18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chrome i Firefox - pokaż wszystkim swoje hasła

CJ...........ac • 2013-04-07, 15:41
Chrome i Firefox, bez żadnych zabezpieczeń i ostrzeżenia przechowują wszystkie zapamiętane przez ciebie hasła


Snaku

2013-04-07, 19:00
Chrome ma sprytne rozszerzenie, dzięki któremu można założyć hasło na przeglądarkę i trzeba je wpisywać za każdym razem przy włączaniu jej.

Simple Startup Password

wsza104

2013-04-07, 19:02
Co do google to miałem tydz. temu bliskie spotkanie z bardzo nieprzyjemnym wirusem który ukrył się pod nazwą rozszerzenia flash player w tej że przeglądarce i mój antywirus nie wykrył go ani nie unieszkodliwił :zly: . Tego niby rozszerzenia nie dało się ani wyłączyć ani usunąć a i odinstalowanie google też nic nie dawało, musiałem przywracać system,więc takie filmy ,choćby dla ludzi mniej kumatych arkana tego stylu są potrzebne ,aby ich ostrzec przed ich niewiedzą ;) ... ! Dziękuję amen

raper900

2013-04-07, 19:08
W operze wystarczy jedna slryptozakładka odpalona na stronie logowania, żeby podejrzeć hasło. Trzeba się troszkę bardziej nakombinować, ale też się da.

PS: Można linka do oryginału?

InsaneHarv

2013-04-07, 19:09
Jak się ma ch*jowych kolegów czy koleżanki w pracy czy szkole i mogą chcieć "podkraść" to faktycznie jest to problem, tylko czy to wina przeglądarki?

Stoho

2013-04-07, 19:17
a w IE się da?

zapal

2013-04-07, 19:28
i mamy nowego hakiera... teraz tylko czekac jak zalozy haslo na plyte glowna...

raper900

2013-04-07, 19:28
Do IE trzeba korzystać z zewnętrznych programów, jest to już trudniejsze, ale nigdy nie będzie niemożliwe. Jeśli przeglądarka oferuje zapamiętanie hasła, ZAWSZE można to hasło odzyskać.

wita07

2013-04-07, 19:30
Wielkie piwo dla autora !!!
Dzięki takim ludziom świat staje się prostszy.
Nie miałem o tym zielonego pojęcia, a poświęcając kilka minut jestem w tej kwestii mądrzejszy.

Sadol uczy, Sadol bawi.

Sadoll

2013-04-07, 19:43
nie wierzę...No po prostu oglądam i nie daję wiary że ktoś mógł coś takiego nagrać, ZDZIWIONY! ŁO k***A! Kliknąłem zapamiętaj hasło w kawiarence internetowej i ktoś mógł je poznać??? Naprawdę! Ja pie**ole, pierwszy raz korzystam z komputera, ale żeby takie coś?! Jakim prawem!!! A wiesz k***a debilu (nie do autora postu @karolm2584 - mam nadzieję że dodałeś to dla beki, a nie żeby "ostrzec świat"), że jak napiszesz coś na kartce papieru, to inni mogą to przeczytać? Naprawdę, nie ściemniam!

paul000

2013-04-07, 19:44
Nie mogę słuchać tego bełkotu i biadolenia jak to niby niebezpiecznie hasła przechowywać i jak łatwo je wykraść... jakkolwiek by tego nie zabezpieczyć to i tak będzie źle. pie**olenie straszne.

Xesis

2013-04-07, 19:47
Jaką pierdołą trzeba być, żeby uświadamiać imbecyli -.-

wita07 napisał/a:

(...)
Nie miałem o tym zielonego pojęcia, a poświęcając kilka minut jestem w tej kwestii mądrzejszy.(...)



potencjalny frajer się zmył. niby jest ich na pęczki
ale dzięki takim akcjom coraz mniej ich będzie -.-

slannesh

2013-04-07, 19:52
ja się pytam skąd te piwa?!

tomaszczecin

2013-04-07, 20:13
Polecam do Firefoxa rozszerzenie KeeFox razem z programikiem Keepass.

presscot

2013-04-07, 20:43
Rada dla autora: Zrób przysługę Nam i sobie i przestań korzystać z internetu. Hasło można zakodować wg klucza, który i tak musi zostać zapisany w systemie. Więc co to za różnica, czy spojrzeć na to hasło jawnie, czy zdobyć ja pomocą dupowatego programiku domorosłego programisty. Zabezpieczaj system hasłem i nie musisz się martwić o Twoje ścisłe tajne hasła. Poza tym takim samym brakiem zabezpieczeń wg Ciebie jest niewylogowana sesja.

Poza tym fakt zapisu hasła sprawia że użytkownik rzadko go używa, co za czym idzie zapomina go.
Większym utrudnieniem dla właściciela danych byłoby zakodowanie tych danych niż dla złodzieja.

jaca2790

2013-04-07, 21:00
czytając komentarze uważam, że rzeczywiście pie**oli...