18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chujowe parkowanie

S.W.A.T • 2014-02-10, 12:32
Karniaki za ch*jowe parkowanie - Kraków


Ra...........it

2014-02-10, 12:48
Bardzo dobrze śmieciowi

Autor

2014-02-10, 12:52
Kara dla takiego ch*ja to uj***ne klamki psim gównem

Ra...........it

2014-02-10, 13:10
a co zrobić z trupem który od 3 alt zajmuje miejsce parkingowe (najlepsze) już mu powietrze zeszło i porósł mchem. Proszę o konstruktywne rady

celebrans

2014-02-10, 13:13
Było - do piekła !

Witkovito

2014-02-10, 13:13
dzwonisz na straz miejska i mowisz ze stoi opuszczony samochod, pozniej przyjezdza komornik z laweta i rekwiruje auto, laweta go zabiera i spokoj

einsatzkommando

2014-02-10, 13:14
Witkovito napisał/a:

dzwonisz na straz miejska i mowisz ze stoi opuszczony samochod, pozniej przyjezdza komornik z laweta i rekwiruje auto, laweta go zabiera i spokoj


To nie takie proste, bo najpierw straż będzie szukać wlaściciela a nastepnie prosic o jego usuniecie. Zalezy tez gdzie stoi, czy to droga osiedlowa, wewnetrzna czy inna.
Najlepiej zerwij tablice i zadzwon po straz miejska, powinno byc szybciej.

Witkovito

2014-02-10, 13:16
no w uproszczeniu napisalem, ale suma sumaru i tak wypie**ola ten samochod i tak

TRQPL

2014-02-10, 13:21
Niech się cieszy że nie dostał karnej maczety

raf-ret

2014-02-10, 13:38
RagicMabbit dobra linka dobre auto wytargajcie go siłą i postawcie w niedozwolonym miejscu wtedy muszą go zabrać

Ra...........it

2014-02-10, 14:24
raf dobry plan
ciężko będzie bo stoi na wąskim prakingu ale pomysł przedni. co do straży m i plicji - nic nie zrobią jak są tablice a nie będę się bawił w odkręcanie

SalvaCzoko

2014-02-10, 14:35
A jest tam znak jak parkować? Równolegle, prostopadle szy po skosie? Jeżeli nie ma to może tak stanąć i takie karteczki wtedy można sobie w dupę wsadzić... albo najlepiej przykleić na drzwiach urzędu.
Ja rozumiem mało miejsc, też mieszkam w KrK, no ale bez przesady...
Na dodatek musiał tam stanąć jak jeszcze było puściutko.

spiepszaj_dzbanie

2014-02-10, 15:04
RagicMabbit napisał/a:

a co zrobić z trupem który od 3 alt zajmuje miejsce parkingowe (najlepsze) już mu powietrze zeszło i porósł mchem. Proszę o konstruktywne rady


Pakujesz się do klunkra punkt druga, przestawiasz na środek drogi i rano dzwonisz że stoi i blokuje przejazd. Skuteczność gwarantowana przez producenta serków homogenizowanych.

Inaczej tego nie wywalą. :ok: U mnie stały dwa, ludzie chętnie wykręcali części, bo z jednego mam kostkę (połowy silnika już nie było) a z drugiego ramię wycieraczki i klamkę. Radia i górnej obudowy silnika (którą zlikwidował poprzedni właściciel) oraz zatyczki zderzaka do haka holowniczego (którą ktoś mi wcześniej zaj***ł) już nie było .

makabrax

2014-02-10, 18:16
@RagicMabbit
jeżeli ma tablice i OC (co można łatwo sprawdzić) to go nie ruszą wiadomo, jeżeli jest zbyt mało miejsca żeby go drugim autem wyciągnąć to weź kolegów i sami go przesuńcie, albo na środek drogi albo na trawnik :]