18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciemna strona księżyca

MichaU • 2013-08-28, 18:55
Wyjaśnienie paru kwestii nt. Księżyca.


Missiek1906

2013-08-28, 18:59
Obejrzałeś to w ogóle ze już tu wrzucasz ? Ja pie**ole co za padaczka.

MichaU

2013-08-28, 19:02
Missiek1906 napisał/a:

Obejrzałeś to w ogóle ze już tu wrzucasz ? Ja pie**ole co za padaczka.



Rozumiem, że tobie obejrzenie 4 minutowego filmiku zajmuje więcej niż 4 minuty :roll:

SoLUffka

2013-08-28, 19:22
jezu jak mozna sie podniecac tym nudnym gejem wypromowanym przez jego zalosnego brata

McMenel

2013-08-28, 19:43
msnrc napisał/a:



Rozumiem, że tobie obejrzenie 4 minutowego filmiku zajmuje więcej niż 4 minuty :roll:


Rozumiem że do szkoły na Fizykę się nie chodziło. k***a mać żeby ludzie podniecali się na podstawową wiedzę to już cholera koniec świata. Ciekawe jak by zareagowali na to iż w dostateczne dużym pojeździe kosmicznym można uzyskać grawitację. Pewnie głowa by im wybuchła.
P.S. Dla wtajemniczonych* właśnie odświeżam sobie "Spotkania z Rammą" wiadomo kogo.
* przez wtajemniczonych rozumiem tych którzy potrafią jeszcze czytać.

MichaU

2013-08-28, 20:03
McMenel napisał/a:


Rozumiem że do szkoły na Fizykę się nie chodziło. k***a mać żeby ludzie podniecali się na podstawową wiedzę to już cholera koniec świata. Ciekawe jak by zareagowali na to iż w dostateczne dużym pojeździe kosmicznym można uzyskać grawitację. Pewnie głowa by im wybuchła.
P.S. Dla wtajemniczonych* właśnie odświeżam sobie "Spotkania z Rammą" wiadomo kogo.
* przez wtajemniczonych rozumiem tych którzy potrafią jeszcze czytać.



Gówno rozumiesz. Jesteś jedną z wielu internetowych cip, którym się wydaje, że będą tym fajniejsze, im bardziej będą komuś wjeżdżać. Z fizyką problemów nigdy nie miałem. Nie wrzuciłem tu tego dlatego, że ten filmik otworzył mi oczy na coś, czego do tej pory nie wiedziałem. Wrzuciłem go jako ciekawostkę dla innych. Jeśli już się czepiamy, to naucz się pisać po polsku, bo średnio ci to wychodzi.

jacekmatys

2013-08-28, 20:12
McMenel napisał/a:


Rozumiem że do szkoły na Fizykę się nie chodziło. k***a mać żeby ludzie podniecali się na podstawową wiedzę to już cholera koniec świata. Ciekawe jak by zareagowali na to iż w dostateczne dużym pojeździe kosmicznym można uzyskać grawitację. Pewnie głowa by im wybuchła.
P.S. Dla wtajemniczonych* właśnie odświeżam sobie "Spotkania z Rammą" wiadomo kogo.
* przez wtajemniczonych rozumiem tych którzy potrafią jeszcze czytać.


Zajebista książka.Mam ją od 15 roku życia i czytałem ją już chyba z 5 razy.Wciąga jak zawsze ,za każdym razem ...Polecam.
Dla nie wtajemniczonych jest to książka napisana przez Arthura C. Clarke'a.

Exias

2013-08-28, 20:21
Ja pie**olę, zwykły post a jaką k***icę w ludziach budzi :amused:

1.Michal

2013-08-28, 20:29
Dzięki! Nie chodziłem do podstawówki, a potem już nikt tego mnie nie uczył. Dużo się dzisiaj o świecie dowiedziałem.

spr

2013-08-28, 20:44
Dobrze gość mówi,. Że debil nie wie że jest debil to pozorne zaprzeczenie jak juz pewien kazimierz wspominał. Co do brata, to też łebski synek a Magda łada.

Un_Nem

2013-08-28, 21:05
nie powiedzial nic czego bym nie wiedzial.
w sumie nigdy nic nie powiedzial czego bym nie wiedzial. jakbym chcial tez moglbym na takim czyms zarabiac ale tego nie robie bo po h*j gadac ludziom rzeczy ktore oni juz wiedza?
...

menelreoot

2013-08-29, 03:47
A ja lube co gada, przynajmniej nie udaje pseudo inteligenta. Poza tym mówi czasem o rzeczach nad którymi się nigdy nie zastanawiałem. Chemii i fizyki już nie pamiętam, gimbaza i technikum było dawno temu, a teraz w pracy to mi się nie przydaje.

Mr.ANALigator

2013-08-29, 05:09
tak bez obrazy, ale uwazam ze jestescie j***nymi hipokrytami.
kolega zapodaje nowy post, a wy jak zawsze krytukjecie, z pewnoscia dupka boli bo pierwsi tego nie zrobiliscie.
znow zacytuje,pewnego pana z sadola

Polska kraj piekny ale polacy to k***y.


ludziska szanujcie innych, i przestancie krytykowac, ile mozna.

(a jak chcecie komus dojebac to tak konkretnie a nie jak c**y)

(sry za bledy ale nachany jak worek jestem

Se...........ki

2013-08-29, 08:26
Już tłumaczę: Księżyc nie pokazuje nam swojej drugiej strony, ponieważ po drugiej stronie księżyca kosmici mają swoje bazy i uniemożliwiają nam obserwację drugiej strony.

kaiel

2013-08-29, 09:41
księżyc jest z sera!