18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co cię napędza? Co jest twoim motywem? (Eric Thomas)

BIORESWOJE • 2013-06-28, 18:00
Ten filmik ma na celu tylko naprowadzić ludzi na własną motywacje, na chęć jej odnalezienia!

Pater patriae

2013-06-28, 18:20
Moim celem/motywem jest zagłada ludzkości, więc jakoś nie wpadłem na to, żeby myśleć co będzie potem :krejzi:

CYPRIAN

2013-06-28, 18:54
co z tego ,że chcesz pracowac w biedronie? co z tego ,że może uda ci się dostać do kopania rowów co z tego? że przejdziesz na emeryture w wieku 67 lat co cię do tego motywuje?

Bo...........aS

2013-06-28, 19:47
Taka papka by chwile nad soba pomyslec i przejsc dalej. Chyba, ze walnac sobie jakis plakat na scianie i codziennie widziec 'DLACZEGO?' ;)

Zarammoth

2013-06-28, 20:13
E, rzygać się chce od tych "motywujących filmików" - wszystkie takie same, jakiś pajac biega czy skacze, a jakiś murzyn w tle wykrzykuje kwestie: durne banały w stylu: "nie poddawaj się", "możesz więcej niż myślisz" i wyzywa, że do tej pory jesteś gównem i leniem. Na mnie to nigdy nie działało. Sam się wziąłem za siebie - przychodzi taka chwila czy sytuacja w życiu (zdrowie, dziewczyna, przemiana mentalna/duchowa). I takie filmiki mogą jedynie pomóc, gdy JUŻ od dawna ćwiczymy, a dostaliśmy chwilowego doła. Jeśli ktoś siedzi na dupie od wielu lat i wcina chipsy i żłopie piwsko to myślicie, że taki filmik go nagle ruszy? Niestety, tak to nie działa...

@up: Pan wyżej rozumie o co chodzi, jak widzę.

kermod 102

2013-06-28, 20:36
Co mnie motywuje ? Nic,akceptuję swoje życie takie jakie jest i jestem szczęśliwy.Mam w dupie ludzi których jedynym celem jest osiągniecie sukcesu za wszelką cenę ( być pięknym i bogatym ),będąc przeciętnym człowiekiem też można czerpać radość z życia

takija

2013-06-28, 20:50
Zarammoth napisał/a:

I takie filmiki mogą jedynie pomóc, gdy JUŻ od dawna ćwiczymy, a dostaliśmy chwilowego doła. Jeśli ktoś siedzi na dupie od wielu lat i wcina chipsy i żłopie piwsko to myślicie, że taki filmik go nagle ruszy? Niestety, tak to nie działa...



21 lat jedynym moim sportem była piłka nożna w czasie wfu lub czasem po zajęciach ;) Od jakiegoś pół roku ćwiczę na siłowni. Te filmiki mnie oczywiście do tego nie zmotywowały. Decyzję podjąłem sam, od tak, bo chciałem ruszyć się i zacząć robić coś co ma dla mnie sens i w jakis sposób mnie rozwinie. Jednak oglądając te filmiki w pierwszych tygodniach ćwiczeń motywacja wzrastała ;) Teraz jest to normą, że wstaje, jem coś konkretnego, pracuje a wieczór spędzam na siłowni ;) Nie twierdzę że nie masz racji, ale myślę że właśnie dla początkujących "sportowców" taki filmik jest pewnego rodzaju bateryjką :) Ćwiczcie ludzie, rozwijajcie się! Nie chodzi tutaj tylko o robienia mega masy. Ćwicząc rozwijamy nie tylko ciało ale i duszę!

Pan_Generał

2013-06-30, 20:23
Sami pewnie jesteście grubasami, którzy wrzucają te filmiki i nic nie robią poza tym.

Mnie osobiście te gówno nie motywuje. Ja się wziąłem za siebie po przeczytaniu pewnej książki. Ruszyłem dupę, i zacząłem biegać i ćwiczyć w domu. I tak robię przez 15 lat non-stop.

ch...........07

2013-06-30, 20:37
Pan_Generał, można prosić o tytuł? Może lektura jest warta uwagi :)
Z góry dziękuję.

Robot

2013-06-30, 20:43
Ciężko jest utrzymać motywację, z resztą, mi się rzygać chce na widok takiego pie**olenia, wielu moich znajomych wciąż zaśmieca tablicę na Facebook'u cytatami, demotywatorami i innymi pierdołami, wszystkie traktują o jednym - twoich marzeniach, twoim sensie życia, tym co chcesz osiągnąć, tym jaki jesteś, a jaki mógłbyś być (wg. nich o wiele zajebistszy). Natomiast wg. mnie wielu ludzi one wpędzają w stan przed-depresyjny, bo nachodzi ich refleksja, że nie żyją dość dobrze, a to rodzi kompleksy. Tak więc, zamiast motywować, wpędza to często ludzi w jeszcze głębszy dół. :)


Właśnie, najlepsze, że to najczęściej dot. jedynie aktywności fizycznej, tak jakby to był jakiś wyznacznik fajności i każdy miał tak wyglądać, nie żyjemy, k***a, w Starożytnej Grecji. ;) Każdy człowiek jest istotą wolną i może wyglądać oraz egzystować tak jak mu się to podoba - oczywiście jeśli nie wywołuje tym fizycznej szkody drugiemu człowiekowi. Te filmik prędzej są robione dla kasy, bo wielu szaraczków z nadwagą obejrzy i tym samym przyczyni się do większego zysku autora.

Żeby zaraz ktoś mnie nie nazwał zakompleksionym knurem - wrzucam swoją fotę :

Patrysio

2013-06-30, 21:17
"Żeby zaraz ktoś mnie nie nazwał zakompleksionym knurem - wrzucam swoją fotę"

hahahah...

Pan_Generał

2013-07-01, 00:04
cherry007 napisał/a:

Pan_Generał, można prosić o tytuł? Może lektura jest warta uwagi :)
Z góry dziękuję.



Hehe, już nie pamiętam dokładnie tytułu. Była to książka o Cichociemnych, dostałem ją od porucznika w wojsku. No i pomyślałem sobie, że jak oni byli takimi kozakami, to ja też mogę taki być :amused:

Na każdego co innego działa. :)

b3mol

2013-07-01, 05:19
Sorry, ale przewinąłem
Nie chciało mi się oglądać tak jakoś. I tej kropki wcześniej też tak jakoś.