18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopczyk popełnił samobójstwo...ponieważ był biały

Lobas • 2013-02-25, 11:41
Dla tych co jeszcze nie słyszeli. W Anglik 9-latek popełnił samobójstwo, ponieważ azjatyccy "koledzy" wmówili mu, że bycie białym jest złe. W artykule osoby odpowiedzialne za śmierć zostały nazwane Azjatami. Nie napisano wprost skąd pochodzili. Nie oszukujmy się jednak, na 99% byli to wyznawcy islamu. Ile jeszcze takich sytuacji ma się wydarzyć, żeby rząd i media uświadomiły sobie, że trzeba wypędzić tą hołotę z Europy?

Cytat:

Wielka Brytania nadal nie może się otrząsnąć z dramatu, który rozgrywał się w jednej ze szkół. W wyniku zastraszania i po rasistowskich odzywkach azjatyckich uczniów 9-latek popełnił samobójstwo... ponieważ był biały.

Zrozpaczona rodzina chłopca ujawniła, że powiesił się on ponieważ w swojej szkole był zastraszany, a azjatyccy uczniowie kpili z niego i wyzywali tylko dlatego, że był biały. Okazuje się nawet, że jeden z uczniów groził mu plastikowym nożem i zapewnił, że „następnym razem nóż będzie prawdziwy”.

Dramat rozpoczął się, gdy rodzina przeprowadziła się, a chłopiec poszedł do szkoły Erdington Hall w Birmingham. Jego rodzice już po pierwszym dniu w szkole zauważyli drastyczną przemianę syna. Coraz częściej kłócił się on ze swoim rodzeństwem, choć wcześniej nigdy nie miało to miejsca. W końcu chłopiec przyznał się, że jest zastraszany przez grupę azjatyckich dzieci. Aby uniknąć szykan i agresji 9-latek musiał ukrywać się przed swoimi prześladowcami na boisku w porze lunchu. Jeden z uczniów powiedział nawet do niego: „Mój tata mówi, że wszyscy biali ludzie powinni być martwi”.

Pomimo tragedii, dyrektor szkoły zdaje się nie widzieć żadnego problemu. Pewnego razu powiedział nawet zrozpaczonym rodzicom, że nie musieli wysyłać syna do tej szkoły i sami zdecydowali o jej wyborze.


Tekst z TEJ strony.

bz...........ue

2013-02-25, 18:57
Chwytak napisał/a:


na sadisticu jest 20% kretynów, w tym ty


jak opuścisz obecnie używane ciało, to pogadamy, ale już teraz cię lubię :wali:



Ja też jestem rasistą i dobrze mi z tym. Ty jak chcesz, to możesz dać się j***ć brudasom. Jeśli jakiś j***ny arabski kozojebca chociaż zakręci się w pobliżu mojego dziecka to zapewnię mu spotkanie z jego setką dziewic i tyle.

Na pohybel kozojebcom!!!

H88tman

2013-02-25, 18:59
To BIAŁY człowiek był i jest nadal największym kreatorem. To BIAŁEMU człowiekowi ciapaci zawdzięczają to, co mają teraz. Bez NAS nie znaczyliby nic(i nadal nic nie znaczą, z tym, że coraz bardziej panoszą się po Europie). Najwięksi ludzie na świecie, najlepsi konstruktorzy, architekci czy kompozytorzy byli BIAŁYMI ludźmi. To, że tzw. antyrasiści mają klapki na oczach nie znaczy, że niczym nie różnimy od azjatów, żydów czy czarnych. Dzisiaj, mimo wszystkich tych zasług to BIAŁY człowiek spychany jest na same dno, i to przez tych, którzy powinni nam być dozgonnie wdzięczni. Bez NAS ten świat nic nie znaczy.


ANTYRASISTA=ANTY-BIAŁY!

gerst

2013-02-25, 19:06
Pozwolę sobie w tej sytuacji nawiązać do utworu pewnego genialnego zespołu ze Stanów


Naster

2013-02-25, 19:07
Chcieli tego Anglicy to teraz to mają. Za błędy się cierpi, dlatego mam ich głęboko w dupie, a niech się napie**alają angliki z ciapatymi. Im bardziej się będą nacinać tym lepiej. Ja tu sobie z Polski będę z popcornem w ręku oglądał ich walki. Oni nas w 39 wyr*chali to teraz my ich wyr*chamy jak będą potrzebować pomocy.

Nikczemny_Płód

2013-02-25, 19:09
Ork.Fajny napisał/a:


Żadna "rasa" nie ma bardziej rozwiniętego mózgu od drugiej. Każda posiada mniej więcej te samo spektrum pojemności mózgoczaszki i gęstości upakowania neuronów. Więc jeśli chodzi o inteligencje to geniusze w każdej rasie są sobie mniej-więcej równi i mają równie większe możliwości od debili z każdej rasy.
To tak jak już już jesteśmy przy naukowych argumentach.


Duchowść Polaków nie obroniła nas w '39roku przed Hitlerem i Stalinem. Więc to żadna ważna wartość...



Szkoda tylko, że między teorią a praktyką jest spora różnica.

Garen_pentakill

2013-02-25, 19:20
"Jest to człowiek wielkiego formatu, nietuzinkowy umysł połączony ze zmysłem artystycznym. Skromny, inteligentny, gotowy do poświęceń dla dobra społeczeństw Europy, nie tylko Norwegi. Człowiek renesansu, który samodzielnie nauczył się technik przekonywania bezpośredniego i z sukcesem zdołał wdrożyć je w życie. " - Janusz Korwin Mikke o Andersie Breiviku podczas sympozjum gospodarki wolnorynkowej Warszawa

Ork.Fajny

2013-02-25, 19:51
Nap_Linek napisał/a:

Szkoda tylko, że między teorią a praktyką jest spora różnica.


Szkoda tylko że to nie jest debilu teoria tylko zmierzone i sprawdzone wartości...

Garen_pentakill napisał/a:

"Jest to człowiek wielkiego formatu, nietuzinkowy umysł połączony ze zmysłem artystycznym. Skromny, inteligentny, gotowy do poświęceń dla dobra społeczeństw Europy, nie tylko Norwegi. Człowiek renesansu, który samodzielnie nauczył się technik przekonywania bezpośredniego i z sukcesem zdołał wdrożyć je w życie. " - Janusz Korwin Mikke o Andersie Breiviku podczas sympozjum gospodarki wolnorynkowej Warszawa


Szkoda że na każdym możliwym do znalezienia filmiku na necie mówi co innego...

Ehhcotam

2013-02-25, 20:03
@Ork.Fajny
Nie zauważyłeś, że jak ktoś poda na sadolu sprawdzone fakty to nie ma poparcia, ale jak ktoś napisze jakieś śmieci bo wydaje mu się, że tak jest, to zdobywa poparcie?

Ork.Fajny

2013-02-25, 20:17
Ehhcotam, nie no. Są tu rozsądni ludzie nawet w sporym stężeniu procentowym, że tak zarzucę sucharowym określeniem.

jokotones

2013-02-25, 20:31
z tym rozwojem ras to jest trochę prawda. Afryka najbardziej zacofany kraj gdzie większość to murzyni skąd bierze się moja teza ze człowiek na początku był czarny potem poszedł na wschód i na zachód i powstał żółty i biały. Biały człowiek podbił większość świata i jest najbardziej agresywna i wojownicza rasą. Jezleli pod względem rozwoju porównywac rasy to wydaje mi się ze biały człowiek aktualnie ustępuje zółtemu. To chińska cywilizacja jest jedną z dwóch najdłużej istniejących. W azji nie zostala zniszczona kultura starych cywilizacji tak jak w Ameryce. Chiny zaraz będą albo już są najwiekszą potęgą na świecie pod wzgledem militarnym jak i ekonomicznym, Japonia i inne kraje też są potęgami a nie posiadają żadnych strategicznych zasobów jedynie technologie ktora w szybkim tempie sie rozwija. Tak więc jezeli czarny czlowiek moze i jest mniej postepowy to jednak zastanowil bym sie nad bialymi i zoltymi. Gdzies bylo takie powiedzienie "nie wazne co zaczniesz robic i tak znajdzie sie jakis dzieciak w chinach co zrobi to lepiej". Temat do dyskusji :)

Ork.Fajny

2013-02-25, 21:01
jokotones, z tym rozwojem ras to gówno prawda. Na poziomie genetycznym nie ma praktycznie żadnych różnic które by nie były różnicami na poziomie takim jaki jest miedzy nami. Zakładam naturalnie i rasistowsko że ty biały jak ja, bo jak inaczej byś wiedział jak PC obłużyć...
A kultura chińska upadła swojego czasu. To co widzisz teraz to nowy dość twór nie mający wiele wspólnego z tym co było 1000lat temu. To z Europy przyszedł ich dzisiejszy rozwój.
Japonia? Ten kraj po pierwsze bez pomocy USA by nie wyszedł ze średniowiecza przed zimną wojną... A dziś mają: Zadłużenie ogromne, największe na świecie. Zerowy wzrost gospodarczy, a wręcz ciągła recesja. Praktycznie zerowa innowacyjność naukowa.

Cyrk

2013-02-25, 21:49
Głupek albo hipokryta udający wbrew rzeczywistości, że różnic pomiędzy ludźmi różnych ras nie ma to ktoś dobry. Natomiast jak ktoś się odważy stwierdzić fakt, że różne rasy ludzi różnią się od siebie może się liczyć z publicznym linczem i nagonką. Czy ludzi już do końca poj***ło? Tak jestem rasistom, bo śmiem zauważyć, że rasy wśród ludzi mają różne predyspozycje. Czy to coś złego? murzyny są lepsi w sportach, żółtki się przykładają jak poj***ni, meksyki i inne latino są zajebiści w pracach manualnych (zawinąć tortille albo naprawić samochód), a biali sobie radzą w twórczej nauce i dowodzeniu. Nie twierdzę, że absolutnie każdy przedstawiciel danej rasy ma takie predyspozycje, lecz że ma na nie największe szanse.

PS. Naumyślnie pominąłem arabów, bo nadają się wyłącznie na nawóz...

TurboGrzesznik

2013-02-25, 22:58
Chwytak napisał/a:



wystudź cipę, kochanie - duchowo jesteśmy za nimi w głębokiej dupie



gdy będzie wojna, rzucę ci mołotova pod nogi kochanie. Jam patriota, my tu mamy swoje reguły, albo ich przestrzegaj albo get a fuck out of here goatfucker. :snajper2:

Blurey

2013-02-25, 23:05
Cytat:

wystudź cipę, kochanie - duchowo jesteśmy za nimi w głębokiej dupie


A fizycznie oni dalej pie**olą kozy. Fuck logic.

babubabu89

2013-02-26, 00:43
Nap_Linek napisał/a:



Osoba mówiąca prawdę, i nie dająca się wpływom tej niedoj***nej kultury to rasista? No chyba k***a kpisz.

Wynalazki białych i reszty świata poprosze na dowód tego, że jesteśmy sobie równi intelektualnie.



chinole niby proch wynaleźli.