18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hasky128

2014-01-01, 03:17
Napie**alają węgorze jak ja na imprezie sylwestrowej w mojej wyobraźni.

casimus

2014-01-01, 03:37
Widzę, że kolega wyżej też bez przyjaciół. Piwo dla kolegi.

~Velture

2014-01-01, 06:50
Dam wam mindfucka.

Ponoć grawitacja na księżycu jest ok 1/6 tej co na ziemi. Przeciętny zdrowy mężczyzna waży powiedzmy ok 80kg. Ka księżycu byłoby to ok 13.5kg (uproszczam). Albo inaczej - siła waszych mięśni byłaby 6x większa. Dlaczego skoki na księżycu są tej samej wysokości co na ziemi?
Nawet dodając skafander ważący 2gie tyle co astronauta skok powinien być WYRAŹNIE wyższy niż na ziemi. Natomiast te skoki są na poziomie 30cm.

Czemu nie ma misji na księżyc w czasach gdzie technologia jest tak mocno zaawansowana?

Nie twierdzę ,że nie było człowieka na księżycu ale MOIM zdaniem nie ma wystarczających dowodów.
Nie bazuje swoich przekonań na programach telewizyjnych itp. Zwyczajnie używam mózgu i weryfikuje 'fakty'.

McMenel

2014-01-01, 09:01
Ba co do grawitacji to pozostaje także problem zbyt szybko opadającego kurzu. Spójrzcie na to z jaką szybkością on opada. Widać iż jest drobny a w warunkach niskiej grawitacji powinien się unosić znacznie dłużej.

Ti...........ch

2014-01-01, 09:09
I weź coś k***a później znajdź przy takich tagach :trzesieee:

Bankracy

2014-01-01, 09:35
@up to dodaj do ulubionych

kroplowa

2014-01-01, 11:29
Byli na księżycu, czy też ich nie było.. Co to za różnica? I tak umrzesz :D

Mr.Drwalu

2014-01-01, 11:34
Adenozynotrifosforan napisał/a:

Co się stanie, jeśli zwiększymy 2x prędkość fimów z Księżyca



Filmik będzie dwa razy szybciej zapie**alał? :wtf:

ni...........ne

2014-01-01, 11:54
Idźcie się leczyć zjeby od teorii spiskowych

bloodwar

2014-01-01, 12:17
Velture napisał/a:

Dam wam mindfucka.

Ponoć grawitacja na księżycu jest ok 1/6 tej co na ziemi. Przeciętny zdrowy mężczyzna waży powiedzmy ok 80kg. Ka księżycu byłoby to ok 13.5kg (uproszczam). Albo inaczej - siła waszych mięśni byłaby 6x większa. Dlaczego skoki na księżycu są tej samej wysokości co na ziemi?
Nawet dodając skafander ważący 2gie tyle co astronauta skok powinien być WYRAŹNIE wyższy niż na ziemi. Natomiast te skoki są na poziomie 30cm.

Czemu nie ma misji na księżyc w czasach gdzie technologia jest tak mocno zaawansowana?

Nie twierdzę ,że nie było człowieka na księżycu ale MOIM zdaniem nie ma wystarczających dowodów.
Nie bazuje swoich przekonań na programach telewizyjnych itp. Zwyczajnie używam mózgu i weryfikuje 'fakty'.



Coś słabo ci idzie to używanie mózgu - kombinezon do wyjścia w kosmos waży około 140 kg (w latach 60tych ubiegłego wieku były nawet cięższe), w takim kombinezonie nikt nie dałby rady podskoczyć choćby na centymetr na Ziemi albo choćby zrobić parę kroków, dodatkowo nogi kosmonauty są tak mocno ściśnięte min. przez "getry" chłodzące - bo astronauta narażony jest na temperatury od 180 stopni (wystawiony na promieniowanie Słońca), do minus 173 stopni (gdy Słońce "zachodzi" lub w cieniu) więc jego ciało oplatają "getry" będące skomplikowanym systemem kanalików którymi płynie zimna/gorąca ciecz. A dodatkowo próżnia otaczająca astronautę sprawia, że powietrze wewnątrz kombinezonu rozdyma go niczym balon, oddzielając poszczególne warstwy materiałów i poprawiając ich właściwości izolacyjne i utrudniając wykonywanie skoków i ruchów nogami.

Lord_Viader

2014-01-01, 13:50
Nie mam wiedzy na ten temat, powiedz mi jednak dlaczego kurz nie unosi się zauważalnie dłużej niż na ziemi?

yoyoyo

2014-01-01, 16:56
Cytat:

Nie mam wiedzy na ten temat, powiedz mi jednak dlaczego kurz nie unosi się zauważalnie dłużej niż na ziemi?



Bo ma znacznie większą gęstość niż "atmosfera" Księżyca.

Ra...........py

2014-01-01, 18:20
Będą 2 razy przyśpieszone