18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co jest gorsze od kobiety za kierownicą?

BongMan • 2013-02-07, 15:42
Kobieta za sterami :D

Cytat:

Lądując na USS Abraham Lincoln, kapitan (ang. Lieutenant) Kara Hultgreen próbowała wprowadzić samolot na odpowiednią ścieżkę poprzez obrócenie go wokół osi pionowej. To był błąd numer jeden, ponieważ silniki Tomcata są podatne na zgaśnięcie – o tym wie każdy, a już na pewno każdy pilot – są podatne na utratę mocy i zgaśnięcie, gdy powietrze nie wpada do nich równolegle do ich osi. No i faktycznie, lewy silnik odmówił współpracy.

Co to oznacza w praktyce? Lecisz bardzo powoli, a więc różnica w ciągu silników sprawia, iż samolot odchyla się coraz bardziej w lewo (bo prawy silnik pcha dużo mocniej), a stery kierunku mają problem z wyrównaniem tego. Kara Hultgreen popełniła w tym momencie drugi błąd: dała pełen ciąg i dopalacz. Skutkiem tego było jeszcze szybsze odchylanie maszyny od toru lotu, a ze względu na duży kąt natarcia ropoczął się też przechył wzdłuż osi podłużnej (czyli prościej mówiąc: samolot przechylał się na lewą burtę). W tym momencie nie było już nadziei. Jej RIO (ten z tylnego fotela) odpalił fotele – niestety fotel pilota jest odpalany 0,4 sekundy po fotelu RIO. W tym momencie Tomcat był już obrócony w dół i fotel Hultgreen uderzył w powierzchnię oceanu. Zginęła na miejscu.

A co powinna była zrobić? Powoli dodawać ciągu i po prostu przelecieć ponad lotniskowcem, a następnie albo nawrócić do drugiego podejścia, albo spokojnie się katapultować w możliwie najbezpieczniejszej pozycji.


!Timon

2013-02-07, 16:07
Większość kobiet nie ogarnia pilota do telewizora, jeszcze mniej prowadzenie samochodu, więc znalezienie dobrego pilota płci żeńskiej pewnie przypomina szukanie przysłowiowej igły w stogu siana. Tym razem się nie udało.
;)

~Vuko

2013-02-07, 16:11
Tylko że wiecie, u nich zmarnowanie pierwszego podejścia to wstyd, zwłaszcza gdy warunki pogodowe nie są tragiczne ;]

czewor

2013-02-07, 16:12
No to kapitan czy porucznik bo lieutenant to raczej to drugie.

!Timon

2013-02-07, 16:30
@~Biustuś

No to całe szczęście, że się zabiła i wstydu sobie nie przyniosła... ;)

Suka_Blyat

2013-02-07, 17:25
Myślałem, że lieutenant z angielskiego to jest porucznik nie kapitan O.o

Moby_Dick

2013-02-07, 20:27
Ciekawe ilu "przeleciała", żeby móc się "przelecieć" ....

chrissmarks

2013-02-08, 01:53
Nieźle ją porąbało skoro pomyliła gąbkę do naczyń od sterów

Szulcu

2013-02-08, 13:09
nich to będzie przestroga dla innych bab..

Cy...........rg

2013-02-08, 13:13
Szkoda straconej maszyny. :(

Garbatyx

2013-02-08, 13:17
Baby powinny siedzieć w kuchni, k***a!

maXikinght

2013-02-08, 13:18
phhhi baby. JA bym zrobił dokładnie tak jak w cytacie jest napisane i bez problemu bym z tego wyszedł bo w końcu jestem facetem

lisu777

2013-02-08, 13:19
co do drugiego błędu to mi się wydaje,ze ona zachowała się dobrze,tylko jej się(jak to u bab)strony poj***ły.

DiesIrae

2013-02-08, 13:20
Powinni jeszcze sprawdzić przyrodzenie kapitana Schettino (tego miszcza z Costa Concordia) ;)

torro

2013-02-08, 13:34
BongMan, przechowujesz suchary nawet 19 lat? Szacun...