18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopi - streszczenie

Selus93 • 2013-05-05, 19:26
Przed maturą jak znalazł.


bloodwar

2013-05-05, 19:52
W tle leci piosenka "Since I Don't Have You" zespołu The Skyliners, przerobiona potem przez Guns N' Roses na płycie "The Spaghetti Incident". Niewielu z Was pewnie wie, że jest to chyba jedyny teledysk na którym, w wersji "bez cenzury", dostępnej w normalnych porach emitowania w MTV można było zobaczyć włosy łonowe wystepującej w nim kobiety (ale tylko dla osób spostrzegawczych :-) Z innych ciekawostek - zespół Rammstein użył podobnego motywu (facet z pomalowaną na biało twarzą płynący łódką, częściowy czerwony filtr) w swoim teledysku "Mutter", niestety już po jego nakręceniu i niemalże tuż przed wysłaniem "w świat" pojawiły się sugestie o możliwym pozwie sądowym ze strony menagera GN'R i wszystkie sceny "z łódką" musiano nakręcić od początku, już bez białego makijażu i w innej tonacji kolorów. Scenę ta dokręcono podczas produkcji teledysku "Sonne", dlatego Till ma już dłuższe włosy (w czasie kręcenia "Mutter" był obcięty na krótko). Co ciekawe - w teledysku "Sonne" można zauważyć, również w wersji nieocenzurowanej i puszczanej w normalnych porach przez MTV, sutki występującej w nim aktorki (ale tylko dla osób spostrzegawczych :-) Tak oto teledyski łączą się i przeplatają :-)

VonHaiPaue

2013-05-05, 20:36

Wdr

2013-05-05, 22:18
ilililililililililililili nie no gościu wez zawijaj tego upośledzonego typa...

pgpgpg

2013-05-05, 22:27
ciekawe czy mi to uznają na maturce :D

Wdr

2013-05-05, 22:36
ilililililililililililili wybaczam ale za karę idziesz na zwiad i spróbujesz tak wyr*chać Kallirroe coby jej sie odechciało tych koni!

PawełGM

2013-05-05, 22:37
Lalki streszczenie byś dał, bo znowu ktoś napisze, że Łęcka dz**ką była.

Irenvelle

2013-05-05, 22:48

Ten licealista chce być baaaardzo śmieszny, a wychodzi conajmniej pseudo intelektualna papka bzdur.Takie lektury chociazby z szacunku dla samego Reymonta czy perspektywy zycia naszych przodkow(badz co badz glownie chlopow) powinno się przeczytać, a nie wysluchwiać mlaskającego do mikrofonu nerda z wadą k***a wymowy.

GrochTNT

2013-05-05, 22:50
@PawełGM była, jak wszystkie młode z arystokracji

Co...........21

2013-05-05, 22:57
@PawełGM bo to zła kobieta była

pogromca_niedzwiedzi

2013-05-05, 23:24
jest gdzieś więcej tego? bo w sumie tyle jest potrzebne na maturę (konteksty można sobie przypomnieć na miejscu)

Krysss

2013-05-05, 23:26
Kuwa, oby dziady były :|

PLpunk

2013-05-05, 23:29
Nareszcie doczekałem się porządnego streszczenia, szkoda, że już mi się nie przyda :krezji: