18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Chłopczyk popełnił samobójstwo...ponieważ był biały

Lobas • 2013-02-25, 11:41
Dla tych co jeszcze nie słyszeli. W Anglik 9-latek popełnił samobójstwo, ponieważ azjatyccy "koledzy" wmówili mu, że bycie białym jest złe. W artykule osoby odpowiedzialne za śmierć zostały nazwane Azjatami. Nie napisano wprost skąd pochodzili. Nie oszukujmy się jednak, na 99% byli to wyznawcy islamu. Ile jeszcze takich sytuacji ma się wydarzyć, żeby rząd i media uświadomiły sobie, że trzeba wypędzić tą hołotę z Europy?

Cytat:

Wielka Brytania nadal nie może się otrząsnąć z dramatu, który rozgrywał się w jednej ze szkół. W wyniku zastraszania i po rasistowskich odzywkach azjatyckich uczniów 9-latek popełnił samobójstwo... ponieważ był biały.

Zrozpaczona rodzina chłopca ujawniła, że powiesił się on ponieważ w swojej szkole był zastraszany, a azjatyccy uczniowie kpili z niego i wyzywali tylko dlatego, że był biały. Okazuje się nawet, że jeden z uczniów groził mu plastikowym nożem i zapewnił, że „następnym razem nóż będzie prawdziwy”.

Dramat rozpoczął się, gdy rodzina przeprowadziła się, a chłopiec poszedł do szkoły Erdington Hall w Birmingham. Jego rodzice już po pierwszym dniu w szkole zauważyli drastyczną przemianę syna. Coraz częściej kłócił się on ze swoim rodzeństwem, choć wcześniej nigdy nie miało to miejsca. W końcu chłopiec przyznał się, że jest zastraszany przez grupę azjatyckich dzieci. Aby uniknąć szykan i agresji 9-latek musiał ukrywać się przed swoimi prześladowcami na boisku w porze lunchu. Jeden z uczniów powiedział nawet do niego: „Mój tata mówi, że wszyscy biali ludzie powinni być martwi”.

Pomimo tragedii, dyrektor szkoły zdaje się nie widzieć żadnego problemu. Pewnego razu powiedział nawet zrozpaczonym rodzicom, że nie musieli wysyłać syna do tej szkoły i sami zdecydowali o jej wyborze.


Tekst z TEJ strony.

mucha86

2013-02-25, 11:44
prosiłby o link do tych info. jeśli to prawda to ten dyrektor powinien zostać zaj***ny sztachetą z płotu. zaś "azjatyckie dzieci", zatłuczone za brak znajomości koranu na pamięć

Chwytak

2013-02-25, 11:46
cóż za słodka ironia - czytać o tym na sadisticu, gdzie 50% użytkowników to biali rasiści

Nikczemny_Płód

2013-02-25, 11:49
Cytat:

cóż za słodka ironia - czytać o tym na sadisticu, gdzie 50% użytkowników to biali rasiści



Osoba mówiąca prawdę, i nie dająca się wpływom tej niedoj***nej kultury to rasista? No chyba k***a kpisz.

Wynalazki białych i reszty świata poprosze na dowód tego, że jesteśmy sobie równi intelektualnie.

Chwytak

2013-02-25, 12:08
Nap_Linek napisał/a:



na dowód tego, że jesteśmy sobie równi intelektualnie.



wystudź cipę, kochanie - duchowo jesteśmy za nimi w głębokiej dupie

push3k

2013-02-25, 12:08
'Azjatyccy' - widać 'arabscy' jest niepoprawne politycznie.

kaiel

2013-02-25, 12:29
Polityczna poprawność zobowiązuje do tego ,by mówić o nich dobrze ,albo nie mówić wcale .
Nawet w policyjnych raportach pomijany jest fakt do jakiej grupy etnicznej (kulturowej,wyznaniowej) przynależy bandyta.

soadfan

2013-02-25, 12:53
Co jak co, ale przeczuwam kolejny holocaust w Europie, tym razem arabów. Myślę, że jest duże prawdopodobieństwo, że dojdzie do tego w przeciągu najbliższych 20 lat.

Dymekx

2013-02-25, 13:30
Chwytak napisał/a:

cóż za słodka ironia - czytać o tym na sadisticu, gdzie 50% użytkowników to biali rasiści



Aż nie wiem czy z ciebie taki troll, czy po prosty debil. Przecież każdy normalny wie, że na sadisticku jest co najmniej 80% rasistów w tym JA.

Nikczemny_Płód

2013-02-25, 13:51
Chwytak napisał/a:



wystudź cipę, kochanie - duchowo jesteśmy za nimi w głębokiej dupie



ch*j mnie boli duchowość :amused:

Chwytak

2013-02-25, 13:58
Dymekx napisał/a:



na sadisticku jest co najmniej 80% rasistów w tym JA.


na sadisticu jest 20% kretynów, w tym ty

Nap_Linek napisał/a:



ch*j mnie boli duchowość :amused:


jak opuścisz obecnie używane ciało, to pogadamy, ale już teraz cię lubię :wali:

Nikczemny_Płód

2013-02-25, 15:23
Odnajdziemy się w niebie i będziemy r*chać z muzułmańskimi braćmi. :oops:

Jahdeck

2013-02-25, 17:05
A co dyrektor szkoly byl muslimem?

siwybis

2013-02-25, 17:40
Skoro po na przykład hitlerowcach można bezkarnie jechać to po brudasach również - wszystko według zasług. Antysemityzm też nie wziął się znikąd...