18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co Amerykanie wiedzą o Polakach?

agathos • 2013-09-26, 22:15
Zapewne uznacie, że to "nic nowego". Ja uważam, że to po prostu kolejny głos w tej sprawie. Myślę, że miejscami jest całkiem ciekawy. Jeśli myślicie podobnie, dajcie piwo :)


Se...........xe

2013-09-27, 16:56
agathos napisał/a:

dajcie piwo :)


Nie ma "dajcie piwo" na piwo trzeba zasłużyć....ch*ju :amused:

houseiniak

2013-09-27, 17:12
Dla grubej polecam lustro za oszczędzi na wycieczce do Szkocji

vonFuchs

2013-09-27, 17:15
me vs nublet napisał/a:

Lech Wałęsa, Roman Polański ? no k***a naprawdę my Polacy mamy się nimi szczycić na tyle żeby w Ameryce o nich mówiono ? Dla mnie dwóch największych Polaków to Mikołaj Kopernik i Fryderyk Chopin.



Kopernik był Polakiem, weź bo uwierzę;D Bardziej był kobietą niż Polakiem, co najwyżej poddanym króla polskiego urodzonym Prusach Królewskich. Jakoś jak Obraniak i ten cały Perejra czy jak-mu-tam mieli dostać polskie obywatelstwo to pół Polski krzyczało, że co z nich za Polacy, a najbardziej spuszczali się chłopaki z NDcji i innych ONRów.

qinki

2013-09-27, 17:27
90% z tych ludzi twierdzi, że ma korzenie polskie ale żaden z nich nie wspomniał o naszym znaczącym udziale w wojnie światowej, no z wyjątkiem tego fanatyka Wiedźmina:D

Pestycyd

2013-09-27, 17:52
2 murzynów pije Żywiec Zdrój :-D czego to ja na sadisticu jeszcze nie zobacze :-D

Nihil

2013-09-27, 17:57
RockyWood napisał/a:

a ja k***a w Liceum musiałem wykuć nazwy wszystkich pie**olonych stanów USA i znać prawie całą historię pie**olonego USA.

Oni tam się nie uczą nawet chyba o tym gdzie leży Ojropa.



Oj zapewniam, że oni się uczą gdzie leży ropa, oj uczą.

El Caudillo

2013-09-27, 18:23
@Nihil

dokładnie tam gdzie mieszkają wrogowie demokracji :P

oldsoul166

2013-09-27, 18:35
Szmil... Szmil... Polak ? a może raczej ż.. ekhm

norbi7631

2013-09-27, 20:30
stefan szufla napisał/a:

Pozytywne murzyny :) Piwko



chyba seropozytywne, jak to murzyny

rozyk

2013-09-28, 05:10
Sam mieszkam w USA i kiedy mowie o tym komus reakcja jest bardzo pozytywna i nie wstydze sie tego

a i co drugi amerykanin na ktorych czesto wjezdzacie ma polskie nazwisko i polskie korzenie wiec szczerze mowiac nie wiem o ch*j wam chodzi

Steven

2013-09-28, 10:54
Widzę, że większość użytkowników sadola przeraziła by informacja skąd wywodzi się naród polski :)

Bladess

2013-09-28, 15:58
długa ta reklama nowej wody, oby jej polsat nie puścił w trakcie jakiegoś fajnego filmu

jakajanahaju

2013-09-30, 10:41
Banda ograniczonych amerykanów którzy nie wiedzą nic o Polsce ani Polański, ani Leszek ani JPII nie jest im znany mimo że jest nas tam więcej niż na rodzimych ziemiach biorąc pod uwagę 3,4,5 pokoleń wstecz bo nie ważne gdzie się urodziłeś tylko z jakiej krwi. Z resztą w us&a jest tyle narodowości że nie sposób wiedzieć wszystko o wszystkich ale te debile nawet nie znają własnej historii kraju, stanu co najwyżej znają historie swojego podwórka i Smitha który wygrał na loterii no i oczywiście całe menu fastfoodów.