18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwila grozy na Rajdzie Rzeszowskim 2015

LOADING... • 2015-08-10, 20:14
Było blisko :evil:

Same slow motion 8-)

Ojciec roku. Zamiast dzieciaka szarpnąć to odskakuje jak z kołkiem w dupie :D

horizn

2015-08-10, 20:44
pie**oli jak potluczony, ze staral sie omijac... i sie wpie**olil w sam srodek tam gdzie stalo najwiecej ludzi. nie mial zadnej kontroli nad samochodem.

dumad

2015-08-10, 22:38
jeśli chodzi o tego gościa z dzieciakiem to widać że z tych wszystkich osób facet podjął najmądrzejszą decyzję w kwestii uciekania. Nie pobiegł ze swoim dzieckiem w stronę, w którą biegli wszyscy ludzie a do przewidzenia było to że auto w takim poślizgu raczej nie skręci w lewą stronę tylko będzie leciało w stronę zewnętrzną czyli w prawo.
Pewnie facet wiedział że z małym dzieckiem nie ma szans aż tak szybko biec, a po drugie był taki tłum i było tak ciasno że prędzej można było się potknąć o czyjeś nogi i zostać rozjechanym.
Fart nie fart, brawa dla tego Pana z mojej strony się należą.

jbone

2015-08-11, 09:00
czemu ludzie sp***alają w kierunku czoła pojazdu albo taka ch*jowa jest perspektywa.

woytasw

2015-08-11, 11:50
Tylu ludzi i zero trafień :(

Ojciec podjął najlepszą z decyzji - skrócił kąt w stosunku do samochodu.

Toolpa

2015-08-11, 16:22
ch*j tam z najlepszą decyzją, gdyby nie trzymał dzieciaka za rękę, to ten wbiegłby pod samochód i mielibyśmy nowy materiał na hardzie...

pkh

2015-08-12, 19:03
Czemu sobie w takich autach nie zamontują klimy?? Wiem, że jest wyjęte z auta wszystko co się da, ale chyba lepiej stracić te kilka koni, które pociągnie klima, niż jechać w temperaturze 70 stopni? Mają tam pewnie po 200KM więc nie zauważą różnicy.
Tak samo, podłogi zawsze bez wygłuszenia, izolacji, żeby odjąć każdy kilogram masy auta. Lepiej mieć chyba 5kg więcej ale podłogę która nie grzeje się od tlumika?

Fejkuu

2015-08-12, 23:58
LOADING... napisał/a:

Ojciec roku. Zamiast dzieciaka szarpnąć to odskakuje jak z kołkiem w dupie :D



Czy ja wiem? Na moje oko jedyna rozsądna osoba, która zamiast bezmyślnie sp***alać upewnia się, w którym dokładnie kierunku zmierza pojazd. To, że prosto w tłum jest jasne jak mrugnięcie w 0:16 z drugiego filmiku lecz nigdy nie wiadomo, czy kierowca w ataku paniki nie wykona nagle niespodziewanego zwrotu (tak, nawet w poślizgu można zmienić tor jazdy) i nie wpie**oli się dokładnie tam, gdzie chcieliśmy uciec. Dla gościa zimny browar za rozwagę i stalowe jaja.

PS. Również w 0:16 z filmu drugiego widać dokładnie, co się dzieje jak sp***alasz z dzieckiem. Dużo nie brakło.

@EDIT:
Zapomniałbym, na rajdach samochodowych miejsca odgrodzone taśmą są miejscami w których NIE WOLNO przebywać podczas takich imprez, więc nawet jakby ktoś :dead: to na własne życzenie.

kothletino

2015-08-13, 00:10
Sloł mołszyn to mam na pierwszym filmie próbując go odtworzyć przy łączu 120mb/s....

Górnik_Roku

2015-08-13, 00:38
Te dziecko i ten koleś w okularach trzymający niebieską koszulkę, są największymi szczęściarzami.

motci

2015-08-13, 01:23
Nie wiem, możliwe, że to dlatego, ze jestem ubity jak wieprz, ale wydaje mi sie, że ten filmik to fake. Zobaczcie w 14 i 15 sekundzie jak na drzwiach kierowcy odbija sie biała postac i w momencie uderzenia jest taki blysk w 16 sekundzie i w tym momencie wszyscy, ktorzy sp***alaja przed autem, odwracaja sie w strone auta zeby zobaczyc co sie stalo

norbiman

2015-08-13, 05:42
jedyny myslacy byl ojciec z synem, jedyny ktory biegl tam gdzie trzeba, szacunek i pozdrowienia, oczy otwarte...

MiotaczBobruf

2015-08-13, 09:31
"W górę sercaaaa j***ć TVN, j***ć TVN, j***ć TVN!!"

Novik

2015-08-13, 10:06
moje miasto takie piękne

Rinko

2015-08-13, 11:45
Napie**ala bokiem jak przecinak ale "starałem się omijać" powinien wstąpić do PO i kandydować na stanowisko Szoguna wszystkich Polaków :amused: