18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

chrześcijański podryw

amoroso • 2011-08-01, 16:40
dzięki tym radom, można załatwić se r*chanko bez pomocy chloroformu

Trepanatio

2011-08-03, 22:54
wszyscy jesteście j***ne r*chacze i zwierzęta w sferze sexualnej. I troche szacunku do religii

DaaanielSan

2011-08-03, 23:53
I wszystko po to, żeby potem nie r*chać aż do ślubu. Też mi k***a podryw.

Seta666

2011-08-04, 02:11
ani po ślubie bo ci sąsiad wydupcy

Pajoresko

2011-08-04, 02:37
skąd klecha, może znać się na podrywie : O

chyba, że kolegów w seminarium podrywał <rotfl>


Trepanatio napisał/a:

wszyscy jesteście j***ne r*chacze i zwierzęta w sferze sexualnej. I troche szacunku do religii


moją religia jest r*chanie i bycie jak zwierze, może troche szacunku dla mojej religii?

chupsky

2011-08-04, 10:16
Jak czytam komentarze pod jakimkolwiek tematem związanym z Kościołem Katolicki, to nasuwa mi się jedno: ta "cywilizacja" nie zasługuje aby trwać choćby chwilę dłużej. Banda niedouczonych, konsumpcjonistycznych i pożytecznych idiotów ;) na dobrą sprawę niczym się nie różnicie od mojego psa, który musi się tylko nażreć, napić i por*chać.

Everizon

2011-08-04, 11:39
Seraph napisał/a:


Wraz z kiłą, chlamydią i innymi syfami, jednym słowem "szerokości"!


Rozumiem że ty gumek nie używasz bo to straaaszny grzech ? hahahahaha hahahahaha hahahahah ahahahah
A tak się śmieję prosto w twarz z debili którzy myślą że kondom to grzech ! :)

Seraph

2011-08-04, 12:59
@up
A wiesz że gumka nie chroni przed wszystkimi syfami? 35 lat, a taki ciemnogród...
A kto uważa że kondom to grzech? Jak lubisz lizać cukierek przez szybę to proszę uprzejmie.

Everizon

2011-08-04, 13:06
Seraph napisał/a:

@up
A wiesz że gumka nie chroni przed wszystkimi syfami? 35 lat, a taki ciemnogród...
A kto uważa że kondom to grzech? Jak lubisz lizać cukierek przez szybę to proszę uprzejmie.


Jakoś nigdy niczym się nie zaraziłem a wierz mi w różne "gówna" wkładałem ch*ja.
Przed "zrobieniem synka" (tak, tak, był jak najbardziej "zaplanowany") Zrobiłem wszystkie badania dot. chorób wenerycznych i nic. Zdrowy jestem..
A, i nie mów mi że "ciemnogród" bo mam dużą "tak, sam tak sądzę" świadomość rzeczywistości. Widzisz, w przeciwieństwie do ciebie i większości ludzi, ja lubię poznawać "praprzyczynę rzeczy". Wiem co mówię, wiem co robią "księża" i gdzie, wiem co robią politycy i dlaczego. Wiem też co nami "ludźmi" tak naprawdę rządzi. I na pewno nie jest to jakiś bóg (jak by go nie nazywano). I wierz mi "ksiądz" to jest ostatni osoba która powinna się wypowiadać na tematy damsko-męskie i nie dlatego że stosują (w teorii) celibat.

chupsky

2011-08-04, 20:39
Cenzura na lewackim sadisticu działa! :D

~Angel

2011-08-04, 20:41
chupsky napisał/a:

Cenzura na lewackim sadisticu działa!



rozróżniasz cenzurę od OFFTOPu?

Pajoresko

2011-08-05, 01:41
chupsky napisał/a:

Cenzura na lewackim sadisticu działa! :D



lewacka to jest chyba twoja mama

Everizon

2011-08-05, 10:13
Noo i właśnie post @up powinien być usunięty. Nie tylko nie wnosi nic do tematu a jeszcze obraża inną osobę w sposób który nawet nie jest zabawny czy sarkastyczny czy jakikolwiek który miałby zainteresować innych użytkowników. Jak dla mnie to warn się należy..

[ Komentarz dodany przez: Lnkk: 2011-08-05, 10:19 ]
Ta, yhy.

.:...........:.

2011-09-22, 15:20