:53
brandon napisał/a:

Kto nie lubi motocykli ten pedal j***ny. Prawdziwy facet uwielbia predkosc, i ryk silnika!!! a anty bike'i wypie**alac na wiocha.pl. a nie sadistica zasmiecaja


Prawdziwi mężczyźni kochają rowery! Lekki powiew wiatru, odgłos korby, wzrok pożądania u każdej kobiety, kiedy stoję na światłach i orgazmy kiedy ruszam z 15 biegu!!!

Chłopie jebnij się w łeb...

st...........er

2012-01-07, 11:54
@up osz ty facet prawdziwy się znalazł. Prawdziwy facet to uwielbia wyprówać flaki z jeleni...

rafbur

2012-01-07, 12:40
think666 napisał/a:


Prawdziwi mężczyźni kochają rowery! Lekki powiew wiatru, odgłos korby, wzrok pożądania u każdej kobiety, kiedy stoję na światłach i orgazmy kiedy ruszam z 15 biegu!!!

Chłopie jebnij się w łeb...




Nie wiem jak Wy "prawdziwi mężczyźni", ale ja tam zdecydowanie wolę, od motocykli i rowerów, zerżnąć zdrową panienkę :D :D

speedster

2012-01-07, 12:42
Jeśli ktoś się wozi cruiserem to polecam zamontować lightbara.Sam zauwazylem, że większą uwagę zwraca sie na "coś" co ma 2 światła z przodu;)

tweak16

2012-01-07, 12:55
Tak tak do odciny miliard razy a pózniej płacz że ci korbe bokiem wyj***ło :)
Lepiej już kopnąć :)

groch777

2012-01-07, 13:59
think666 napisał/a:

Też nakręcę film. Jak ktoś mi wyjedzie przed rower przestanę pedałować, żeby było słychać wolnobieg.



nie, nieee... ty już nie przestaniesz Pedałować - taki po prostu jesteś.

da...........na

2012-01-07, 15:36
Pederasta dostanie kiedyś za swoje...

sosik

2012-01-07, 16:27
metal15 napisał/a:

KAŻDY motocyklista wie, że puszkarze nas nie widzą - dlatego muszą nas chociaż słyszeć



Odezwał się otwieracz do puszek :idzwch*j: