18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co to jest ?

Pablodo • 2010-08-29, 15:21
-Co to jest małe ,czerwone i podnieca ?

-Noworodek roztrzaskany młotkiem .

:lodowka:

Borek91

2010-08-31, 02:32
Murzyn polecam Ci przeczytać definicje czarnego humoru (może się zdziwisz ale to nie dowc**y o murzynach), a potem zobaczyć co jest napisane pod logiem sadistic. Najpierw ogarnij gdzie jesteś, potem się kłóć. A jak boisz się o zrycie swojej delikatnej psychy, to niech Ci starzy założą filtr rodzicielski. A żebyś nie musiał przedzierać się przez niebezpieczną, straszną, chorą przestrzeń internetu w której kryje się tyle rzeczy mogących spaczyć twoją delikatną i niewinną przecież psychikę i żebyś nie musiał się z tego spowiadać, daje ci linka do definicji: http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarny_humor

Murzyn

2010-08-31, 09:27
Borek91, spójrz lepiej na to ile tu jestem, potem na mój wiek, a dopiero następnie możesz wyjeżdżać z tym co to jest sadol, bo jestem tu dość długo, żeby się z tym obeznać. Sądzę po prostu, że kawały tego typu są niesmaczne...

Słomcia za to próbuje inteligentnie wybronić się z sytuacji, co niespecjalnie wyszło. A resztę napisałem wyżej. Dziękuję, dobranoc.

BÃ...........³g

2010-08-31, 09:51
Nieważne jednak.
Murzyn ogarnij siÄ™, i nie pie**ol.

Saia

2010-08-31, 12:40
Murzyn napisał/a:

Borek91, spójrz lepiej na to ile tu jestem, potem na mój wiek, a dopiero następnie możesz wyjeżdżać z tym co to jest sadol, bo jestem tu dość długo, żeby się z tym obeznać. Sądzę po prostu, że kawały tego typu są niesmaczne...



nie pie**ol , to ja ci mówię dokładnie to samo co borek.

Wiek to sobie każdy może wpisać.
To kto ile był na sadolu też nie jest wyznacznikiem tego co kto może sobie pisać.

To Ci się nie podobają kawały , kwestia gustu. Tylko po co na siłę wchodzisz tam gdzie takie kawały powinny być normalką? Jest milion pięćset sto dziewięćset innych stron z humorem. Znajdź se taką co nie będzie takich kawałów a nie , chcesz zmieniać charakter sadola.

Ross Pierre Dolevas

2010-09-01, 09:56
El Hobbito napisał/a:



A ja myślałem, że martwy płód w stroju clowna...



Kurcze... a byłem pewny, że to clown w stroju z martwych płodów :amused: