18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe co jeszcze ma do powiedzenia Owsiak...

Rozchędażacz • 2015-01-11, 20:30

Możliwe, że ktoś już mnie poprzedził, bo wrzucam na szybko i nie mam czasu, aby dokładnie sprawdzić po tagach.

_Azazel

2015-01-11, 22:40
Extraordinary_Gentleman napisał/a:



Bo ni ch*ja nie chce mi się wierzyć że sąd w sentencji wyroku procesu o zniesławienie i znieważenie żąda od strony pokrzywdzonej (i to jeszcze nie stosując zasady gdzie "ciężar dowodów spoczywa po stronie powoda") dokumentów finansowych :lol: - to są k***a żarty, każdy kto kiedykolwiek miał z tym do czynienia wie że to kompletna bzdura.



Proces był w sprawie zaj***nia pieniędzy a nie o zniesławienie, wiec wypie**alaj ze swoimi pierdołami ;)

kraszewsk

2015-01-11, 22:40
Gdzie jak gdzie, ale spodziewałem się, że chociaż tutaj nie przeczytam, że jak się coś komuś kupi to można kraść.
No do ch*ja nie chodzi o to, że pobiera 10 kawałków co miesiąc dla mnie może pobierać i 50 jeśli wyłoży wszystko na stół a nie k***a wielka akcja charytatywna na której każdy zarabia ile wlezie, bo chyba nie myślicie, że Ci wszyscy artyści i samoloty z jujujurkiem latają za darmo.

Extraordinary_Gentleman

2015-01-11, 22:43
_Azazel napisał/a:



Proces był w sprawie zaj***nia pieniędzy a nie o zniesławienie, wiec wypie**alaj ze swoimi pierdołami ;)



Tak? to pokaż ten wyrok. Albo chociaż zapoznaj się o czym mówisz, bo nie mam zamiaru prowadzić dyskusji na poziomie "mów do dupy a dupa Cie osra".

W sumie to już po tym zdaniu wiem że nie masz pojęcia o czym mówisz i że jesteś głupkiem jak wielu powyższych.

PS Aha no i moderatorzy poproszę W za "wypie**alaj"

tpawelt

2015-01-11, 22:45
budżet NFZ to 60-70 mld zł rocznie
WOŚP zbiera 40-50 mln rocznie

nie wpuszczając dziennikarzy (nie zależnie tv republika czy innych) łamią prawo prasowe, bo jest to organizacja pożytku publicznego

z wcześniejszej konferencji wyrzucono też dziennikarza republiki na polecenie Owsiaka, kilka godzin później Owsiak mówił że nikogo nie kazał wyrzucać

żadna organizacja charytatywna nie otrzymuje takiej pomocy od państwa, telewizji, samorządów jak WOŚP

poza tym nie przedstawił ksiąg rachunkowych swojej firmy ,,Mrówka Cała", którą zresztą nie dawno zawiesił (po procesie z Matką Kurka), a założył nową pod nazwą ,,Jasna Sprawa"- co oczywiście nie jest niczym zakazanym, ale może już budzić wątpliwości

wykorzystanie 1% z podatku dochodowego od os. fizycznych (2011 r.):
880 tys. - Woodstock
699 tys.- zakup sprzętu medycznego
621 tys.- działania propagatorskie i organizacyjne OPP

_Azazel

2015-01-11, 22:47
Extraordinary_Gentleman napisał/a:



Tak? to pokaż ten wyrok. Albo chociaż zapoznaj się o czym mówisz, bo nie mam zamiaru prowadzić dyskusji na poziomie "mów do dupy a dupa Cie osra".

W sumie to już po tym zdaniu wiem że nie masz pojęcia o czym mówisz i że jesteś głupkiem jak wielu powyższych.



k***a gościu Owsiak w sądzie wyrażał się do tego blogera słowami "pie**ol się" i ty mi będziesz pie**olił kto jest głupi

Cytat:

W tym miejscu w uzasadnieniu wyroku sędzia przywołał wypowiedziane przez Owsiaka pod adresem hejterów zwroty “pie**ol się”, “Będziesz miał w dupę”.


Klamson

2015-01-11, 22:49
To zależy jak się patrzy na tego Owsiaka. Bo tak, ze strony obywatela: "Aaa, taka narodowa ściepa, fajne, jest sprzęt dzieci i staruszki żyją super". No ale jakbym był politykiem to bym sobie przy projektowaniu budżetu pomyślał:"W sumie to dam te 30 milionów mniej bo jest ten Owsiak, wariacik zawsze jakąś kasę przeleje, będzie super" No, tutaj sytuacja wygląda już gorzej bo nawet jeśli te miliony się znajdą to pójdą np. na broń, autostrady, podróże służbowe, kolacje, śniadania, diety, hotele... itd. i to wszystko dla posłów a przecież zrzuta była na respiratory... A teraz jak oglądnąłem ten materiał to tak sobie myślę że teoretycznie Owsiak i spółka byli świadomi że TV Republika zada jakieś niewygodne pytania więc nie dali akredytacji, won. Konferencja ostawiona jakimiś dziwnymi ochroniarzami, pełna kontrola no coś niesamowitego, jak w filmie. No i Owsiak i reszta są pewni juz że TV republiki nie wpuszczą wiec ich nie będzie a tu nagle Owsiak puszcza przygotowany wcześniej film, do tego gościa podbiega nie wiadomo ilu ochroniarzy i w ogóle potrubacja maksymalna szału.
No i kończąc to właśnie strasznie to jest zorganizowane w taki sposób że za tym muszą iść jakieś grubsze wałki. Gdyby facet tylko organizował zbiórkę pieniędzy to nie przepisywałby firm na słupów, nie zapewniałby sobie ochrony jak z filmów. Ale co ja tam wiem...

Viperal

2015-01-11, 22:52
k***a logika robaków, gdy codziennie kraj jest okradany przez zj***ny rząd i armie urzędasów wy się przejmujecie jakimś j***nym owsikiem :homer:

pemb

2015-01-11, 22:58
"Jakbyś usłyszał o mafiozie, który prócz swoich "regularnych" działań, wspierał także chore dzieci to też był by mu w stanie wybaczyć...?"
Możliwe.

Extraordinary_Gentleman

2015-01-11, 22:58
_Azazel napisał/a:



k***a gościu Owsiak w sądzie wyrażał się do tego blogera słowami "pie**ol się" i ty mi będziesz pie**olił kto jest głupi



Ty wiesz wogóle co Ty czytasz? :D

Cytat:

4. W dniu 18 listopada 2013 roku, na stronie internetowej http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103088,14970087,Owsiak_o_internautach__Mamy_klopocik_w_postaci_chamowy_.html zapoznałem się z treścią wykładu, który Jerzy Owsiaka wygłosił na spotkaniu z blogerami w Gdańsku, gdzie bezpośrednio do mnie zwrócił się z następującymi słowami:
a) „To jest ta siła, ta radość, która pozwala blogerowi Matce Kurce powiedzieć: pie**ol się (…).
b) „To daje nam tę siłę, że jeśli ktoś na blogu pisze bzdury, to robimy trzy razy podejście. Słuchaj, przestań, to robić, robisz bzdury, bardzo dokładnie się rozliczamy. I za trzecim razem mówimy: OK. Idziemy do sądu. I wtedy ten bloger mówi: No tak, no przecież oni mają sądy kupione, no to ja już jestem skazany, już mam w dupę. Dobra, będziesz miał w dupę.



Już możesz zamknąć p*zdę i nie odzywać się bez dokładnego przeanalizowania tematu? Czy będziesz tak pie**olił głupoty po raz 3?
j***ny lemingu powtarzaczu czyiś opinii.

Mimo tego że poprosiłem Cię o wyrok i go nie dostałem.
Twierdziłeś że sprawa w sądzie dotyczyła czego innego, dalej nic.
Po raz kolejny udowadniam Ci że nawet nie masz najmniejszego pojęcia o czym mówisz.
Dalej swoje.

Mówiłeś coś o tym kto jest głupi? Jak skończysz zaocznie podstawówkę, szczególnie cześć czytania na j. polskim to wróć tu, do dyskusji dorosłych.

Fylym

2015-01-11, 23:03
Rozumiem gościu zbiera pieniądze przeznacza je na dobre cele jednym słowem pomaga, cała ta afera o tą kasę nie jest jednak bez powodu. Jakby Owsiak się przyznał publicznie że nie robi tego za darmo i pobiera profit to ucichły by wszystkie hejty kto by chciał by dał bez całej tej awantury. Narzekasz? Sam stwórz fundację rozreklamuj ją i zarabiaj.

gadom

2015-01-11, 23:04
No jak Wy pie**olicie... Czyli jak Wam wszystkim zapie**olę z domów telewizory, sprzedam, kupię jednemu choremu dziecku wózek inwalidzki (i jeszcze ch*j wie czy jest mu potrzebny, bo akurat w tym roku wózek mam w okazyjnej cenie), a resztę wydam na dz**ki, rum i koks to też będziecie mnie chwalić? pie**olnijcie się w głowy... Jak ktoś kradnie, a potem używa chorych dzieciaków do wybielenia swojego sk***ysyństwa to jest to jeszcze większym sk***ysyństwem.

tranzystor

2015-01-11, 23:13
Nawet jeśli 30% z zebranej kasy trafia w poczet kosztów utrzymania WOŚP, podatków etc, to i tak robi on znacznie więcej dla ludzi, niż pie**olona telewizja republika (jaka republika, bananowa?), która na siłę chce się wylansować. Najwięcej zawsze pie**olą ci, co nic nie robią.

qwerq221

2015-01-11, 23:24
Hahahha telewizja republika co to k***a... chyba jacyś pajace w zbyt wygórowanym mniemaniu o sobie dobrze to powiedział Owsiak "żulik szukający rozróby"

uhate

2015-01-11, 23:29
nie tyle ile powinno byc




wino666 napisał/a:

a odpie**olcie sie od tego Owsiaka... ile k***a mozna, co roku to samo pie**olenie owsiak zlodziej oszust i ch*j wi kto jeszcze, ale ile kuwa nowego sprzetu po tych calych orkiestrach wpada do polskich szpitali to juz nie mowi sie tak gllosno