18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chrześcijańska kaznodziejka dźgnięta nożem w trakcie kazania

plastic • 2021-07-26, 12:47
taki klimat islamskich dzielnic. stawiam paczkę orzeszków, że w BBC o tym nie powiedzą.






Halman

2021-07-26, 12:50
wlazła miedzy wyznawców religii miłości i pokoju wiec czego sie spodziewała?
też mam taką mini parsoleczkę Orca na kamerę :krol:

swampman

2021-07-26, 13:38
debile vs debile

za nauke sie brac cymbaly a nie pie**olicie i wciskacie kocopoly :lol:

~DMT

2021-07-26, 13:44
Całkiem możliwe, że atak był spowodowany koszulką owej pani...

człowiek_zły

2021-07-26, 13:45
j***ne teistyczne dzbany, męczyć się w imię nieistniejącego boga. Tępe k***iska i śmieci.

kaelem

2021-07-26, 13:53
człowiek_zły napisał/a:

j***ne teistyczne dzbany, męczyć się w imię nieistniejącego boga. Tępe k***iska i śmieci.



Widzisz, różnica pomiędzy wiarą a religią jest gigantyczna. Nikt Ci nie zabrania nie wierzyć i wyzywać w sposób prostacki, niech nikt innym nie zabrania wierzyć, a innym ufać sprzedanym klechom.

modoc

2021-07-26, 13:57
muziole jak zwykle pełni tolerancji, tak samo jak lewactwo będące u muzioli na smyczy.

plastic

2021-07-26, 14:11
swampman napisał/a:

debile vs debile
za nauke sie brac cymbaly a nie pie**olicie i wciskacie kocopoly



dokładnie. czytać marksa i studiować genderologię, głąby j***ne! byt kształtuje świadomość, a kto ma więcej bytu ten ukształtuje więcej świadomości!

swampman

2021-07-26, 14:14
kaelem napisał/a:

Widzisz, różnica pomiędzy wiarą a religią jest gigantyczna. Nikt Ci nie zabrania nie wierzyć i wyzywać w sposób prostacki, niech nikt innym nie zabrania wierzyć, a innym ufać sprzedanym klechom.



problem polega na tym ze kazda religia jest idiotyzmem. drugi problem jest taki ze wiara polega na wierzeniu w cos, botak, bez dowodow. tak ma byc i jest i ch*j.

roznica miedzy religia i wiara jest gigantyczna mowisz? :lol:
jesli ktos z nieznanych mi przyczyn wierzy w stworce/sile wyzsza i tylko tyle, az tak mnie to nie boli.
zaczyna mnie bolec jak ktos mu daje imie i wymysla tak ch*jowe historie ze nawet w "oszukac przeznaczenie" jest wiecej frajdy a o logice nie wspominam.
o uzurpowaniu sobie prawa do wiedzy tez nawet nie wspominam. to religia gwarantuje odpowiedzi na wszystko... bezsensowne odpowiedzi.


wszystko opiera sie na wymyslonej i znieksztalconej przez pokolenia historyjce. zobacz jak religia "ewoluuje" wraz z odkryciami nauki.
gdyby nie spryt klech i organizowanie tego calegi pie**olnika juz dawno ludzie by sie odwrocili od tego badziewia.

juz czas zastapic katechizm ksiazką do fizyki biologii i chemii.
dla wspolnego dobra :lol:

bluecat

2021-07-26, 14:21
Czego ona się spodziewała wchodząc w tłum Isis z koszulką CHARLIE HEBDO... równie dobrze, mogła by usiać na żylecie Legii w koszulce Lecha

SirMajkel

2021-07-26, 15:02
oni są pokojowi dopóki się z nimi zgadzasz.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-26, 16:40
Halman napisał/a:

wlazła miedzy wyznawców religii miłości i pokoju wiec czego sie spodziewała?
też mam taką mini parsoleczkę Orca na kamerę



Wlazła dodatkowo w fajnej koszulce...

Po co Ci parasoleczka w piwnicy?? :mrgreen:

Wiewór

2021-07-26, 16:44
Miło popatrzeć jak ludzie opętani religijnym obłędem mordują się sami nawzajem w konfliktavh religijnych. Z każdym zabitym kretynem poprawia się pula genetyczna na świecie.

Halman

2021-07-26, 16:46
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Wlazła dodatkowo w fajnej koszulce...
Po co Ci parasoleczka w piwnicy??


był czas ze wychodziłem, przyjdzie czas ze bedę wychodził.