18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chrome i Firefox - pokaż wszystkim swoje hasła

CJ...........ac • 2013-04-07, 15:41
Chrome i Firefox, bez żadnych zabezpieczeń i ostrzeżenia przechowują wszystkie zapamiętane przez ciebie hasła


BaruEM

2013-04-07, 22:22
k***a, jest opcja założenia głównego hasła. Trzeba być j***nym kretynem żeby o tym filmiki nakręcać. Co za pustak.

Pan_Doktur

2013-04-07, 22:26
podnoszę dupe od komputera naciskam Super+L i po kłopocie

żenada to ten film, jak można na obcym komputerze jeszcze publicznym logować się do konta bankowego, więcej jak pewne, że tam jest keylogger. Więc o co tyle hałasu?

kurczak94

2013-04-07, 22:40
Dokładnie, porażka. Od tego jest tryb incognito w Chromie. Ja np. po logowaniach na takim kompie, wchodzę zawsze w historie i usuwam wszystko ! Ciasteczka, zapisane hasła, historie i gro innych rzeczy. Nigdy nie miałem problemu z włamaniem na FB czy coś.

A w przypadku swojego kompa w miejscu publicznym po prostu przełączenie użytkownika i po sprawie.

Mleczarzmail

2013-04-07, 23:09
Ej opczajacie? Jak klikacie w przeglądarce "zapamietaj hasło" to ona to hasło zapamiętuje!!!!! O k***A!! Jak to!!!?? j***ni szpiedzyyyyy!

kalion83

2013-04-08, 00:03
Pamiętam, że kiedyś żeby przeczytać kropkowane hasło wystarczyło pogrzebać w źródle strony (gdzieś trzeba było wpisać text), ale podejrzewam, że teraz ten numer nie przejdzie.

Kiedyś koleżanka w pracy miała zapisane hasło pod klawiaturą :)

wiru

2013-04-08, 00:32
Tak czy siak wszystko jest w plikach jak na tacy....

spiepszaj_dzbanie

2013-04-08, 01:21
Kiedyś zrobiłem małosmacznego psikusa gościowi ze szkolnego kompa.
Właśnie zupełnie przypadkowo wyczaiłem że ma zapisane hasło do nasza-szmata.pl w FF.
Idąc jego tokiem myślenia założyłem że do e-maila ma identyczne hasło.
Było śmiesznie jak wszyscy czytali wymyślone na poczekaniu pierdoły, a jakież było jego zdziwienie jak okazało się że nie może odzyskać hasła do e-maila i naszej-szmaty.

:trollencjusz: Najlepsze było to że miał stare hasło tylko z cyfrą 1 na końcu. Pozdro dla niego!

Fedor

2013-04-08, 01:58
haha a potem dzięki chrome i firefox sypią się karne ku*asy :-D

Adam1394

2013-04-08, 14:01
Opera vs. reszta przeglądarek 1:0 Sk***YSYNY!

spokospokojuzschodze

2013-04-08, 20:17
patrze znawcy informatyczni przemówili
otóż SUPER PROSTY sposób, żeby zobaczyć hasło w operze, to że kliknie się w komórkę z hasłem i kliknie prawym>zbadaj element, zmieni się z type=password na type=text i nagle jak ktoś wciśnie(tylko raz to działa, po odświeżeniu już nie więc ofiara by się nawet nie skapnęła) magiczne wypełnienie, to wyskoczy dane zapamiętane hasło. Rzeczywiście, opera mega bezpieczna przeglądarka.