18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaty z akademika

fakesamurai • 2013-06-03, 12:07
Akcja Rzeszów akademik.

Pojechałem do Rzeszowa 80km od domu do akademika, ale zapomniałem kluczy, myślałem że może będzie współlokator a tam normalnie rozj***ne drzwi otwarte jak dupa kozy, i nikogo w środku nie ma, to idę do administracji i pytam o co chodzi, a babka mi mówi że miał z nami mieszkać kozojebca no to myślałem że krew mnie zaleje, i do tego mu się nie spodobało i zostawił otwarte drzwi, a tam pełno wartościowych rzeczy jak laptopy, nic na szczęście nie zginęło, ale dziś chcę iść na zajęcia i żeby mi babka z administracji zamknęła pokój a ona że nie może a tak naprawdę jej się nie chciało, więc ją oj***łem o to że jakiemuś arabowi daje klucz żeby sobie wszedł zaj***ł wszystko i podłożył bombe i wyszedł, musiałem iść do niej 3 razy bo nie mogłem przez to jechać do domu bo musiałbym zostawić drzwi otwarte, ale w końcu zamknęła ten pokój a ja muszę wrócić do domu 80km po klucz.


Może historia zwykła dupy nie urywa ale za to własna.
Pisane na szybko.
Jeszcze nie mamy problemów z ciapatymi w kraju a już wk***iają

Ręder

2013-06-03, 21:20
cały czas miałem nadzieje, ze kierowca zacznie bić brawo. kiepska historia

marcinl506

2013-06-03, 21:20
Najdłuższe zdanie jakie w życiu przeczytałem.

pkh

2013-06-03, 21:31
Czekamy na filmik jak go w nocy dusisz poduszką, albo coś ciekawszego wymyśl. Ku chwale ojczyzny!

m1ch

2013-06-03, 21:41
@Miles87

znalazłem promocję równie ch*jową, co twoja ciapata wypowiedź:


Riva

2013-06-03, 21:59
Miles87

Co ty za głupoty opowiadasz,jakie 20 milionów Polaków ? Na świecie prawdziwych Polaków, urodzonych w Polsce i co stąd wyjechali siedzi może 2-3 miliony, reszta to są tacy tylko Polacy z pochodzenia , ale urodzeni w innych krajach , to po pierwsze, a po drugie wybacz ,ale nigdy nie słyszałam o Polaku terroryście, o takim co wysadza bomby albo co lata w biały dzień po mieście i ludziom obcina głowy maczetą, a o takich arabach słyszałam, więc nie porównuj Polaków to tych szalonych szmatłogłowych islamistów, bardzo dobrze, że widzimy co oni wyprawiają w państwach zachodniej Europy może to nas czegoś nauczy i nie dopuścimy żeby ta zaraza tutaj też kiedyś przybyła,uczmy się na ich błędach,może raz w historii Polak będzie mądry przed szkodą, a nie po

SemirN

2013-06-03, 22:16
Spajk napisał/a:

@Miles87

ch*j ci w dupe arabusie



Opłacało się dostać warna. :-D

kamil889

2013-06-03, 22:24
K*rwa, całe życie słyszę od znajomych i rodziny, że jestem nietolerancyjny, nie rozumiem innych ludzi i inne pierdoły. Wchodzę sobie na sadola i widzę komentarze w stylu "ch*j ci w dupe arabusie" i aż serduszko się raduje gdy to czytam ;)

hnd

2013-06-03, 22:29
@NieWiemZeWiem

Weź tak nie pisz, bo jeszcze wybuchnie j***ny.

sz...........an

2013-06-03, 22:29
No i oczywiście top komentarz dostal warna.... i kto go wlepił? Nasz strazynik texasu - marna

Loaloa

2013-06-03, 22:41
Urzekła mnie twoja polszczyzna, gdzie uczyłeś się posługiwania tym językiem? Czyżby w swojej norze oddalonej o 80 km od Rzeszowa? Jesteś przykładem polactwa, którym gardzę. Na razie to ty masz problem z poprawnym konstruowaniem nawet tak krótkiej wypowiedzi. Jakim cudem ty zdałeś maturę? Która szkoła średnia wypuściła takiego tłuka?

mo...........ne

2013-06-03, 22:42
a ch*j k***a tam, będę się krępował. powiem szczerze, że k***a spalić na stosie wszelkich k***a muzulaninow i ich k***a radyklane poglądy, niech sobie je k***a w dupe wsadza,[wycialem ten fragment bo mnie jakas k***a poda do sadu ale tak dla wiadomosci to byl o broni bialej]. mieszkam sobie w europie,a dokladnie to w Polsce i chciabym zeby k***a Polska byla Polska, Hiszpania byla Hiszpania, a k***a Francja pie**oloną Francja z j***nymi zabami i bagietkami, a nie rogalami obok k***a gwiazdy itd, k***a, jebac jakies j***ne kozojebce, zjeby i dzikie k***y. ale sie k***a poirytowałem jak nigdy dotąd.

Nikczemny_Płód

2013-06-03, 22:49
Miles87 napisał/a:

najeżdżanie na arabów to jest chyba najlepszy objaw polskiego kretynizmu. k***a jakim trzeba by jełopem żeby szczekać na arabów a nie widzieć jaki syf robi ponad 20 mln polaków siedzących na całym świecie. Żadnego araba nie znam osobiście więc nie mam zamiaru ich krytykować za to polaków znam sporo. W sadźcie sobie w pupala wasze wjazdy na mnie zaraz obok swojej nietolerancji która jest głównym objawem debilizmu.



Nie przypominam sobie aby choć 1 polak był w ostatnich latach przyczyną śmierci setek ludzi. Wręcz przeciwnie, mamy świetnych strażaków za granica.

Więc skończ pie**olić i otwórz oczy bo przez tkaich przecwe*onych idiotów jak ty zaczeło się mutli kulti i zaraz skonczy sie europejska cywilizacja.'

Szczypa

2013-06-03, 23:38
Miles87 napisał/a:

najeżdżanie na arabów to jest chyba najlepszy objaw polskiego kretynizmu. k***a jakim trzeba by jełopem żeby szczekać na arabów a nie widzieć jaki syf robi ponad 20 mln polaków siedzących na całym świecie. Żadnego araba nie znam osobiście więc nie mam zamiaru ich krytykować za to polaków znam sporo. W sadźcie sobie w pupala wasze wjazdy na mnie zaraz obok swojej nietolerancji która jest głównym objawem debilizmu.



Beczy jak koza, szmatogłowy.

Pier_Dolniczek

2013-06-04, 19:23
Rzeszów pie**oli Arabusów !! Pozdro z Architektów. j***ć ciapatych

Mr.Drwalu

2013-06-04, 19:38
marcinl506 napisał/a:

Najdłuższe zdanie jakie w życiu przeczytałem.



k***ełe, faktycznie :ubawdolez: