18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co byś zrobił...

Krzysiek14199 • 2012-07-13, 02:01
...gdyby nie było by jutra?

Colossus

2012-07-13, 20:13
Gdyby nie było by jutra to by poszedł bym do by, a jakby by nie wyszło to by poszedł do by domu.

Mom and Death

2012-07-13, 20:39
Wygląda raczej na takiego co by kroił małe dzieci u siebie w mieszkaniu a później gotował i jadł.

Da...........us

2012-07-14, 02:04
Wiadomo, sam level w wowie się nie wbije.

army

2012-07-14, 10:20
ja pie**ole, ale te muły od tych gier komputerowych są przyj***ni - ja pie**ole ;o

drzymek1906

2012-07-14, 14:14
BongMan napisał/a:

Jakbym się dzisiaj dowiedział, że jutro koniec świata, to najpierw pozabijałbym wszystkich którzy kiedykolwiek mnie wk***ili a potem bym oj***ł bank i zrobił mega melanż dla wszystkich swoich kumpli. Z drogimi trunkami, jamajską trawą, ekskluzywnymi dz**kami i wszystkim co by komukolwiek przyszło do głowy.



Predzej Ciebie by zaj***li ;)

desiderata1985

2012-07-15, 03:37
TytanowaPyta napisał/a:

To nie jest ten sam od "bede grał w gre" ?


tez mi sie z tym gosciem skojarzyl,moze to ten sam."bym gral w gre." -wersja odp.na pyt.hipotetyczne.

eremen

2012-07-15, 11:14
BongMan napisał/a:

Jakbym się dzisiaj dowiedział, że jutro koniec świata, to najpierw pozabijałbym wszystkich którzy kiedykolwiek mnie wk***ili a potem bym oj***ł bank i zrobił mega melanż dla wszystkich swoich kumpli. Z drogimi trunkami, jamajską trawą, ekskluzywnymi dz**kami i wszystkim co by komukolwiek przyszło do głowy.



jasne, bo melanż ważniejszy od rodziny...

ethreex

2012-07-15, 17:27
BongMan napisał/a:

Jakbym się dzisiaj dowiedział, że jutro koniec świata, to najpierw pozabijałbym wszystkich którzy kiedykolwiek mnie wk***ili a potem bym oj***ł bank i zrobił mega melanż dla wszystkich swoich kumpli. Z drogimi trunkami, jamajską trawą, ekskluzywnymi dz**kami i wszystkim co by komukolwiek przyszło do głowy.



BongMan ty żartownisiu :kawa: