18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Christmas Demolition

Gift3232 • 2012-12-23, 01:55
wesołych swiąt :mikolaj:

Dzichader

2012-12-23, 20:04
Szkoda, że Edd umarł :/

Rafal1757

2012-12-23, 20:32
amatorski film a lepszy od kilku hollywodzkich produkcji ostatnich lat ;p

@Naziolek
poj***ny jakis jesteś ?
po co piszesz to pod tym filmikiem. Wiadomo że zrobiony był w Stanach gdzie do świąt podchodzi sie w trochę inny sposób. Ale wyjdź czasem z domu. Bo to właśnie w święta najwięcej jest nawróconych duszyczek, co zapie**alają na pasterkę czy msze w pierwszy i drugi dzień świąt, niech każdy obchodzi święta jak tylko mu się podoba a Ty się do teogo nie przypie**alaj
Oddzielną kwestią jest że ateiści swiętują ze wszystkimi narodzenie kogoś, w kogo nie wierzą ;]

vesp

2012-12-23, 21:38
ten to nawet rózgi nie dostanie

Ko...........ci

2012-12-23, 22:15
@Rafal1757
tak, ateiści też swiętują, ale nie narodzenie kogoś, kto i tak nigdy nie istniał najprawdopodobniej, tylko fakt, że można posiedzieć z rodziną, napchać się jedzeniem, cieszyć się miła atmosferą itd. Tak się składa, że Wigilia bardziej jest przesączona jakimiś tradycjami, motywami niezwiązanymi z chrześcijaństwem (choinka jest chrześcijańska? Mikołaj? Dawanie sobie prezentów? A może siano pod obrusem?)

ja lubię Święta, ze względu na rodzinną atmosferę. :-)

Thomas928

2012-12-23, 23:20
Hmm, no cóż, Wesołych świąt sadole. Ja dzisiaj czekam na tego sk###iela pod choinką, wypcham go tymi wszystkimi skarpetami i sweterkami, które dostałem na gwiazdki. :)

druh_boruch

2012-12-24, 01:35
najbebawszy się więc fajnie się ogląda

Sajgonski

2012-12-24, 12:06
Bohater mi nie pasuje na twardziela, wcale a wcale. Ale pomysł dobry. Piwko.

vejin

2012-12-24, 12:47
@Rafal1757

chciałbym dodać od siebie, że to nie jest w stanach, tylko w Londynie kręcone :) merry xmass.

Rafal1757

2012-12-24, 14:11
ale do ch*ja pomijając całą otoczkę z prezentami, mikołajem i wszytskim innym. To jest świętowanie nardodzenia Jezusa. To tak jak ja bym uczestniczył w imprezie na cześć potwora sphagetti, tylko dla tego że wszyscy tak robią i można fanie się pobawić, a wcale w niego nie wierzę ;p

Ko...........ci

2012-12-24, 17:10
@up tak już jest, w Polsce Wigilia jest już zakorzeniona na dobre i choćby chciałoby się olać wszelkie święta chrześcijańskie to akurat Świąt Bożego Narodzenia się nie da - chociażby dlatego, że by się było zajebiście samotnym w tych dniach. Druga kwestia to jest fakt, że mało kto w dzisiejszych czasach identyfikuje Wigilię z narodzinami Jezusa (bardziej z prezentami, rodzinną atmosferą i żarciem). Oczywiście kiedyś świętowało się Wigilię ze względu na narodziny Dzieciątka, ale mentalność ludzi się zmieniła, wielu jest niewierzących, a tradycja obchodzenia Wigilii pozostała.

Także tego... Jedz i popijaj wódą! :-D

BoriSS

2012-12-27, 01:58
Jednym słowem.... ZAJEBISTE!