18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciapaty z akademika

fakesamurai • 2013-06-03, 12:07
Akcja Rzeszów akademik.

Pojechałem do Rzeszowa 80km od domu do akademika, ale zapomniałem kluczy, myślałem że może będzie współlokator a tam normalnie rozj***ne drzwi otwarte jak dupa kozy, i nikogo w środku nie ma, to idę do administracji i pytam o co chodzi, a babka mi mówi że miał z nami mieszkać kozojebca no to myślałem że krew mnie zaleje, i do tego mu się nie spodobało i zostawił otwarte drzwi, a tam pełno wartościowych rzeczy jak laptopy, nic na szczęście nie zginęło, ale dziś chcę iść na zajęcia i żeby mi babka z administracji zamknęła pokój a ona że nie może a tak naprawdę jej się nie chciało, więc ją oj***łem o to że jakiemuś arabowi daje klucz żeby sobie wszedł zaj***ł wszystko i podłożył bombe i wyszedł, musiałem iść do niej 3 razy bo nie mogłem przez to jechać do domu bo musiałbym zostawić drzwi otwarte, ale w końcu zamknęła ten pokój a ja muszę wrócić do domu 80km po klucz.


Może historia zwykła dupy nie urywa ale za to własna.
Pisane na szybko.
Jeszcze nie mamy problemów z ciapatymi w kraju a już wk***iają

Miles87

2013-06-03, 12:15
najeżdżanie na arabów to jest chyba najlepszy objaw polskiego kretynizmu. k***a jakim trzeba by jełopem żeby szczekać na arabów a nie widzieć jaki syf robi ponad 20 mln polaków siedzących na całym świecie. Żadnego araba nie znam osobiście więc nie mam zamiaru ich krytykować za to polaków znam sporo. W sadźcie sobie w pupala wasze wjazdy na mnie zaraz obok swojej nietolerancji która jest głównym objawem debilizmu.

dzikijednorozec

2013-06-03, 12:29
Miles87 napisał/a:

najeżdżanie na arabów to jest chyba najlepszy objaw polskiego kretynizmu. k***a jakim trzeba by jełopem żeby szczekać na arabów a nie widzieć jaki syf robi ponad 20 mln polaków siedzących na całym świecie. Żadnego araba nie znam osobiście więc nie mam zamiaru ich krytykować za to polaków znam sporo. W sadźcie sobie w pupala wasze wjazdy na mnie zaraz obok swojej nietolerancji która jest głównym objawem debilizmu.



Nie sra się do własnego gniazda.

Spajk

2013-06-03, 12:37
@Miles87

ch*j ci w dupe arabusie

Lololoney

2013-06-03, 12:37
Ja słyszałem o innej akcji ciapatych w rzeszowskim akademiku...
Jakaś laska przelizała się z jednym, a gdy jego rasowi koledzy się dowiedzieli, jego sklepali, a ją przeciągnęli za włosy przez korytarz.

Zasłyszane, więc nie wiem w jakim stopniu i czy w ogóle to prawda...

Pizkes

2013-06-03, 12:40
A pisać po ludzku, to Ty umiesz, autorze? Ja pie**ole...

ASAKKU

2013-06-03, 13:05
Odważnie, żeby na tym portalu się chwalić, że się ma ciapatego współlokatora... SZACUN!!! :mrgreen:

Smutas

2013-06-03, 13:27
Pewnie studiujesz weterynarię skoro wiesz jak wygląda otwarta dupa kozy.

Bezem

2013-06-03, 13:56
Ale wyjebiesz mu czy nie?

NieWiemZeWiem

2013-06-03, 14:11
@Miles87
Jestes arabem lub muzlumaninem ;] widac to po twojej frustracji. Powiem ci tylko tyle ze sram na ciebie i na twoja matke. Umrzyj k***a smiercia tragiczna. Nasza tolerancja została wykorzystana, czas na to abyscie to wy tolerowali nas jak swojego Pana bo jestescie goscmi na naszym teretorium i h*j mnie obchodzi ze chcecie zyc w swojej kulturze. Jak chcecie zyc w swojej kulturze to wypie**alac na pustynne gowno. twojej matce wsadzilem bekona w c*pke. Wszedzie w komentach cisniesz na "polaczkow" i bronisz ciapatych. Gowno na drodze jest wazniejsze niz twoje zycie. Moderatorom radze dac bana dozywotniego temu czemus bo nie ma prawa bytu tutaj.

tratatalo

2013-06-03, 15:05
Panie pie**ol ten akademik jak Cię stać na dojazd to i jakąś stancje może nazbierasz

Roszp

2013-06-03, 17:55
Ej, myślałem że ludzie z tzw. "uczelni wyższych", aspirujących o tytuł magistra czy innego inżyniera potrafią skleić zrozumiałe zdanie w języku ojczystym. Widzę, że się myliłem.

Poczekalnia02

2013-06-03, 21:09
Sam mieszkam w akademiku, tylko że w Warszawie. Ciapatych, że się tak wyrażę jest jakby ich kto klonował.Tworzą oni swoje małe getta na piętrach, nie są za bardzo rozmowni jeśli chodzi o płeć brzydką, a w szczególności nie spotkałem się z sytuacja by próbowali gadać z Polakami, Ukraińcami i Białorusinami. Do lasek to oczywista sprawa, jak najczęściej i jak najwięcej (choć zdarzają się wyjątki). Arabusek normalnie nie uświadczysz tylko co najwyżej w windzie. Jestem studentem i pisać potrafię (choć zdarzają się słowa co do których mam wątpliwości). Poczekalnia02, mówi jak jest w akademcu.