18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co bierzesz to jaka reakcja?

Muppet • 2011-06-25, 21:31
To co weźmiesz to nie wiadomo jaka reakcja, to teraz zostało to udokumentowane :)


Jedr02

2011-06-27, 12:43
Psychicznie to i komputer i internet uzależniają, jakoś nikt nie delegalizuje. Za długie siedzenie przy kompie też jest szkodliwe dla zdrowia. Czyli są identyczne podstawy do delegalizacji jak przy narko :)
A co do trawy, mocno ryje jak się jara codziennie, praktycznie wszystko w nadmiarze szkodzi.

A swoją drogą, jak można pieprzyć że od przedawkowania marihuany się nie ginie a potem pieprzyć o dawce śmiertelnej? :) Retoryka osób za legalizacją robi coraz bardziej idiotyczna, zaczyna przypominać przeciwników, ale to chyba koszty popularyzacji idei, coraz więcej osób którym się spodobało i powtarzają cudze gadanie a swojego nie mają i bronić też nie potrafią za dobrze.

Rh...........ox

2011-06-27, 12:56
Jedr02 napisał/a:

Psychicznie to i komputer i internet uzależniają, jakoś nikt nie delegalizuje. Za długie siedzenie przy kompie też jest szkodliwe dla zdrowia. Czyli są identyczne podstawy do delegalizacji jak przy narko :)
A co do trawy, mocno ryje jak się jara codziennie, praktycznie wszystko w nadmiarze szkodzi.



Komputer nie stymuluje tak wydzielania dopaminy jak depresanty

Jedr02 napisał/a:


A swoją drogą, jak można pieprzyć że od przedawkowania marihuany się nie ginie a potem pieprzyć o dawce śmiertelnej? :)



Jest ustalona dawka śmiertelna ale przyjecie jej fizycznie przyjęcie jest niewykonalne, trudne?

Jedr02 napisał/a:

Retoryka osób za legalizacją robi coraz bardziej idiotyczna



Parafrazując piękną sentencję, którą wyczytałem na sadolu "niech wszystko zalegalizują a dobór naturalny niech robi swoje".

hellmartin

2011-06-27, 13:49
żebyś koleś opisał ten swój obrazek po polsku to bym ci piwo postawił ale mam wrażenie, że dopiero co sp***oliłeś z plantacji bawełny...

Jedr02

2011-06-27, 13:49
"Komputer nie stymuluje tak wydzielania dopaminy jak depresanty "

No to może delegalizacja czekolady?
Więc tka swoją drogą, delegalizacja narkotyków za stymulacje wydzielania dopaminy ? Czemu?
internet i komputer mogą uzależnić i szkodzić zdrowiu i są ok, a narkotyk który może uzależnić i szkodzić zdrowiu nie ok bo inaczej to robi.


"Jest ustalona dawka śmiertelna ale przyjecie jej fizycznie przyjęcie jest niewykonalne, trudne? "

Kwestia sposobu przyjęcia. Jakby wyestrachować substancje czynną i podać do ustnie.

"
"arafrazując piękną sentencję, którą wyczytałem na sadolu "niech wszystko zalegalizują a dobór naturalny niech robi swoje". "
Przecież fakt że są nielegalne narkotyki nie znaczy że ich nie ma, znaczy tylko że nie państwo na tym zarabia a przestępcy. Abstrah*jąc że tworząc odpowiedni system można by wręcz utrudnić dostęp do narkotyków młodzieży. Kto tam obecnie sprawdza dowód?
A tak to właśnie sprzedawać na dowód od 18 roku życia, mogą i być jakieś określone limity. I nie trzeba też wszystkiego legalizować.

A co daje to że jest nielegalne wszystko?
Straty finansowe, niewinni ludzie niszczeni w więzieniu, niższa jakość narkotyków co może zwiększać problemy zdrowotne z nimi związane, pieniądze dla mafii, brak kontroli nad obrotem.


dziczek91

2011-06-27, 14:44
"Co bierzesz to jaka reakcja" - za ten dziwny opis powinieneś umrzeć.. przyznaj się po czym byłeś pisząc to? ;p

Radeg

2011-06-27, 16:42
Alex De Large napisał/a:


Komputer nie stymuluje tak wydzielania dopaminy jak depresanty.



Chwileczkę... Jak to nie? Przecież to na tym właśnie polega, mózg mówi "dawaj mi komputer, jesteś przecież od niego uzależniony", człowiek siada przed komputerem, a mózg nagradza go właśnie dopaminą. Tak działa uzależnienie psychiczne.

Uzależnienie fizyczne natomiast wywołuje bezpośrednio substancja, która między innymi sama z siebie powoduje wyrzut potężnych dawek dopaminy. Po stałym braniu tego środka mózg przestaje produkować dopaminę, bo po co ma się męczyć, skoro narkotyk to za niego robi i jest stale podawany? No i jest zjawisko głodu w uz. fizycznym, ale to troszkę inna kwestia.

Olgiert

2011-06-27, 17:37
k***a pajace jebiecie wyklady o narkotykach.. zachowajcie ta wiedze dla siebie albo dla znajomych policjantów, na prawdę nie zaimponujesz nikomu kopiując teksty z wikipedii i z forów, zamiast pie**olić farmazony jak internetowy docent wez sie jeden z drugim nacpaj, wtedy bedziecie mieli jasnosc

Radeg

2011-06-27, 18:04
Olgiert napisał/a:

k***a pajace jebiecie wyklady o narkotykach.. zachowajcie ta wiedze dla siebie albo dla znajomych policjantów, na prawdę nie zaimponujesz nikomu kopiując teksty z wikipedii i z forów, zamiast pie**olić farmazony jak internetowy docent wez sie jeden z drugim nacpaj, wtedy bedziecie mieli jasnosc



Ty to widać, że na jakimś głodzie jesteś.

Gabini

2011-06-27, 19:26
@Muppet
Po jakiemu Ty to k***a podpisałeś?

amb

2011-06-28, 00:08
chyba wlasnie znalazlem wzor na nowa koszulke na wakacje...

ja...........03

2011-11-08, 19:33
po kwasie leże i myslę że kocham świat , potem mam bad tripa
po mdma biegasz radosny tańczysz zajebista sprawa

po skunie świat jest piękny radość , jedzenie lepsze muza fajniejsza dupy ładniejsze

po alko terminator ala pgr since "70 napie**alać wszystkich , potem rzygać i mieć kaca 3 dni