18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński rzeźnik

jasiek04 • 2014-01-10, 18:42
Psie mięsko gdzieś w Chinach, znajoma była na wycieczce i podesłała mi to zdjęcie.


Deus-Ex-Machina

2014-01-10, 18:49
Teraz tylko czekać na odpowiedz wojujących miłośników biednych piesków etc.
Taka kultura. Oni jedzą psy (które są specjalnie hodowane na ubój), a my jemy krowy (które również są hodowane na ubój). :roll:

Ale nie, zwierzątka cierpią! Mięso się bierze przecież z supermarketów, nie od biednych zwierzątek! :lol:

Nattsjel

2014-01-10, 19:07
Tu nie chodzi o to, że te psy są hodowane na ubój, chodzi o to, w jaki sposób oni dokonują uśmiercania tych zwierząt. Są obdzierane żywcem ze skóry. Z napiętych mięśni skóra lepiej schodzi i szybciej.
Nie twierdzę, że w Polsce jest inaczej. Wystarczy sprawdzić stan choćby krów, które są wiezione do rzeźni. Jak ktoś będzie mieć okazję, niech sobie popatrzy na autostradzie czy na bramkach.

cizia666

2014-01-10, 19:07
A ja tam bym chętnie takiego psiaka opie**olił jak by mi jakiś kitajec który umie to ugotować przyrządził. W sumie to ciekawe kiedy w programie Masterchef dadzą im do gotowania mięso z psa. Albo chociaż ze szczura.

dimacz

2014-01-10, 19:07
miam też bym se takie psa opie**olił, tylko u nas nie ma :(

xts

2014-01-10, 19:12
@up

są ale "tajne" restauracyjki.

Z resztą każdy chinol w polsce raz do roku psa opie**oli odświętnie, na pewno ich z chin nie sprowadzają ;-) Wiec jak ginie psina to albo spiedoliła i została złapana przez kitacja albo menel zaj***ł, żeby sprzedać za wino na bazarze.

gawel21050

2014-01-10, 19:17
Żeberka zawsze spoko

michone

2014-01-10, 20:10
pamiętam jak sąsiad opie**olił mi kota... a nie był chińczykiem tylko grabażem :)

rockface123

2014-01-10, 20:24
mnie to ch*j obchodzi co jem za mięso... Ale jeśli zwierzę cierpi bo jakiś ku*as którego ojciec r*chał w dupę przez dzieciństwo a w szkole był bity znęca się nad bezbronnym zwierzakiem zamiast go k***a mać po prostu utłuc.... Gdybym wiedział że zwierze cierpiało to bym nie tknął tego mięsa. Już prędzej ludzkie bo człowiek to sk***ysyn :krejzi:

LaBomba

2014-01-10, 21:39
To mnie rozpie**ala najbardziej:
rozj***ny ciapak - hahaha, zajebiście go pie**olnęło
martwy płód - wincyj k***a wincyj !
jakieś kundle z chin - o nie, biedne pieski przecież tak bardzo cierpią !!1!.. Dajcie spokój ludzie, w chinach jedli psy, jedzą i jeść będą

Stasiu Gąska

2014-01-11, 15:33
rockface123 napisał/a:

Gdybym wiedział że zwierze cierpiało to bym nie tknął tego mięsa.


Nie chcę cię straszyć, ale komfort zwierząt przeznaczonych na ubój jest niezbyt wysoko na liście priorytetów rzeźni.

Blezzer

2014-01-12, 01:57
k***a, z tej perspektywy nawet wygląda apetycznie.

Blizzard93

2014-01-13, 01:13
Ej a powiedzcie mi czy u nas jest prawo chroniące np: psy ? W sensie że świnkę mogę ubić i zjeść, tak samo kurczaka czy krówkę, ale za psa będę miał już przej***ne ?
Czekam na paragrafy od ekspertów i z góry dziękuję :D

sinda

2014-01-13, 01:48
Nikt nie ma bolu dupy odnosnie tego zdjecia oprocz... osob ktore by sobie psa opie**olily :amused:
Jak chcecie wysmiac potencjalne komentarze to poczekajcie az one sie tu w ogole znajda, gimnazjalna armia Sadistica k***a jego mać