18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciemna strona księżyca

MichaU • 2013-08-28, 18:55
Wyjaśnienie paru kwestii nt. Księżyca.


Godelo23

2013-08-29, 11:20
Ten odcinek był aż zbyt logiczny. Z wcześniejszych chociaż trochę wiedzy wyciągałem a teraz w sumie jedyną wiedzą jaką poznałem nową jest o tym kącie i odległości porównanej do wielkości...

elda1987

2013-08-29, 11:26
niedługo nie będzie czego oglądać w polskich internetach, bo już każdy vloger czy bloger robi to samo, mówi tak samo, wygląda tak samo. Apel do tych, co kręcą te filmy - błagam, zróbcie coś nowego, innego, zaskakującego! A nie ciągle to samo, to samo, to samo.

SamSpirytus

2013-08-29, 12:30
A ja myslalem, ze slonce ma wieksza srednice niz 400 razy wieksza od ksiezyca. k***a, moje życie już nie ma sensu!

macmel

2013-08-29, 18:14
nawet niegłupio gada, ale strasznie mnie drażnią te jego durnowate ruchy. ale na piwo zasłużył.

Peciak

2013-08-29, 22:02
Ten ostatni fakt jest unikatowy na skale Drogi Mlecznej. Przypadek? Nie sądzę....

Nie jestem zwolennikiem jakiś teorii spiskowych, ale fakt, że widzimy tylko 1 ze stron daje do myślenia, że faktycznie Księżyc 'nie chce' nam pokazać swojej drugiej części. Księżyc, albo ktoś/coś co ten księżyc stworzyło, ew zamieszkuje/zamieszkiwało. Dodatkowo ciekawym jest fakt, że istnieją oficjalne zakazy lotu nad wieloma strefami po ciemnej stronie księżyca (jeżeli ktoś by dysponował wystarczającą technologią). Zważywszy na fakt, że podbój kosmosu odbywał się właściwie tylko przez Ruskich i Amerykanów, daje to pozorną łatwość w ukryciu przed resztą świata rzeczy, które tam odkryli. Zresztą dlaczego dalej nie latamy na Księżyc? Nie wierzę, że nie ma na to pieniędzy. Ja tam jestem ciekaw budowy geologicznej tego satelity. Mam wrażenie, że szybko by się okazało, że coś tam jest nie tak.