18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe kolory

yarzapp • 2009-10-21, 17:55
Pewnego dnia pani w szkole zadała dzieciom prace domowa - miały sobie wymyślić na następny dzień jakiś oryginalny kolor. Jasio myślał całe popołudnie, aż w końcu wymyślił - kanarkowożółty. Ale pomyślał, ze zadzwoni jeszcze do Małgosi, jaki ona kolor wymyśliła. - Małgosiu, jaki masz kolor?
- Kanarkowożółty.
- *k***a - pomyślał sobie Jasiu - Małgosia jest lepsza uczennica i znów pani powie mi ze ściągam. Musze wymyślić coś innego. Jasio myśli, myśli, myśli - nagle wymyślił - głęboki błękit. Ale stwierdził, ze zadzwoni jeszcze do swojego przyjaciela Stasia i się spyta, jaki kolor on wymyślił.
- Cześć Stasiu - jaki masz kolor?
- Głęboki błękit.
- k***aa - pomyślał sobie Jasiu - Stasiu jest lepszym uczniem i znów pani powie mi ze ściągam. Musze wymyślić coś innego. Jasiu myśli, myśli myśli... i nic. Wkurzył się i wyszedł się przejść po mieście - nagle patrzy na wystawie leży materiał podpisany jako krwistoczerwony.
Jasia olśniło - to jest to! Wrócił do domu i cały czas powtarza pod nosem krwistoczerwony, krwistoczerwony, krwistoczerwony... Z wrażenia zapomniał zjeść kolacje, myje żeby i nadal mruczy pod nosem - krwistoczerwony, krwistoczerwony, krwistoczerwony...
Kładzie się do łóżka i nadal to swoje - krwistoczerwony, krwistoczerwony, krwistoczerwony... Budzi się rano i znów swoje - tylko krwistoczerwony, krwistoczerwony i krwistoczerwony...
Przychodzi do szkoły, siada w ławce i sobie dalej powtarza
krwistoczerwony, krwistoczerwony, krwistoczerwony... Pani wyrywa do pytania Małgosię: - Małgosiu jaki masz kolor?
- Kanarkowożółty.
- Dobrze Małgosiu, siadaj.
- A ty Stasiu?
- A ja psze pani głęboki błękit.
- Dobrze, Stasiu siadaj.
W tym momencie otwierają się drzwi od klasy i wchodzi pan dyrektor z małym Murzynkiem. Pan dyrektor mówi:
- Dzieci, poznajcie waszego nowego kolegę, oto Mambo - i wyszedł zamykając drzwi za sobą. Pani popatrzyła i mówi:
- Witaj Mambo. Dziś mamy lekcje o kolorach. Wiem, że jesteś nieprzygotowany, ale może powiesz nam jakiś ciekawy kolor?
Mambo myśli i mówi:
- Krwistoczerwony.
- Dobrze Mambo, siadaj.
Jasia mało krew nie zalała - nie jadł kolacji, nic tylko kuł na pamięć tę nazwę, a tu przychodzi taki...
- Jasiu, a powiedz nam jaki ty masz kolor?
A Jasiu wstał i nie może nic z siebie wykrztusić
- No Jasiu?

- j***nY CZARNY!

Rh...........ox

2009-10-22, 21:25
Jadąc do troszkę większej wsi od mojej widzę dach tego kolosa. Oddalony jest o około 20 km w linii prostej od drogi ale świeci się jak psu jajca.

pozeracz_kotow

2009-10-23, 00:07
[url]http://fmcc.ania.cc/ [/url]

Konwerter kolorów dla facetów :D

Ra...........og

2009-10-23, 00:14
kicolek, ch*jnia, koperkowego nie mają...

maxolek914

2009-10-23, 07:12
Co do Lichenia
Mi katecheta opowiadał, że kiedyś to była taka mała gówniana kapliczka na jakimś zadupiu i tam niby jaki cud się zdarzył, i świętując to zbudowali obok bazylikę. Ale to chyba i tak legenda, po po prostu zazdrościli Rzymowi i po winie mszalnym podjęli lewe decyzje i mamy.

a co do kolorów na moich farbkach-

GunMetal

Rh...........ox

2009-10-23, 08:01
maxolek914 napisał/a:

Co do Lichenia
Mi katecheta opowiadał, że kiedyś to była taka mała gówniana kapliczka na jakimś zadupiu i tam niby jaki cud się zdarzył, i świętując to zbudowali obok bazylikę. Ale to chyba i tak legenda, po po prostu zazdrościli Rzymowi i po winie mszalnym podjęli lewe decyzje i mamy.

a co do kolorów na moich farbkach-

GunMetal



Matka boska zeszła tam na ziemię i zostawiła odcisk stopy na kamieniu, nie pamiętam z jakiej okazji. Kiedyś byłem katolikiem i jeździłem tam z dziadkami, przepraszam.

Teraz przyznać się kto jeszcze nie zmądrzał i w to wierzy?

Ross Pierre Dolevas

2009-10-23, 16:20
Katolikiem przestałem być w 2 klasie podstawówki (kiedy przyjmowałem pierwszą komunię św.). Potem doszedłem do jakże trafnego wniosku, że bycie katolikiem jest nieopłacalne. ;)

pozeracz_kotow

2009-10-23, 18:05
Cytat:

nie pamiętam z jakiej okazji.


Objawiła się ciężko rannemu i umierającemu żołnierzowi. Pewnie go potem cudownie uleczyła. 8-)

Wilq94

2009-10-23, 21:31
A ja proponuje kolor srakhi :-D

Wilczex

2009-10-26, 12:51
maxolek914 napisał/a:

kiedyś to była taka mała gówniana kapliczka na jakimś zadupiu i tam niby jaki cud się zdarzył, i świętując to zbudowali obok bazylikę.



masz rację, mogę opowiedzieć historie objawienia, bo jestem na świeżo, jeśli to Was interesuje :)

Wilq94

2009-10-26, 13:43
Wilczex napisał/a:



masz rację, mogę opowiedzieć historie objawienia, bo jestem na świeżo, jeśli to Was interesuje :)



A co, Jezus objawił Ci się w kackupie?? ;-)

Wilczex

2009-10-26, 14:21
Nie, wyobraź sobie, ze słuchałam tego, co opowiadała pani przewodnik.

Darth

2009-10-26, 18:04
Prosze jak płynnie zeszliśmy z tematu; z j***nego czarnego na j***ny katolicyzm :D

jonek00

2009-10-26, 18:48
Darth napisał/a:

Prosze jak płynnie zeszliśmy z tematu; z j***nego czarnego na j***ny katolicyzm :D



można to jeszcze płynnie połączyć



(co prawda nie jest to katolicyzm ale jeden ch*j...)

Darth

2009-10-28, 09:40
W tym przypadku nie pozostaje nic innego jak wrzucic tam kilka granatów :P

behemoth8708

2009-10-29, 18:26
A ja zadam Wam zagadkę :)
Co to jest....??
Trzymasz to w ręce jest okrągłe i ma kolor czerwony
Gdy to podrzucisz zmienia następująco kolory:
-zielony
-żółty
-niebieski
-Różowy
-fioletowy
-czarny
Gdy to złapiesz to znów jest czerwone ....

Co to jest???????

Ja tez nie wiem ale zajebiscie zmienia kolory,co??
:)