18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co się stanie gdy przefiltrujemy Coca-Colę?

rafal88x • 2013-04-19, 20:10
Ciekawe zjawisko. Potrafi ktoś wytłumaczyć?


mazitbg

2013-04-20, 08:00
" inwalida_umysłowy
CRAFTER12 napisał/a:
Raz udało mi się tak zrobić na kacu. Napiłem się coli, a cofneła się biała ciecz i oddzielnie troszke barwnika. Nic specjalnego

Ja kiedyś napiłem się mleka a cofnął się twaróg.. "

Miałem to samo :) tylko myślałem że płuco wyrzygałem i wystraszyłem się nie na żarty, wcześniej jeszcze sok pomidorowy piłem.

MudPie

2013-04-20, 10:17
Suty_dziobaka napisał/a:



Przecież gość to tłumaczy na filmiku. ;-)


Przecież wyraźnie mówił mattakukura.

teken

2013-04-20, 10:39
to pewnie nowy chiński wynalazek, który wszystko przefiltruje na wodę.

kubalagt

2013-04-20, 11:20
Cola bez barwnika jest zielona- taka ciekawostka.

clinton

2013-04-20, 12:07
na koniec ten Japończyk powiedział 'na zdrowie' :D

danke1111

2013-04-20, 16:12
"nie wiem po co ten barwnik skoro coca-cola smakuje dalej tak samo"

Kaprys

2013-04-20, 20:02
genghiskhan napisał/a:


ahhhh, no dobrze rozumiem, że musiałeś się pochwalić swoimi super hiper duper mocnymi logitechami do kompa...
a jak Ci rodzicę mówią, że nie dajesz spać to pewnie mają rację
po 20 idź już lepiej w kimę a nie na sadolu przesiadujesz :lol:



Dobre, zaprawdę dobre. Mojego komenta już nie widzę, usunięty. Cały sadol. Ktoś mi próbuje pocisnąć, odpowiadam rzeczową ripostą i bum. Przekroczyła k***a granice dobrego smaku? Czy jaki ch*j? Co to k***a jest, jak odpowiadam, że mieszkam na własny rachunek, to godzi to w sadola?? To w takim razie to jest jakiś j***ny portal dla gimbusów i nerdów? Moderatorzy, jeżeli tak, dajcie mi bana. Nie pie**olę się, nie rozmawiam z downami. Sadistic sradistic, niby taki liberalny, a tak naprawdę aż trudno nadmienić, żę kumpel kumpla zgrillował żabę, i narzekał że z "rączek' niewiele mięska da się wygryźć. I takie tam. Wypie**alajcie, albo robicie zacny portal/serwis, albo wypie**alajcie. Jestem zniesmaczony. Ewidentnie. Jak tak można, czynić hipokryzję?

werther

2013-04-23, 09:29
Erdo napisał/a:

A więc tak. Owe "narzędzie" to rzecz jasna filtr wodny który - jak sama nazwa wskazuje - filtruje wodę.



Filtr wodny i filtr do wody to nie to samo. Filtr wodny masz w nargilach albo odkurzaczu a wody nie filtrują.