18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chipsy o smaku ??

Lucato • 2013-08-11, 23:57
Uwaga! Zawiera lokowanie produktu!
Swoją droga lays ma niezłe pomysły na trzepanie kasy
:idzwch*j:


kjuik

2013-08-12, 08:48
Nie no ja prdl... wyścig kto pierwszy wstawi :facepalm: Mogłeś chociaż poczekać aż poprawią jakość i dopiero wrzucić

Perturbator

2013-08-12, 08:57
Większość produktów posiada termin przydatności do spożycia. Niestety, część z nich, nie zdąży zostać sprzedana. I co się z tym dalej dzieje? Wracają do fabryki, gdzie rzeczoznawca na podstawie losowych próbek, nadaje nowe daty ważności. Mam wrażenie, że "wiodący" producenci chipsów, jeśli im się chipsy nie sprzedadzą na zachodzie, "odświeżają" je i wysyłają do Polski. I dlatego tanie chipsy marketowe są smaczniejsze i bardziej chrupiące. Taka moja teoria, ale zważywszy różnice np. w Lenorze niemieckim i polskim, coś w tym może być. Jesteśmy traktowani jak trzeci świat.

McMenel

2013-08-12, 10:04
Smak to dosyć złożone zagadnienie. Uczestniczą w nim niemal wszystkie zmysły. I trudno dokładnie określić jakie za co odpowiadają. Najważniejszy w czuciu smaku jest niewątpliwie nos. Dzięki niemu czujemy wiele różnych smaków. Dzięki niemu możemy odróżnić czy jemy cebulę czy jabłko. Ważny jest też dotyk. Często pewnie zdarza się wam zostawienie chipsów otwartych przez co na następny dzień po złapaniu wilgoci z powietrza nie mają one takiego smaku. Mimo iż wszystkie substancje aromatyczne i smakowe nadal na nich pozostają.

Sativis

2013-08-12, 10:20
spuscil sie w pake i rozdaje xD

filipczax_ck

2013-08-12, 10:53
''z pełną buzią się nie je'' bardzo k***A logiczne :facepalm:

kamilgtnt

2013-08-12, 12:54
Grażynka największa sadolka :D

Zl...........ny

2013-08-12, 13:02
Perturbator napisał/a:

Większość produktów posiada termin przydatności do spożycia. Niestety, część z nich, nie zdąży zostać sprzedana. I co się z tym dalej dzieje? Wracają do fabryki, gdzie rzeczoznawca na podstawie losowych próbek, nadaje nowe daty ważności. Mam wrażenie, że "wiodący" producenci chipsów, jeśli im się chipsy nie sprzedadzą na zachodzie, "odświeżają" je i wysyłają do Polski. I dlatego tanie chipsy marketowe są smaczniejsze i bardziej chrupiące. Taka moja teoria, ale zważywszy różnice np. w Lenorze niemieckim i polskim, coś w tym może być. Jesteśmy traktowani jak trzeci świat.



Z tej biedy już ci się w głowie popie**oliło. Chipsy to nie turbina w samochodzie, że możesz je zregenerować. Osobiście lubię chipsy i wystarczy, że do końca terminu jest mniej niż 15 dni, chipsy są miękkie i niesmaczne. Jeszcze nigdy nie trafiłem na świeżą (po dacie) partię któraby taka była.

defcon1

2013-08-12, 13:08
NIEROZPOZNAŁO k***a?

ro...........k5

2013-08-12, 13:16
Co to k***a ma być że teraz wszystkie youtubowe gwiazdy wrzucacie bez uploadera ? co te cioty podpisały jakiś kontrakt z sadolem żeby więcej wyświetleń mieć ?

filthy666

2013-08-12, 13:39
akurat TESCO sa lepsze od laysow moim zdaniem xd

kaelem

2013-08-12, 14:08
od razu wyłączyłem, jak zobaczyłem ten ryj

maciuch2

2013-08-12, 14:30
golfem jezdzi burzuj j***ny

Rusznic

2013-08-12, 17:53
A piliście napój Dr Pepper? Czy ktoś jest w stanie opisać ten smak? No właśnie, na pewne smaki nie mamy w języku słów więc się próbuje coś pośredniego znaleźć.

Canthon

2013-08-12, 18:59
Dlaczego tak wypadlo glosowanie na czipsy? Bo marka Tesco jest robiona przez Star Foods... a Star Foods, to ten sam koncern co Lays (wszyscy robia pod bandera Pepsi Co.). Wiem, bo moj ojciec pracuje w tej firmie... Dlatego warto kupowac czipsy Tesco, bo jakosciowo to to samo... Maja tych samych kontrolerow co Lays... tylko kosztuja 40% ceny Lays.