18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińska podróbka gry Team Fortress 2

As...........ds • 2011-06-19, 17:05
Chińczycy postanowili stworzyć klona świetnego Team Fortress 2. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo to bardzo udana gierka, ale sposób w jaki ją odwzorowują jest dość kontrowersyjny. W skrócie - zaj***li koncept całej gry od Valve :facepalm:

Oryginał


Made in China

Marenio

2011-06-19, 18:41
Czarnobyl skopiowali to z grą nie dadzą sobie rady :?:

spiepszaj_dzbanie

2011-06-19, 22:54
@Marenio
o ile mi wiadomo to w chinach nie było żadnej awarii elektrowni, a tym bardziej wybuchu

trane1

2011-06-20, 00:19
ej jacuch jaki masz nick na steam

Bartooo

2011-06-20, 09:18
Dali radę :D Skośnookie zjebańce wszystko skopiują .
Mój nick Steam : SkeTcHeR767 , zapraszam do znajomości :D

kurdeusunalem

2011-06-20, 13:14
Oryginał skojarzył mi się z pewnym filmikiem autorstwa Rubberfruit o tytule " Scout gets sent to thePenal Zone" i jeszcze jeden " Soldier enters a Strange Place"

Vangee

2011-06-20, 13:54
A czego chcecie od chinoli? Jak kopiują to jest gorsze i tańsze, cokolwiek by to nie było. Zawsze.

spiepszaj_dzbanie

2011-06-20, 13:56
@Vangee
ale za to jakie ch*jowe, już nic od nich nie kupię. 2 razy w ch*ja mnie zrobili i wolę se kupić 2X droższe ale sprawne na lata a nie na 2 tygodnie

MilkyWayPL

2011-06-21, 04:48
j***ć strażaków...

.:...........:.

2011-06-21, 05:12
MilkyWayPL napisał/a:

j***ć strażaków...



Tych od ściągania kotów z drzew?

kogut117

2011-07-04, 12:50
Dobrze ze Team Fortress 2 jest free takto nie mialbym w co grac :P cale szczescie ze tylko zolnierza :P

Dragonin

2011-07-08, 22:22
Teraz kiedy Team Fortress 2 jest za free to chińczycy nie mają szans.

DonSzabla

2011-07-11, 07:50
pie**olisz. I tak nie jeden Chińczyk umrze przy tej grze. Siedząc przy komputerze 24/7 załatwi sobie zakrzep krwi i po żółtku.

dooh

2011-07-11, 12:23
strażacy z bazookami? ^_-

Gszysztow

2011-07-11, 12:38
Gierka to ch*j...

Cytat:

Całe osiedla w stylu europejskim, na które można się natknąć w chińskich miastach, nie wzbudzają już większej uwagi. Ale po raz pierwszy postanowiono skopiować całe miasto – Hallstatt w Austrii wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Na siedzibę nowego miasta wybrano powiat Boluo w pobliżu Huizhou (prow. Guangdong) m. in. ze względu na podobne do oryginału ukształtowanie terenu. Właścicielem jest Minmetals Land Co., Ltd, spółka córka China Minmetals Corporation, największej firmy surowcowej Chin. Budowa rozpoczęła się dwa miesiące temu, termin zakończenia prac przewidziano na 2017.

Koszt wybudowania osiedla nazwanego Hallstatt See ma wynieść 6 mld RMB. Inwestor liczy na duże zainteresowanie potencjalnych mieszkańców i spodziewa się, że kopia austriackiego miasteczka stanie się atrakcją turystyczną. Osiedle znajduje się ok.60 kmod granicy z Hongkongiem i klientami docelowymi są również Europejczycy stęsknieni za rodzinnym krajobrazem.

Mer miasta Hallstatt Alexander Scheutz dyplomatycznie twierdzi, że jest komplement i reklama dla zamieszkanej przez 900 mieszkańców alpejskiej osady. Jednak sposób, w jaki Chińczycy podeszli do kwestii zebrania informacji potrzebnych do odtworzenia miasta wzbudził duże oburzenie. Pracownicy Minmetals udając turystów pracowicie mierzyli i fotografowali wszystkie budynki i struktury, nie pytając o zgodę, czy chociażby informując o swoim pomyśle lokalne władze.

Miasto Hallstatt będzie skopiowane z prawdziwym pietyzmem, nie tylko budynki czy ulice, ale również klamki, lampy, doniczki na balkonach. Również kościół katolicki będzie odtworzony co do najmniejszego szczegółu, pozostaje tylko pytanie, co z księdzem i wiernymi…

http://www.wykop.pl/ramka/789791/chinczycy-kopiuja-austriackie-miasto/