18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwila grozy na Rajdzie Rzeszowskim 2015

LOADING... • 2015-08-10, 20:14
Było blisko :evil:

Same slow motion 8-)

Ojciec roku. Zamiast dzieciaka szarpnąć to odskakuje jak z kołkiem w dupie :D

ari4

2015-08-13, 17:44
pkh napisał/a:

Czemu sobie w takich autach nie zamontują klimy?? Wiem, że jest wyjęte z auta wszystko co się da, ale chyba lepiej stracić te kilka koni, które pociągnie klima, niż jechać w temperaturze 70 stopni? Mają tam pewnie po 200KM więc nie zauważą różnicy.
Tak samo, podłogi zawsze bez wygłuszenia, izolacji, żeby odjąć każdy kilogram masy auta. Lepiej mieć chyba 5kg więcej ale podłogę która nie grzeje się od tlumika?


Otóż auta WRC mają klimę. Nie wiem czy klasy niższe, jak na powyższym filmiku.
Co do odchudzania auta, to nie można sobie odchudzać jak się podoba. Przepisy mówią o minimalnej masie auta. Wiem, że kiedyś dla aut WRC (jakieś 10 lat temu) było coś koło 1230-1250 kg.

Ratownik10

2015-08-14, 00:12
Byłem, widziałem... odcinek specjalny w Gliniku. Zero organizacji :/ Chwilę później, 100m dalej spłonął samochód. Nikt ze służby porządkowej nie wiedział co ma robić, ludzie w czerwonych strefach, rzucanie butelkami po piwie nad przejeżdżającym samochodem, machanie do kierowcy z odległości... a w zasadzie stukanie palcem w szybę. Jest mi wstyd za to bydło które przyjeżdża na tego typu imprezy. No ale to działa na zasadzie selekcji naturalnej :) Im mniej bydła tym mniejsza możliwość "skrzyżowania" się dwóch gatunków... debila i osoby która czasami używa mózgu. :D