18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Clarence Anderson - punt return

Millan • 2013-06-04, 21:23
Ładna akcja z meczu futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles - Warsaw Spartans, zawodnik nazywa się Clarence Anderson, jest w drużynie orłów. Co ciekawe Warsaw Eagles wygrało w tym spotkaniu 71-0.

Akcja trwa do ok. 40 sekundy, później są ujęcia z innych kamer.



PS. Jest czarny, pewnie trenował na telefonach.. :roll:

FrasQs

2013-06-04, 21:48
Szkoda że jego przodkowie nie potrafili tak sp***alać przed siatkami :krejzi:

sadystycznie bolesny

2013-06-04, 22:00
4TD's, 1 Game!

Im jestem starszy, tym bardziej podoba mi się ten sport. Piwko

sard

2013-06-04, 22:09
Amerykańce wiedzieli, że są ch*jowi w rugby więc namieszali, powsadzali w ch*j zasad i nazw, dołożyli dużo przerw (coby więcej reklam w przyszłości weszło) i nazwali nazwą, która zarezerwowana jest dla futbolu zwanego piłką kopaną... Dzięki temu pewnie ściągnęli ciekawskich - bo zawsze to futbol, a tu k***a psikus...

andreez91

2013-06-04, 22:23
up@ to wytłumacz mi czemu futbol amerykański przez 8 lat rozwinął sie tak wysoko że mamy za soba mecz z amerykanami na naszym stadionie narodowym , do tego super finał na narodowym o czym rugbiści moga pomarzyć sport jest o tyle ciekawy że może w niego grać każdy chudy czy gruby a w rugby same sterydy i to kazdy jeden zawodnik jak oni wyglądają a co do męskości tego sportu to zapraszam każdego na jakiś trening jeden hit i albo zostajesz albo odpadasz same treningu to taka katorga że piłkarzyki z naszej reprezentacji po 15 min wy wysiadły
Ja osobiście polecam zagrać samemu ten sport jest jak narkotyk :*

pyra15

2013-06-04, 22:47
Dużo ludzi chodzi na takie mecze w Polsce?

daniello17

2013-06-04, 22:48
Typowo polskie nazwy klubów
Warsaw... ja pie**ole

JURIJ_77

2013-06-04, 22:49
andreez91 napisał/a:

up@ to wytłumacz mi czemu futbol amerykański przez 8 lat rozwinął sie tak wysoko że mamy za soba mecz z amerykanami na naszym stadionie narodowym , do tego super finał na narodowym o czym rugbiści moga pomarzyć sport jest o tyle ciekawy że może w niego grać każdy chudy czy gruby a w rugby same sterydy i to kazdy jeden zawodnik jak oni wyglądają a co do męskości tego sportu to zapraszam każdego na jakiś trening jeden hit i albo zostajesz albo odpadasz same treningu to taka katorga że piłkarzyki z naszej reprezentacji po 15 min wy wysiadły
Ja osobiście polecam zagrać samemu ten sport jest jak narkotyk :*



dlaczego? Ludzie mają dosyć oklepanych sportów drużynowych, w które nie przynoszą oczekiwanych zwycięstw. Nowy sport - nowe możliwości, sporo ludzi chce zobaczyć, spróbować - to pociąga za sobą reklamy, sponsorów. A że w obecnych czasach przepływ informacji jest szybszy to i frekwencja i zainteresowanie nowym na naszej ziemi sportem większe. Poczekaj rok, dwa lata - ten cały 'football" będzie leżał niżej niż tenis na trawie. Sukcesów nie będzie, frekwencja spadnie, wycofają się sponsorzy ... taka jest prawda. I kolega Sard ma rację - skoro porównujesz "footballistów" do piłkarzy nożnych i mówisz, że nie wytrzymali by 15min treningu - to ja piłeczkę odbiję - taki "footballista" nie wytrzyma 15min na murawie w meczu rugby bo się ... rozpłacze jak dostanie po zębach...

Millan

2013-06-04, 22:55
pyra15, na meczu z którego pochodzi ta akcja było ok. 2k ludzi

alfLeso

2013-06-04, 22:56
Ssie, nie na darmo SeaHawks Gdynia jest mistrzem.

el...........iz

2013-06-04, 22:58
ach te pełne trybuny ;)

sard

2013-06-04, 22:59
andreez91 napisał/a:

up@ to wytłumacz mi czemu futbol amerykański przez 8 lat rozwinął sie tak wysoko że mamy za soba mecz z amerykanami na naszym stadionie narodowym , do tego super finał na narodowym o czym rugbiści moga pomarzyć sport jest o tyle ciekawy że może w niego grać każdy chudy czy gruby a w rugby same sterydy i to kazdy jeden zawodnik jak oni wyglądają a co do męskości tego sportu to zapraszam każdego na jakiś trening jeden hit i albo zostajesz albo odpadasz same treningu to taka katorga że piłkarzyki z naszej reprezentacji po 15 min wy wysiadły
Ja osobiście polecam zagrać samemu ten sport jest jak narkotyk :*



Łaj popularne?
Bo nowe, nie tak oklepane, jak to ostatnimi laty jest w modzie jazda po piłkarzach (sami się podkładają swoja gównianą grą :P ). Dodatkowo bo amerykańskie - od dawien dawna mamy ten kompleks, który widać na każdym szczeblu, że amerykańcom w dupę wchodzimy z jęzorem do pasa by wylizać cygańskie korale... Niezależnie od partii rządzącej zawsze amerykańce są de best :P Ludzie z chęcią gadają, jak to w stanach zajebiście. Ilu naszych rodaków tam się dorobiło itd.
Ów sport też posiada oprawę medialną (jeszcze nie u nas, ale jednak), która przyciąga ludzi bardziej niż stare, dobre rugby :)
I jak wspomniałeś teoretycznie sport dla każdego - ale jednak jak dobrze wiadomo ten sport to dopiero jest NASTERYDOWANY (jeszcze może nie u nas, ale to sprawa rozwojowa). Bo im większa kasa tym więcej łamania przepisów :P

n3grom

2013-06-04, 23:11
naogoladal sie "wykiwac klawisza" i kozaczy