18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężarówka vs pickup

dkmgtc88 • 2015-03-26, 17:17
Dla niecierpliwych i tych, których nudzi widok zza kółka akcja od 1:40



Niezły kretyn :plzdie:

KingOfDarkness

2015-03-27, 09:53
Zajebiście mnie śmieszy ten redneckowy akcent w radiu/na cb :D

TheMozg01

2015-03-27, 12:29
@ Adek1507

Mądrym jest się przed komputerem. Jak widać nigdy nie miałeś podobnej sytuacji za kółkiem :D

moonmaker05

2015-03-27, 13:37
Pozatym ten film jest z przyszlosci :D 1 grudzien 2015 ! Mozna zapobiec temu wypadkowi jeszce !

Talpy

2015-03-27, 15:36
Adek1507 napisał/a:

Jak już tak bardzo chciał go wyminąć, to powinien bardziej w prawo odbijać. To tak jakby na przejściu widzieć przebiegającą osobę i starając się jej nie potrącić, odbijamy w lewo, tam. gdzie osobnik biegnie...



Chłopie to jest odruch. Nigdy podświadomie nie ustawisz się do przeszkody tą stroną po której siedzisz. Zawsze będziesz sp***alał w przeciwną.

Poza tym skąd masz pewność w takim przypadku, że koleś dalej będzie poruszał się w tym samym kierunku? Jak się zatrzyma to wtedy jadąc w prawo przypie**olisz i to już Twoja wina jest.

Adek1507

2015-03-29, 11:19
Talpy napisał/a:



Chłopie to jest odruch. Nigdy podświadomie nie ustawisz się do przeszkody tą stroną po której siedzisz. Zawsze będziesz sp***alał w przeciwną.

Poza tym skąd masz pewność w takim przypadku, że koleś dalej będzie poruszał się w tym samym kierunku? Jak się zatrzyma to wtedy jadąc w prawo przypie**olisz i to już Twoja wina jest.



Zdawałem prawko na C, robiłem przewóz rzeczy i nawet na zajęciach z symulatora, gdy wchodził pieszy przed maskę, trzeba było uciekać w prawo, a nie w kierunku w którym pieszy idzie... miałem jedną taką sytuację osobówką i gdybym skręcił w lewo to bym ściągał gościa z maski.,...