18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co zrobi Arab jak wygra żywyrap

lansnaskary • 2013-03-01, 13:14
tej odpowiedzi można było się spodziewać :amused:


nots

2013-03-01, 16:29
Żaden z was w sumie nawet nie wie, jak on gada bez zielska, bo na wszystkich filmikach jest ewidentnie zjarany. To tak, jak wy byście odpowiadali naj***ni alkoholem. Też się gada bzdury, wolno odpowiada itd. No ale raczej nie da rady usłyszeć tego typa na trzeźwo, bo jest uzależniony od zielska. Już teraz to takie pół-warzywo, niedługo bedzie po prostu warzywem.

beephe

2013-03-01, 16:31
Kurzy, Cywil albo Rezydent.

Antidesperate

2013-03-01, 16:36
Słońce, chmurki, wiaterek i THC
chyba nic sie nie stanie jak 30 stracę :amused:

Narkotyzier

2013-03-01, 16:47
Lubię tego kolesia, ale nie chciałbym, aby wygrał, bo nie jest dobrym raperem. Nie oszukujmy się jest pozytywną osobistością, ale nic więcej. Powinien wygrać Korki - zabójcze flow, energia i dość dobre teksty, albo Centrum Strona - Oldschool w czystej formie w eliminacjach mi się nie podobali ale jak ktoś oglądał półfinał i powie, że CS dali słaby występ to jest debilem.
A wszystkie komentarze "ile to on jara,", "umiaru" itp. ch*j Wam do tego. Koleś jest dorosły jak będzie chciał się zbakać to się zbaka.

kuba10154

2013-03-01, 16:50
Myślałem, że pierwsze co zrobi to krzyknie "Allah Akbar" :D

thez

2013-03-01, 16:56
Ten cały Korki leci Magikiem i to go dyskwalifikuje u mnie. Niech wymyśli swoje flow.


.edit. literówka.

babycow

2013-03-01, 17:00
japie**ole, mozg juz przepalony... zal mi 'chlopcow' co sluchaja rapu, fajnych macie przedstawicieli...

small90

2013-03-01, 17:28
@up
Żal mi Ciebie.

kials

2013-03-01, 18:11
Powiem wam że nie wiem skąd sie u was dzieje podział: rap / brudasy. Do tematu zaś: jak można zrobić wywiad z zjaranym typem? ... halucynacja, taka sytuacja...

di...........os

2013-03-01, 18:13
Co kto lubi... Ale czy istota rapowania ogranicza się do bakania? Żeby nie było - przed chwilą zobaczyłem na YT co chłopaczyna sobie śpiewa.


Chcecie zajebiste flow? Znajdźcie płytę Sorcerer Milesa Davisa, wybierzcie utwór 6 albo 7! Takie kawałki mogą uświadomić dopiero, że np. ten chłopak nie jest wybitnie muzykalny.

Dalione

2013-03-01, 18:44
Panowie panowie panowie, półfinał już jest na youtubie i Arab przeszedł dzięki złotej karcie, ja bardzo mocno liczę na Centrum Strona, Korki też spoko, ale jednak Centrum Strona pozamiatała :) ).

ogonix

2013-03-01, 21:13
podobno CentrumStrona i Korki wygrali ten program ;) . jak dla mnie Centrum rozpie**ol totalny, boom bap na kozackim poziomie, ale zamiast Korkiego powinien tam sie znalezc Bonez!

Chuck666

2013-03-01, 22:07
Mówcie dalej biedaczki że marycha nie szkodzi, marycha super, sadzić palić zalegalizować, wystarczy spojrzeć na tego człowieka, który ledwo co kontaktuje.
wszystko jest dla ludzi ale z umiarem.

pi...........ka

2013-03-01, 22:28
o gimbaza sie rozgadala :) dla mnie on powinien wygrac bo jest prawdziwy :) a nie te inny cwe*e pseudo gangsta rap z przerośnietym flow niczym wpadajacy klocek do kibla :P maja hajs na mix i master bo im starzy daja kabonke ;) i wożą sie i udaja TEDEGO wielkie joł bieda na sto pro :P idzcie w ch00j z takim crapem :P araba dobrze sie sluchalo bo beka i jaranko dobre ;) prawdziwy chlopak :P to jest hip hop :P sluchacie murzynow a oni tylko o tym nawijaja :P