18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co bierzesz to jaka reakcja?

Muppet • 2011-06-25, 21:31
To co weźmiesz to nie wiadomo jaka reakcja, to teraz zostało to udokumentowane :)


ul...........rt

2011-06-25, 21:40
I po wąchaniu kleju


Kukerownick

2011-06-25, 22:46
to dobrze,ze zostalo to udokumentowane,to teraz moge spokojnie zasnąc i o tym nie myslec,takze to..

Fakerę

2011-06-26, 00:13
Każdy inaczej reaguje na pewne specyfiki że tak powiem: Alkohol typowo bez szału, ziółko to dziwne wkręty że wszyscy na mnie patrzą, Koksik jak amfa z tym że zjazd z tego normalny bez zdychania, MDMA( ecstasy) piękna zabawa do czasu, Mety nie brałem-nie oceniam, Kwas- ostra jazda bez trzymanki- nie dla wszystkich, nie którzy mogą nie wrócić z tej podrózy do punktu wyjścia, a grzybki jak grzybki, ciekawe ale zalezy w jakiej ilości ;)

Rh...........ox

2011-06-26, 00:15
@Up

Prawda jest taka że tylko od marihuany nie umrzesz, przedawkowanie reszty powoduje zgon.

Fakerę

2011-06-26, 00:19
Alex De Large napisał/a:

@Up

Prawda jest taka że tylko od marihuany nie umrzesz, przedawkowanie reszty powoduje zgon.



W sumie racja, choć w życiu trzeba spróbować wszystkiego, pamiętając o umiarze ;)

Rh...........ox

2011-06-26, 00:26
Flushingflash napisał/a:

W sumie racja, choć w życiu trzeba spróbować wszystkiego, pamiętając o umiarze ;)



Na szczęście nie mam takich potrzeb.

ul...........rt

2011-06-26, 00:28
Alex De Large napisał/a:

@Up

Prawda jest taka że tylko od marihuany nie umrzesz, przedawkowanie reszty powoduje zgon.



To poczytaj sobie trochę na ten temat.LSD nie da się przedawkować,tak samo jak amfetaminy prawie też nie

Fakerę

2011-06-26, 00:31
ulthart napisał/a:



To poczytaj sobie trochę na ten temat.LSD nie da się przedawkować,tak samo jak amfetaminy prawie też nie



Są jednak przypadki kiedy to po amfetaminie pikawa siadała poszczególnym osobnikom a co do LSD to nie jeden nie ogarniał wizji które widział ;)

Rh...........ox

2011-06-26, 00:53
ulthart napisał/a:



To poczytaj sobie trochę na ten temat.LSD nie da się przedawkować,tak samo jak amfetaminy prawie też nie



Amfetamina jest jednym z najniebezpieczniejszych narkotyków bo jest łatwo dostępna i granica między "p*zdą" a dawką śmiertelną jest coraz cieńsza w miarę nabywania przez organizm tolerancji. W przypadku LSD tolerancja jest jeszcze większa i granica jest ogromna, jednak można po nim zejść.

W przypadku marihuany jest zupełnie inaczej bo osoba ważąca 90kg, musi wyjarać 30kg zielska :lol:

golip

2011-06-26, 12:42
@up
Tylko te dane dotyczą marihuany, która była w obiegu w latach 80. Obecnie zielsko jest tak modyfikowane, że napewno nie trzeba tego tyle (co nie zmienia faktu, że dużo). Co do fety to nie trzeba wiele żeby mieć zapaść, sam widziałem jak kolega zjechał po 2 sztukach (co prawda go uratowali ale na detox trafił). A jeśli chodzi o kwas to nie stwierdzono śmierelnej dawki ale problem jest w tym, że wiksa może ci się zawiesić nawet po jednym kartonie.
Ekspertem nie jestem więc mogę się mylić.

Dz...........su

2011-06-26, 20:31
Może i umrzeć po zielsku nie można, ale psychikę ryje ostro.

Rh...........ox

2011-06-26, 20:42
Dziad z Lasu napisał/a:

Może i umrzeć po zielsku nie można, ale psychikę ryje ostro.



I nikt kto jara kilogramy, i jest za legalizacją, się pod tym nie podpisze. Tak samo to że marihuana nie uzależnia, i racja bo fizycznie w ogóle ale psychicznie strasznie.

cisek666

2011-06-27, 12:15
Papierosy uzależniają bardziej niż marihuana, powiem na was pani!