18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co cię napędza? Co jest twoim motywem? (Eric Thomas)

BIORESWOJE • 2013-06-28, 18:00
Ten filmik ma na celu tylko naprowadzić ludzi na własną motywacje, na chęć jej odnalezienia!

Macary

2013-07-01, 05:52
Robot napisał/a:

Ciężko jest utrzymać motywację, z resztą, mi się rzygać chce na widok takiego pie**olenia, wielu moich znajomych wciąż zaśmieca tablicę na Facebook'u cytatami, demotywatorami i innymi pierdołami, wszystkie traktują o jednym - twoich marzeniach, twoim sensie życia, tym co chcesz osiągnąć, tym jaki jesteś, a jaki mógłbyś być (wg. nich o wiele zajebistszy). Natomiast wg. mnie wielu ludzi one wpędzają w stan przed-depresyjny, bo nachodzi ich refleksja, że nie żyją dość dobrze, a to rodzi kompleksy. Tak więc, zamiast motywować, wpędza to często ludzi w jeszcze głębszy dół. :)


Właśnie, najlepsze, że to najczęściej dot. jedynie aktywności fizycznej, tak jakby to był jakiś wyznacznik fajności i każdy miał tak wyglądać, nie żyjemy, k***a, w Starożytnej Grecji. ;) Każdy człowiek jest istotą wolną i może wyglądać oraz egzystować tak jak mu się to podoba - oczywiście jeśli nie wywołuje tym fizycznej szkody drugiemu człowiekowi. Te filmik prędzej są robione dla kasy, bo wielu szaraczków z nadwagą obejrzy i tym samym przyczyni się do większego zysku autora.

Żeby zaraz ktoś mnie nie nazwał zakompleksionym knurem - wrzucam swoją fotę :
Obrazek



Człowieku masz jakiś problem z dupskiem. Jakieś dwa ogromne bąble ci na nim wyj***ło.
Następnym razem jak ktoś ci powie, żebyś nie pchał dupy do gniazda szerszeni, to tego nie rób.