18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba widziałem kotecka

~Angel • 2013-12-10, 22:37
Tak! Tak! Naprawdę widziałem kotecka!


Ba...........og

2013-12-10, 23:54
Ja mam w domu pinczera miniaturkę i zawsze gdy z nim wychodzę biorę ze sobą składany zestaw który zawiera otwieracz do butelek, kilka innych klamotów, ale także scyzoryk. W sytuacji analogicznej do tej z filmiku (zamiast kota - moja psina) bym tego pitbulla urządził na cacy. :fuck-off:

Radzę robić podobnie jeśli wyprowadzacie małe czworonogi lub np kilkuletnie dziecko. Paniom wystarczy gaz pieprzowy w torebce (psiknięcie bydlakowi w pysk też załatwi sprawę).

JohnnyRocketfingers

2013-12-10, 23:54
Zara odezwą się obroncy pieska, że on taki dobry tylko własciciela wina. Gówno prawda nie bez powodu te świniaki znajdują się na listach najbardziej agresywnych psów.

spiepszaj_dzbanie

2013-12-10, 23:55
SkipiBoom napisał/a:

Uśpić skur*ysyna.


:trollencjusz: Nie trzeba bo już jest sztywny.

xFareNx

2013-12-10, 23:57
A jak kot mysz dręczy to znikają wszystkie bóle... Te zwierzęta są na siebie wrogo nastawione od dawnych czasów więc co tu więcej gadać.

Spartan78 Kce

2013-12-10, 23:59
Takie kundle maja tylko zakompleksione dresy bojace sie świata.

lajtek12

2013-12-11, 00:00
te psy maja pewna wade genetyczna ze atakuja wszystko nawet wlasciciela ktory je karmi i pieśći te psy sa poj***ne no ale zaleta taka ze jak sie wgryza to zazywczaj nie ma bata by oderwaly kly :/

te psy nawet do samoobrony sa ch*jowe bo atakuja wlasiciela

do gazu z tym gownem

ps. bylo w wiadomosciach dawniej ze gosciu mial tego typu psa oraz dziecko i ze ten pies zagryzl dziecko tak o bo mu sie chcialo cos ugryzc


Desinformation

2013-12-11, 00:02
Ja tam dresem nie jestem a takiego psa bym chciał. Wszystkie sk***iałe koty w okolicy by w końcu przestały istnieć :D

Aleqsjej47

2013-12-11, 00:03
Ja pie**ole Ci debile zamiast napie**alać tego psa, kopać bo brzuchu to jeszcze tego biednego kota rozciągają, co za pojeby

wiesiors4

2013-12-11, 00:04
crossdressphyxia, Vuko, PLaczkons, lajtek12, Spartan78 Kce, Asaltis, cicho tam płaczki. Powiedzcie o "groźnych rasach" i ich usypianiu mojemu koledze, którego córce LABRADOR pogryzł rączkę. Powiedzcie to mojej koleżance, której jej własny DALMATYŃCZYK odgryzł kawałek ucha. Takie pie**olenie ludzi, którzy nie wiedzą o czym mówią jest żałosne. 90% zachowania KAŻDEGO psa zależy od WYCHOWANIA i od PSYCHIKI WŁAŚCICIELA. Dlaczego często słyszy się o pitbullach atakujących ludzi? Takie psy posiadają często idioci w dresie, którzy jamnika wychowaliby na zabójcę. Pitbulle to psy bezkompromisowe i trzeba szkolenia od szczeniaka i odpowiedniego nastawienia, aby nie były agresywne. Pamiętajcie, że żaden pies nie rodzi się zabójcą, tak jak żaden człowiek nie rodzi się mordercą. Zamiast tak płaczliwie pie**olić głupoty rozeznajcie się w temacie, na który chcecie się wypowiedzieć. Miałem 3 pitbulle. Żadnych problemów. Wszystkie kupione od pewnego hodowcy i tresowane od szczeniaka. Nie miałem oporów, żeby 2 z nich bawiły się z moją 2letnią chrześnicą. A wy dalej pie**olcie jakie to te rasy złe i do uśpienia.

Aleqsjej47

2013-12-11, 00:07
@up
To życzę ci szmato żeby Ci taki pies ch*ja odgryzł

Rinho

2013-12-11, 00:08
Bezmyślność ludzka nie zna granic. Jebnąć psa w oko lub po jajach i od razu puszcza lub odgryza głowę. Efekt jakiś by był.

P.S Najlepsze psy wilczaki ! :D

wiesiors4

2013-12-11, 00:08
Aleqsjej47 napisał/a:

@up To życzę ci szmato żeby Ci taki pies ch*ja odgryzł


Nie popłacz się biedaczku :amused: następny, który ch*ja wie a będzie pie**olił głupoty.... :homer:

Nienawiść do tych psów wynika stąd, co nienawiść ludzi do kiboli i dresiarzy. Ze strachu. Ludzie po prostu boją się tych psów i stąd ich agresywna postawa wobec nich. Pies reaguje tak samo gdy się boi. Jest agresywny.

rolerek

2013-12-11, 00:11
Wystarczył nóż i sprawny ruch w okół szyi tego przesympatycznego pieska :-)

Jemkoty

2013-12-11, 00:17
w sytuacji gdy kogoś gryzie pies i nie chce puścić staje się na nim, kolanami się go ściska "w pasie" żeby się nie wyrwał i obiema rękami mocno chwytamy za obrożę, podduszając i podnosząc lekko psa do góry. Po chwili powinien puścić. Mam nadzieję że nigdy nie będę musiał testować tej techniki w praktyce D:

Zarammoth

2013-12-11, 00:23
Taka prawda - przecież to nie naturalny gatunek, hodowano go przez setki lat, mieszano i selekcjonowano, żeby był zabójcą. Tam pie**olenie bo kogoś pogryzł dalmatyńczyk - fakt, jak właściciel ch*jowy to z psa też będzie dupa. Ale z takiego psa-mordercy nie da się zrobić miłego psa-kompana. W każdej chwili mu odpie**oli i zacznie szarpać kogoś, a właściciel nie będzie w stanie nad nim zapanować, jak na filmiku.