18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chrześcijańska kaznodziejka dźgnięta nożem w trakcie kazania

plastic • 2021-07-26, 12:47
taki klimat islamskich dzielnic. stawiam paczkę orzeszków, że w BBC o tym nie powiedzą.






tadek899

2021-07-26, 17:01
j***ć religie, każdą bez wyjątków

PieronJasnySzlag

2021-07-26, 17:18
swampman napisał/a:

problem polega na tym ze kazda religia jest idiotyzmem. drugi problem jest taki ze wiara polega na wierzeniu w cos, botak, bez dowodow. tak ma byc i jest i ch*j.
roznica miedzy religia i wiara jest gigantyczna mowisz?
jesli ktos z nieznanych mi przyczyn wierzy w stworce/sile wyzsza i tylko tyle, az tak mnie to nie boli.
zaczyna mnie bolec jak ktos mu daje imie i wymysla tak ch*jowe historie ze nawet w "oszukac przeznaczenie" jest wiecej frajdy a o logice nie wspominam.
o uzurpowaniu sobie prawa do wiedzy tez nawet nie wspominam. to religia gwarantuje odpowiedzi na wszystko... bezsensowne odpowiedzi.
wszystko opiera sie na wymyslonej i znieksztalconej przez pokolenia historyjce. zobacz jak religia "ewoluuje" wraz z odkryciami nauki.
gdyby nie spryt klech i organizowanie tego calegi pie**olnika juz dawno ludzie by sie odwrocili od tego badziewia.
juz czas zastapic katechizm ksiazką do fizyki biologii i chemii.
dla wspolnego dobra


Tpowe pie**olenie gimbo-ateisty., człowieka bez odpowiedniej wiedzy który uzurpuje sobie racje na podstawie obecnych trendów w nasiąkniętym marksizmem mainstreamie. Żyj i daj żyć innym. Duchowość była od zawsze w człowieku i będzie zawsze.

PoProstuNIKT

2021-07-26, 17:20
tadek899 napisał/a:

j***ć religie, każdą bez wyjątków



Cytat:

Nauka bez religii jest ułomna, religia zaś bez nauki – ślepa

taki jeden kiedyś to powiedział :P i nie , nie był debilem :P

Tryper

2021-07-26, 17:22
W drugą stronę nie przeszłoby to bez medialnego echa.

Andre1945

2021-07-26, 17:47
Typowy Sadistic - ciągle biadolą, jak to biali hetero mężczyźni są dyskryminowani, łolaboga, , ale jak jest mowa o religii, to sami wjeżdżają na wierzących.

Hipokryci obesrani. :D

Cudak

2021-07-26, 17:48
człowiek_zły napisał/a:

j***ne teistyczne dzbany, męczyć się w imię nieistniejącego boga. Tępe k***iska i śmieci.



Może Ty jesteś zbyt tępy żeby pojąć pewne rzeczy? Nazwijmy, że jesteś błądzącym :)

tfujdiler

2021-07-26, 17:58
Każda religia to syf i sekta

plastic

2021-07-26, 18:09
Andre1945 napisał/a:

Typowy Sadistic - ciągle biadolą, jak to biali hetero mężczyźni są dyskryminowani, łolaboga, , ale jak jest mowa o religii, to sami wjeżdżają na wierzących.
Hipokryci obesrani.



część z nich to wychowani na owsiaku i "hehe, bece z religii" hipokryci, ale z całą pewnością jest też paru trolli/stażystów z czerskiej i okolic; dzieci, wnuków i pracowników dawnych stalinowców, których stosunek, tzn głębokie zacietrzewienie względem KK nie zmieniło się od czasów kiedy pozmieniali nazwiska na polskie. Sadol nie ma takich wyświetleń, aby się tu zbytnio afiszowali, ale jak ktoś nie analizował sposobu funkcjonowania portali po 2015 roku, to ma duże zaległości. Wykop jest świetnym przykładem tego, jak kilka skryptów i układ z właścicielami pozwala robić ludziom wodę z mózgu, trzymając ich za mordę i napuszczając jednych na drugich, szczelnie zamykając w informacyjnych bańkach.
ja też wychowałem się na owsiaku i też miałem HEHE BEKE z religii, a dziś gardzę swoją dawną naiwnością i wszystkimi idiotami, którzy mi o niej przypominają :-D

prosty wniosek jest taki, że prostych ludzi nie przekonasz, że zostali oszukani, przy takiej dysproporcji sił propagandowych, dlatego nie ma się co zbytnio starać.

Syn_Milionera

2021-07-26, 18:50
k***a od razu wiedziałem który będzie nożownikiem. Wszystkie te śmiecie mają specyficzny wyraz twarzy.

swampman

2021-07-26, 19:49
PieronJasnySzlag napisał/a:

Tpowe pie**olenie gimbo-ateisty., człowieka bez odpowiedniej wiedzy który uzurpuje sobie racje na podstawie obecnych trendów w nasiąkniętym marksizmem mainstreamie. Żyj i daj żyć innym. Duchowość była od zawsze w człowieku i będzie zawsze.



nie obchodzi mi mainstream mam wlasny rozum. nie potrzebuje go do wyrobienia wlasnego zdania nie jestem widzem tvp.

duchowosc zawsze byla w czlowieku od momentu kiedy wyksztalcil na tyle rozwiniety mozg zeby zadawac fundamentalne pytania a nie mial mozliwosci ani narzedzi do odpowiadania na nie. zeby nie zwariowac wymyslil sobie boga.
powinienem napisac bogow bo bylo ich ok. 3500. ja odrzucam wszystkich ty zapewne 3499 (zeby bylo ciekawiej pewnie wierzysz w tego co jest 3 w 1) czyni cie takim samym ateista jakim jestem ja. zapewne tez twierdzisz ze twoj jest prawdziwy a inni nie.
to co religia miala zrobic juz dawno zrobila.

uzurpuje sobie racje?
nie ja tylko nauka. ona jest frontem miedzy znanym i nieznanym.
nauka dostarcza ci dowody, twarde, matematyczne, eksperymentalne opisuje i udowadnia jak i dlaczego dziala rzecywistosc. jesli nie znamy jeszcze odpowiedzi to sie mowi ze "jeszcze tego nie wiemy" i lecimy dalej.
jesli jakims cudem nauka odkryje boga, nie mam nic przeciwko.

to religia daje ci odpowiedzi na wszystkie pytania i tak jest bo tak powiedzial bób. nie mozesz tego kwestionowac.
jesli wierzysz ze swiat powstal jak powstal wedlug opisu weglug magicznej ksiazeczki to powodzenia. jestes zwyklym neandertalem chociaz nie chce ich obrazac bo wedlug ostatnich odkryc wychodzi na to ze byli madrzejsi niz ty.

rozumiem ze pojecie rozsadku jest ci obce. nie ma nic pomiedzy marksizmem a byciem wierzacym przyglupem?

dla mnie duchowosc juz od dawna jest czyms innym niz dla ciebie.

przeczytaj sobie wiersz larkina "chodzenie do kosciola" / "church going" to moze cos ci zaswita w tej pustej zgorzgnialej zardzewialej puszce.
*polecam po angielsku. wklejac nie bede bo wiersz na sadolu bedzie wygladac dziwnie

Justynka99

2021-07-26, 20:04
swampman napisał/a:

problem polega na tym ze kazda religia jest idiotyzmem. drugi problem jest taki ze wiara polega na wierzeniu w cos, botak, bez dowodow. tak ma byc i jest i ch*j.
roznica miedzy religia i wiara jest gigantyczna mowisz?
jesli ktos z nieznanych mi przyczyn wierzy w stworce/sile wyzsza i tylko tyle, az tak mnie to nie boli.
zaczyna mnie bolec jak ktos mu daje imie i wymysla tak ch*jowe historie ze nawet w "oszukac przeznaczenie" jest wiecej frajdy a o logice nie wspominam.
o uzurpowaniu sobie prawa do wiedzy tez nawet nie wspominam. to religia gwarantuje odpowiedzi na wszystko... bezsensowne odpowiedzi.
wszystko opiera sie na wymyslonej i znieksztalconej przez pokolenia historyjce. zobacz jak religia "ewoluuje" wraz z odkryciami nauki.
gdyby nie spryt klech i organizowanie tego calegi pie**olnika juz dawno ludzie by sie odwrocili od tego badziewia.
juz czas zastapic katechizm ksiazką do fizyki biologii i chemii.
dla wspolnego dobra



A mi żadni wierzący nie przeszkadzają. Dopóki sobie wierzą, chodzą do kościoła, sami za własne pieniądze sponsorują pałace klechom - wszystko OK. Przeszkadza mi natomiast, jak to z moich pieniędzy idą dotacje na kościół, lekcje religii i tak dalej. Przeszkadza mi również, jak próbują mi dyktować z kim mogę sypiać a z kim nie, co jeść, a co nie itp. w imię własnej religii.

Innymi słowy, dopóki nie chcą mojej kasy na swoją religię i nie chcą mi narzucać własnych wartości moralnych - proszę bardzo, złego słowa nie powiem.

raq

2021-07-26, 20:32
Wiewór napisał/a:

Miło popatrzeć jak ludzie opętani religijnym obłędem mordują się sami nawzajem w konfliktavh religijnych. Z każdym zabitym kretynem poprawia się pula genetyczna na świecie.



Nie poprawia się żadna pula, bo przybywa tobie podobnych sp***olin.

Lam3rZ

2021-07-26, 20:53
ja pie**ole, religie zostaly stworzone, by wytlumaczyc glabom cos, czego nie sa w stanie ogarnac swoim mozgiem, nie wierze w to, ze wspolczesna nauka nie jest w stanie udowodnic i dojsc do ludzi, ze cos moglo powstac w sposob naturalny, a nie "nadprzyrodzony", stare spoleczenstwo musi wymrzec, by to sie zmienilo....

PoProstuNIKT

2021-07-26, 20:54
Justynka99 napisał/a:

A mi żadni wierzący nie przeszkadzają. Dopóki sobie wierzą, chodzą do kościoła, sami za własne pieniądze sponsorują pałace klechom - wszystko OK. Przeszkadza mi natomiast, jak to z moich pieniędzy idą dotacje na kościół, lekcje religii i tak dalej. Przeszkadza mi również, jak próbują mi dyktować z kim mogę sypiać a z kim nie, co jeść, a co nie itp. w imię własnej religii.
Innymi słowy, dopóki nie chcą mojej kasy na swoją religię i nie chcą mi narzucać własnych wartości moralnych - proszę bardzo, złego słowa nie powiem.



nikt ci nie mowi z kim masz spac, tylko tęczowi chodzą po ulicach i pie**olą że oni sie jebią ze wszystkim co nie sp***ala na drzewo, ja nie widzialem procesji na ktorej by ktos skandował kto ma jaka orientacje, nie ogladaj TV za duzo bo robią papke z mózgu.

8-)