18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co to jest ?

Pablodo • 2010-08-29, 15:21
-Co to jest małe ,czerwone i podnieca ?

-Noworodek roztrzaskany młotkiem .

:lodowka:

SitrQ

2010-08-30, 14:57
"dowcip" pozostawiam bez komentarza.Współczuję tym,których takie coś śmieszy...i radzę wybrać się do dobrego psychiatry!

Murzyn

2010-08-30, 16:58
SitrQ napisał/a:

"dowcip" pozostawiam bez komentarza.Współczuję tym,których takie coś śmieszy...i radzę wybrać się do dobrego psychiatry!


Aż Ci k***a piwo postawię :mrgreen:

Saia

2010-08-30, 17:03
Murzyn napisał/a:


Zajebisty wręcz...znajdź kobietę (kobieta to nie ręka), zrób dziecko



:Homer: sam nie wiem jak to mam skomentować. Tak napisz mi jeszcze żebym odszedł od monitora , miał życie, wrócił to przedszkola i inne tego typu teksty. Argumenty masz zajebiste.

Kawał jest zajebisty a jak ciebie nie śmieszy to trudno , każdy ma inny gust. Kawał jest 100% pasujący do klimatu sadistic.pl
Z tego co wiem to nazwa portalu w sumie nie odnosi się do materiału na głównej a raczej odnosi się do harda. Jednak klimat strony jest jaki jest. Długo jesteś na sadolu , więc chyba powinieneś pamiętać o tym jak wyglądał sadol przed najazdem debili.

Ktoś ci ładnie napisał , nie chcesz takich żartów? to idź na maxiora czy gdzieś indziej. Tu znajdziesz takie kawały , bo tu ich miejsce. Jak się nie podoba to "go back to africa" :P

PS. utożsamianie się z ścierwem i gimbustwem zaniża jeszcze bardziej poziom twojej wypowiedzi.

SitrQ napisał/a:

"dowcip" pozostawiam bez komentarza.Współczuję tym,których takie coś śmieszy...i radzę wybrać się do dobrego psychiatry!



Radzę nacisnąć czerwony X gdzieś po prawej na górze , ewentualnie taki mały czarny X koło zakładki strony.

Sadol to sadol , jak oczekujesz strony typu maxior/joemonster to ci się coś jebło. Prawda że pełno wsiurów wrzuca kawały pokroju strasburgera.

Z rozrzewnieniem wspominam stare czasy , kiedy ludzie , wypowiadający się w wasz sposób byli gnojeni...

lo...........es

2010-08-30, 17:24
[quote="Pablodo"]-Co to jest małe ,czerwone i podnieca ?

-Noworodek roztrzaskany młotkiem .

Do tej pory myślałem, "to" się nazywa łechtaczka. Dzisiaj przekonałem się, że przez lata żyłem w błędzie. Dopiero Sadistic.pl mnie doedukował i teraz już wiem:)

shaqqy

2010-08-30, 17:37
@up
fail, łechtaczka jest różowa.

Cóż, takie kawały to esencja sadistica, jak komuś się nie podoba to pomylił miejsce. Dla hejterów powiem, że to tylko kawał a nie prawdziwy materiał, film fotka więc po co się spinać?

Dorośnijcie.

I na pocieszenie kawał który znają wszyscy:

Co jest śmieszniejsze od martwego płodu?

NIC 8-)

Murzyn

2010-08-30, 18:27
Cytat:

PS. utożsamianie się z ścierwem i gimbustwem zaniża jeszcze bardziej poziom twojej wypowiedzi.


Ścierwem zostali tu nazwani ludzie o mniej porytej psychice niż inni. Utożsamiłem się z takimi ludźmi, nie z dosłownym znaczeniem tego słowa...

kamuha

2010-08-30, 18:50
Saia napisał/a:



:Homer: sam nie wiem jak to mam skomentować. Tak napisz mi jeszcze żebym odszedł od monitora , miał życie, wrócił to przedszkola i inne tego typu teksty. Argumenty masz zajebiste.

Kawał jest zajebisty a jak ciebie nie śmieszy to trudno , każdy ma inny gust. Kawał jest 100% pasujący do klimatu sadistic.pl
Z tego co wiem to nazwa portalu w sumie nie odnosi się do materiału na głównej a raczej odnosi się do harda. Jednak klimat strony jest jaki jest. Długo jesteś na sadolu , więc chyba powinieneś pamiętać o tym jak wyglądał sadol przed najazdem debili.

Ktoś ci ładnie napisał , nie chcesz takich żartów? to idź na maxiora czy gdzieś indziej. Tu znajdziesz takie kawały , bo tu ich miejsce. Jak się nie podoba to "go back to africa" :P

PS. utożsamianie się z ścierwem i gimbustwem zaniża jeszcze bardziej poziom twojej wypowiedzi.



Radzę nacisnąć czerwony X gdzieś po prawej na górze , ewentualnie taki mały czarny X koło zakładki strony.

Sadol to sadol , jak oczekujesz strony typu maxior/joemonster to ci się coś jebło. Prawda że pełno wsiurów wrzuca kawały pokroju strasburgera.




Kawał nie jest drastyczny nie jest hardcorowy(a takie lubie), ale po prostu jest gównianie gowniany. Równie dobrze możesz używać w swojej wypowiedzi "k***e"a jako przecinków i być dumny ze swojego ziomalstwa.

Cytat:


Z rozrzewnieniem wspominam stare czasy , kiedy ludzie , wypowiadający się w wasz sposób byli gnojeni...



nie wiem czy trzeba to komentowac. Tatuś pracował w ZOMO? czy po prostu jakiś kompleks?

słomcia

2010-08-30, 20:13
ludzie co sie porobiło z sadolem??????????? weźcie sie k***a osły pozapisujcie do pisu czy gdzieś a nie piszcie mi tu o waszych zranionych uczuciach k***a. sadol to sadol a nie k***a przedszkole!

Saia

2010-08-30, 20:20
kamuha napisał/a:


nie wiem czy trzeba to komentowac. Tatuś pracował w ZOMO? czy po prostu jakiś kompleks?



Nie , po prostu bardzo lubiłem jak ludzie twojego pokroju byli gnojeni. Nie chce mi się tłumaczyć tobie czemu jesteś w moim mniemaniu cwe*em.

@Back to topic.
Nie ma sensu wyjaśniać po raz kolejny czym jest sadistic.
Innych śmieszą takie rzeczy innych inne , kwestia gustu.
Dlatego niektórzy wolą joemonstera a niektórzy wolą sadistica.
Ścierwem nazwałem ludzi którzy wolą inne strony a przychodzą na sadistica i na siłę chcą go zmieniać na wzór innych stron.
Gimbusami nazwałem ludzi którzy przybyli na sadola wraz z fala popularności strony. Wrzucają jakieś durne fotki czy filmiku jak np te dwie kobity co stały i na zmianę powtarzały "j***ne" / "e".
Kiedyś fajne tematy dostawały 150 piw max , teraz szczekający pies dostaje 800.

El Hobbito

2010-08-30, 20:27
shaqqy napisał/a:


Co jest śmieszniejsze od martwego płodu?

NIC 8-)



A ja myślałem, że martwy płód w stroju clowna...

Saia

2010-08-30, 20:33
El Hobbito napisał/a:



A ja myślałem, że martwy płód w stroju clowna...



co Ty , martwy płód w stroju clowna z gitarą :D

Lord of Suffering

2010-08-30, 20:38
Saia napisał/a:



co Ty, martwy płód w stroju clowna z gitarą :D



i zrośniętymi palcami

shaqqy

2010-08-30, 20:51
up
dla mnie jest tak samo śmieszny 8-)

Zgadzam się z panem Saia. Tylko czemu prawie wszystko jest zawsze lepsze niż dawniej? Oprócz komuny.

Murzyn

2010-08-30, 21:12
słomcia napisał/a:

ludzie co sie porobiło z sadolem??????????? weźcie sie k***a osły pozapisujcie do pisu czy gdzieś a nie piszcie mi tu o waszych zranionych uczuciach k***a. sadol to sadol a nie k***a przedszkole!


Dowartościowujesz się tą mnogością pytajników? Czy bulwersik lekki? I tutaj Ci dorzucę kilka przydatnych itemów:
L, W, ę, P, I, S a poza tym to jeszcze kilka przecinków: ,,,,,,,,,,,, i jeden apostrof: ' miłego układania :)

słomcia

2010-08-30, 23:43
Murzyn napisał/a:


Dowartościowujesz się tą mnogością pytajników? Czy bulwersik lekki? I tutaj Ci dorzucę kilka przydatnych itemów:
L, W, ę, P, I, S a poza tym to jeszcze kilka przecinków: ,,,,,,,,,,,, i jeden apostrof: ' miłego układania :)

a teraz pan "nie_smiejcie_sie_z_martwych_noworodków_bo_ranicie_moje_uczucia" próbował wyjść na intelektualiste w spodniach na kantke? czy może na mistrza ciętej riposty? tak czy tak nie wyszło...i możesz dalej wytykać mi ilość pytajników...mam to gdzieś