18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba widziałem kotecka

~Angel • 2013-12-10, 22:37
Tak! Tak! Naprawdę widziałem kotecka!


TheMozg01

2013-12-11, 00:27
Ale macie ból dupy wszyscy tutaj. Widze że nagonka na te psy podziałała. Założe się że 80% psów wszystkich ras by się tak zachowała. Czy wy widzicie że pies trzyma kota? Nie człowieka tylko kota. I wcale to nie znaczy że ten pies byłby zagrożeniem dla człowieka. Gdyby tak było w tym przypadku to ten pies zaatakowałby tego gościa co bił go po pysku. A wy już że na ludzi się rzucają i wgl Może oglądam inny filmik? A te wykaz psów agresywnych to o kant dupy otłuc. Ciekawe dlaczego nie ma takiego Amstaffa, Staffka, bullteriera a jest np Pitbull? Ten kto choć troche się zna ten rozróżni, ale jakoś tych "morderców" nie ma na liście. Np. taki Pitbull jest na 3 miejscu wg ras w USA jako pies rodzinny i do towarzystwa. I jakoś nie słychać ciągle u nich o pogryzieniach przez te psy. Po prostu jest co jakiś czas nagonka na dane rasy. W takiej hamburgierni dobrze to widać: w latach 70 na dobermany, 80 na owczarki niemieckie, 90 na rottweilery a w '00 na pitbulle. Niektóre psy potrzebują głębszej socjalizacji, inne potrzebują tylko "jakiegoś tam" właściciela. Np. taki rottweiler nie może być dla każdego bo taki pies wejdzie takiemu właścicielowi na głowe. A to że pies rzucił się na kota? to chyba dość powszechne. Tylko że te rasy nie odpuszczają i dlatego niedoświadczonej osobie schodzi się to tak długo.
Pozdrawiam zdrowo myślących!

LI...........ER

2013-12-11, 00:31
Nie wiem czemu Ci ludzie się tak z tym pojebem genetycznym pie**olą,zwykły nóż i od razu powinni go nim nafaszerować zamiast kopać.Skoro jest mutantem,którego nie da się kontrolować to uśpić albo do zoo i traktować jak lwa,a nie takie coś jeszcze po ulicach chodzi,a właściciel może jakiś dziadek i gówno zrobi w nagłych sytuacjach.Takim czymś powinni się zająćl

TheMozg01

2013-12-11, 00:35
Większość z was takie sytuacje zna z tvn24 czy innego gówna, z netu albo z opowiadań a w życiu nawet nie widziało ataku psa a na ulicy Staff'a czy Ast'a nie widzieli haha

wiesiors4

2013-12-11, 00:40
TheMozg01 napisał/a:

Ale macie ból dupy wszyscy tutaj. Widze że nagonka na te psy podziałała. Założe się że 80% psów wszystkich ras by się tak zachowała. Czy wy widzicie że pies trzyma kota? Nie człowieka tylko kota. I wcale to nie znaczy że ten pies byłby zagrożeniem dla człowieka. Gdyby tak było w tym przypadku to ten pies zaatakowałby tego gościa co bił go po pysku. A wy już że na ludzi się rzucają i wgl Może oglądam inny filmik? A te wykaz psów agresywnych to o kant dupy otłuc. Ciekawe dlaczego nie ma takiego Amstaffa, Staffka, bullteriera a jest np Pitbull? Ten kto choć troche się zna ten rozróżni, ale jakoś tych "morderców" nie ma na liście. Np. taki Pitbull jest na 3 miejscu wg ras w USA jako pies rodzinny i do towarzystwa. I jakoś nie słychać ciągle u nich o pogryzieniach przez te psy. Po prostu jest co jakiś czas nagonka na dane rasy. W takiej hamburgierni dobrze to widać: w latach 70 na dobermany, 80 na owczarki niemieckie, 90 na rottweilery a w '00 na pitbulle. Niektóre psy potrzebują głębszej socjalizacji, inne potrzebują tylko "jakiegoś tam" właściciela. Np. taki rottweiler nie może być dla każdego bo taki pies wejdzie takiemu właścicielowi na głowe. A to że pies rzucił się na kota? to chyba dość powszechne. Tylko że te rasy nie odpuszczają i dlatego niedoświadczonej osobie schodzi się to tak długo.
Pozdrawiam zdrowo myślących!


Święta racja, kolego. Niestety większość ludzi co usłyszy w telewizji czy gdzieś na ulicy tak potem przekazuje dalej bez zastanowienia :homer: dobrze napisałeś każdy pies jest cięty na koty, tylko że pitbulle nie odpuszczają w takiej sytuacji, w której każdy inny pies by odpuścił. Pitbulle to świetne opiekunki do dzieci, wszystkie moje 3 pitbulle miały świetny kontakt z dziećmi z rodziny i dziećmi sąsiadów. Mimo że nieraz dostały palcem w oko, czy były uszczypane nie zagryzły żadnego dziecka na śmierć, a jedynie odchodziły od nich. Żaden z nich nigdy nawet nie warknął na nikogo. Jeden z nich zaatakował jedynie złodzieja, który włamał się do domu. To był jedyny incydent.
Cytat:

Po prostu jest co jakiś czas nagonka na dane rasy. W takiej hamburgierni dobrze to widać: w latach 70 na dobermany, 80 na owczarki niemieckie, 90 na rottweilery a w '00 na pitbulle


Dobrze napisane, taka prawda. Jak kolega w latach 90 dostał szczeniaka dobermana, to sąsiedzi chcieli żeby go uśpił, tak mocno weszła w te ich poj***ne mózgi bajka o psach zabójcach. To samo jest i dziś. 99% ludzi pie**olących głupoty o psach zabójcach nie ma nawet znikomego rozeznania w temacie. Co usłyszą to przyjmą wiadomości i tak pie**olą płaczliwe posty na forach aż głowa boli.

gosu82

2013-12-11, 00:45
Laza te pok***ience z tymi psami bez kagancow.Wk***ia mnie to !!!

vakos

2013-12-11, 00:56
SkipiBoom napisał/a:

Uśpić skur*ysyna.



No bo inaczej kot zdechnie..

TheMozg01

2013-12-11, 00:56
Nigdy psa rasy bojowej nie miałem ale zanim zacząłem się interesować bardziej to sam tak myślałem. Uważałem że Pit'y, Ast'y to tykające bomby. Ale po oczytaniu się itp wiem że są to rasy niezwykle cierpliwe, szczególnie wobec dzieci. W takiej Anglii nawet istnieje sformułowanie Psia niania które odnosi się do Staffordów, skądś sie to musiało wziąć. Wk***ia mnie ta nagonka na te psy bo niczemu nie są winne. To człowiek je stworzył i to my powinniśmy brać to na klate. Jakaś cząstka genu zawsze pozostaje ale właśnie ludzie, właściciele są od tego by taki Pitbull nie był Pitbullem ale psem w opakowaniu pit'a, i tego się trzymam. Po prostu do ludzi nie dochodzi chyba to że psem TRZEBA się zajmować przez całe jego życie, i trzeba to umieć. To nie jest tak że kupimy sobie wymagającą rase np. bullterier, husky czy owczarek niemiecki (tak, owczarki niemieckie są bardzo wymagające i mają niezwykle dużo energii) i będzie sobie żyło samopas, 12h w bloku. Taki pies musi gdzieś rozładować energie. Jeden będzie gryzł meble, drugi będzie skakał i kręcił się w kółko a kolejny będzie gryzł. I uwierzcie mi że tylko około 1% psów rodzi się z wrodzoną agresją. U zwykłego psa do agresji daleka droga, wcześniej daje na prawde duuużo znaków, i to człowiek nie umie ich odczytać. I z tego bierze sie dużo wypadków. Ale nikt nie patrzy jak pies był wychowywany, ile czasu człowiek mu poświęcał. Także, więcej oczytania i obycia życzę!

ProVVe

2013-12-11, 01:17
Naturalna kolej rzeczy... Większy drapieżnik zabija mniejszego... Lew zagryzie hienę ,a pies kota... Ludzie tylko są zjebami... Zamiast z miejsca zastosować ten manewr to ten baran jeszcze tego psa kopie... Tak jakbym stał i mojego psa idiota by kopnął to "zaj***łbym młotkiem, ale tak fest półtorakilowym..."

welbik

2013-12-11, 01:34
Przeciąganie kota :D

dobo89

2013-12-11, 01:43
Kot biegał to go upolował teraz UWAGA zaskoczenie dla innych: tak jak KOT POLUJE NA MYSZY CZY PTAKI osły j***ne...

Każdy pies biega za kotem takie prawa natury i ni ch*ja nie oduczysz tego. Co nie znaczy że zagryzie człowieka.

wiesiors4 dobrze mówi

Z tym jak z ekonomią czy polityką nie douczy się, ch*ja wie a pie**oli media wyprały głowy
ale nieeee ch*j w TV mówili tak jest i ch*j: ZUS jest zajebisty, "reforma" OFE wcale nie była jednym z największych przekrętów w historii, amstaffy, pitbule itp to mordercy, w tupolewie słychać strzały i Jezus zmieniał mąkę w kokainę i chodził po wódzie, meczety i islam są spoko tylko my mało tolerancyjni a oni biedni tacy i przestraszeni, kryminalistą należą się prawa i powinni skarżyć się do Sajsburga bo dostali zimny stek na obiad

w sondzie na najbardziej agresywne psy wygrają amstaffy i pity
ale w sondzie KTO CIE UGRYZŁ będzie york, jamnik, kundel sąsiadki
prześledzić liczebność zagryzień ludzi przez psy i zwrócić uwagę jakie rasy dominują tam

Ra...........py

2013-12-11, 02:01
Zapakować j***nego rekina do klatki i wysłać wietnamcom, oni już się nim zajmą

gr...........ol

2013-12-11, 02:12
Prawda jest taka że to nie jest pies dla każdego ale to samo jest z każdą większą rasą. Ludzie traktują psy jak ludzi i dziwią się potem że pies ich traktuje jak psa. Wystarczy minimum wiedzy o psychice psów żeby nie dopuścić do takich sytuacji (polecam kilka odcinków Cezara Milana meksykańca o zębach białych jak śnieg :P ). Faktem jest że sylwetka tych psów bardzo często przyciąga bezmuzgów którzy by se z żadną inną rasą też nie poradzili.
A tu kilka ciekawostek dla szprechających


wrobel242424

2013-12-11, 02:31
wyście k***a teriera typu bull widzieli
jak mnie wk***ia takie pie**olenie, nie znam się, ale coś tam słyszałem to się wypowiem
http://pl.wikipedia.org/wiki/Staffordshire_bull_terrier
masz k***a poczytaj jeden z drugim pajacu
a poza tym to odróżnijcie rasowego psa od psa w typie rasy czyli k***a kundla
dokształćcie się a nie pie**olicie

konradtattoo

2013-12-11, 02:57
A ja mam 13 letnia amstaffke i pie**olenie ze to wina rasy jest rozpowszechniane przez ludzi ktorzy nie maja bladego pojecia o ukladaniu psa wzialem ja ze schroniska kiedy miala 3 lata i byla uznana za agresywna! ulozylem ja od nowa pomimo ze jej poziom agresji byl zerowy jak dla mnie! teraz mieszka u mojej matki bo ma duzy dom i posesje sypia z kotami i uwielbia marchewki! jak ktos nie wierzy dajcie adres mailowy na priv a wysle zdjecia! i kij w oko wszystkim pseudo znawcom ktorzy zaraz by zwierze zabijali! pozdro

pATRYKOify

2013-12-11, 04:14
Jak zawsze się k***a pie**olą takie pajace jak nie mogą odciągnąć go od jakiejś ofiary. Jest ich kilku zamiast zapie**olić mu w ten pusty pysk to go jeszcze k***a głaszczą co za k***a jełopy ja pie**ole. Jak zawsze jakiś sk***iały kretyn kupi takie agresywne gówno, a później nie potrafi nawet nad tym zapanować a kiedy jakieś zwierze lub nawet człowiek jest atakowany to tylko stoi i drze morde. Rozpie**oliłbym obuchem te wszystkie pittbullowate ścierwa a ich właścicielom kupił po chomiku na otarcie łez.