18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chlanie na budowie

maciora12 • 2013-05-27, 20:09
Zobaczcie, jak to się dla niego skończyło...

rubaszny_rollo

2013-05-27, 20:15
to nie rosja,
to "słoiki" w warszawie po wypłacie w sobotę

Alley

2013-05-27, 20:27
Jak mnie to wk***ia. Założyłem się z kimś kiedyś, nvm z kim, że wytrzymam choć 1 tydz na prawdziwej budowie. Wytrzymałem 2 tygodnie i widziałem co tam się dzieje. Abstynentem nie jestem, ale w pracy nie piłem przenigdy. Nawet nie powąchałem. A ludzie, którzy tam pracowali już potrafili brać na drugi dzień zaliczki od kierownika bo to na fajki brak bo to na piwko małe w popołudnie na fajer. Na koniec gdy wszyscy odbierali wypłaty to potrafili już pożyczać jeden od drugiego bo co ja żonie powiem, że bez wypłaty wróciłem. Przepie**oli taki wszystko na alkohol najebie się jak szmata i wówczas o rodzinie nie myśli. ch*j z taką robotą.

DFM

2013-05-27, 20:42
@up

Statystyczny budowlaniec :)

straatveger

2013-05-27, 21:11
@alley jak nvs z kim to wpdj do pokeballa :) :amused:

Alley

2013-05-27, 21:23
Zakład z kim i o co nie ma tu najmniejszego znaczenia, wystarczyło że ująłem, że to był zakład.

ciasteczkowy-potwór

2013-05-27, 21:27
Alley napisał/a:

Jak mnie to wk***ia. Założyłem się z kimś kiedyś, nvm z kim, że wytrzymam choć 1 tydz na prawdziwej budowie. Wytrzymałem 2 tygodnie i widziałem co tam się dzieje. Abstynentem nie jestem, ale w pracy nie piłem przenigdy. Nawet nie powąchałem. A ludzie, którzy tam pracowali już potrafili brać na drugi dzień zaliczki od kierownika bo to na fajki brak bo to na piwko małe w popołudnie na fajer. Na koniec gdy wszyscy odbierali wypłaty to potrafili już pożyczać jeden od drugiego bo co ja żonie powiem, że bez wypłaty wróciłem. Przepie**oli taki wszystko na alkohol najebie się jak szmata i wówczas o rodzinie nie myśli. ch*j z taką robotą.



Ile to lat temu było ??

Alley

2013-05-27, 21:35
ciasteczkowy-potwór napisał/a:



Ile to lat temu było ??



Wrzesień 2012.

ciasteczkowy-potwór

2013-05-27, 21:52
Alley napisał/a:



Wrzesień 2012.



A no widzisz tradycja jednak jest i być musi :-P

Alley

2013-05-27, 21:58
ciasteczkowy-potwór napisał/a:



A no widzisz tradycja jednak jest i być musi :-P



Podejrzewam, że piją i pić będą. Tania siła robocza za browara, jak chińczycy za pół miski ryżu.

adris

2013-05-27, 22:03
Też swojego czasu pracowałem na budowie, powiem jedno, to raj dla typowych Menelowatych ludzi, takich jak spotykamy naj***nych jak autobusy po mieście, którzy za pół lita napiszą ci pracę maturalną.

Tak samo jest tam, przychodzi taki bez szkoły, bez papierów, a po kilku browarach jest specem od Glazury, Tynkowania, elektryki itd

Zawsze mnie to zastanawiało, jakim cudem pół litra w Polakach wyzwala pokłady wiedzy na każdy temat, w każdej dziedzinie, każdy jest w stanie zrobić/naprawić rzeczy o których nie miał nigdy pojęcia.

A krążą opowieści i o takich co pod wpływem alkoholu nagle zaczynali komunikować się w językach których nie znają

Li...........94

2013-05-27, 22:51
Te drabiny to kawał skur***a! Spieprzają spod nóg! :krejzi:

wujcio

2013-05-27, 22:54
U nas jak byliśmy na wycieczce w kinie na edukacyjnym filmie pt "Pokłosie" tośmy pili wódkę, a nam w sklepie sprzedali normalnie, tak się narąbaliśmy że Pani Ela, przyszła i myślała czym żesmy się tak potruli :D

SeleremJesteem

2013-05-27, 23:31
Dzień jak co dzień na bałutach...

Lord_Viader

2013-05-27, 23:36
Jeżeli zatrudniasz szwagra z kolegą to pewnie tak to wygląda. Żadna z szanujących się firm budowlanych nie pozwoli sobie na coś takiego w dobie standardów unijnych i wolnego rynku. Wiem co mówię, ekspert ze mnie.