18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co Amerykanie wiedzą o Polakach?

agathos • 2013-09-26, 22:15
Zapewne uznacie, że to "nic nowego". Ja uważam, że to po prostu kolejny głos w tej sprawie. Myślę, że miejscami jest całkiem ciekawy. Jeśli myślicie podobnie, dajcie piwo :)


Marsto

2013-09-27, 15:07
"Jeśli myślicie podobnie, dajcie piwo :) "

Dałbym ale nie jestem zalogowany :(

ka...........as

2013-09-27, 15:14
Nawet nie włączałem ch*j mnie obchodzi co mówia i myślą te murzyny

Colin_James

2013-09-27, 15:33
Z filmiku wynika, że połowa populacji hameryki ma polskie korzenie. Czekałem tylko aż któryś z nygasów powie, że jego prababcia pochodziła z Rabki Zdrój.
Poza tym Polska niestety nie jest zbyt rozpoznawalnym krajem. Dobrze, że wiedzą chociaż że leży w Europie.
Swoją drogą ciekawe jak wyglądałaby podobna sonda przeprowadzona w Warszawie na temat Paragwaju albo innego p*zdostanu.

dumad

2013-09-27, 15:40
spoko, łap piwko.
Koleś o wiedźminie i II wojnie jest dobrze zorientowany. Miłe że ktoś pamięta o ciężkich czasach w Polsce, po których nadal się odbudowujemy

artis1990

2013-09-27, 15:40
@up, ja też myślałem, jak wszedł materiał z nygusami, że powiedzą, że są z Polski :D

Co do reszty komentarzy, gdyby tutaj rzucali niemiłymi epitetami o Polsce, to pewnie byłby tu ogień, a tak, że nic nie padło konkretnego to was nie interesuje :)

Antybristler

2013-09-27, 15:42
Na na co im ta wiedza? Mało to krajów na świecie, o których gówno się wie?

dumad

2013-09-27, 15:43
Ale dziwne że nie wiedzą że najdroższa wódka na świecie jest produkowana w Polsce i jej butelka kosztuje
1 060 000 dolarów. :szczerbaty:

baraq

2013-09-27, 15:45
"Jestem juz bialy, jestem wystarczajaco polski" to pojechal ta bardziej czarna malpke :D Choc samokrytyka wieloryba tez byla calkiem zeska :D

feranos

2013-09-27, 15:56
k***a tak naprawdę najwięcej z ludzi poniżej 30 (mniej więcej) o Polsce wiedział najczarniejszy murzyn ze wszystkich wywiadów, co za k***a jaja.
"Mam Polskie korzenie, chciałbym zwiedzić Szkocję, Grecję i Ateny, a poza tym niewiele wiem o Polsce" :O
CO. Ty nie wiesz nic poza nazwą, nawet tego, że ani Grecja ani Szkocja nie jest w Polsce (Ateny są niedaleko Augustowa, małe miasteczko).
Aha no i gruby nerd powiedział, że Warszawa jest stolicą, graniczymy z Rosją (w sumie można strzelać na ślepo nie znając geografii) no i Sapkowskim, tylko dlatego, że napie**ala w Wiedźmina.
k***a, gdzie Wałęsa, gdzie Wojtyła?

defcon1

2013-09-27, 15:58
00:56 pojechać do Szkocji, Grecji i Aten (jakby k***a Ateny niby nie było w Grecji) i zobaczyć Koloseum. No k***a powodzenia.

Steven

2013-09-27, 16:01
dumad napisał/a:

Ale dziwne że nie wiedzą że najdroższa wódka na świecie jest produkowana w Polsce i jej butelka kosztuje
1 060 000 dolarów. :szczerbaty:



Połówka? 0,7? Co to za wódka?

abcdefghaijklm

2013-09-27, 16:35
Lech Wałęsa, Roman Polański ? no k***a naprawdę my Polacy mamy się nimi szczycić na tyle żeby w Ameryce o nich mówiono ? Dla mnie dwóch największych Polaków to Mikołaj Kopernik i Fryderyk Chopin.

Światłocień

2013-09-27, 16:51
Pozytywni czarni! :D I grubasek z bródką też zasługuje na szacunek, bo wie cokolwiek o kulturze i geografii kraju na drugim końcu świata ;)