18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińczyk pomaga niemcom

~Velture • 2023-07-01, 11:08
Multikulti w praktyce. Akbara się policja bała ale chiński kucharz miał wyj***ne :amused:


żmij

2023-07-01, 11:14
Nie "niemcom", tylko nazistom. Trzeba trzymać ton narzucanej przez nich narracji.

saves

2023-07-01, 11:23
Policja.... p*zdy w mundurach. Powinniśmy tam wysłać naszych byłych zomowców. Oni by nauczyli tych p*zdusiów, jak się obchodzić z takimi pacjentami.

Ogórek

2023-07-01, 11:37
Gumowa pała i wąskie drzwi.

zwierzak30

2023-07-01, 11:40
saves napisał/a:

Policja.... p*zdy w mundurach. Powinniśmy tam wysłać naszych byłych zomowców. Oni by nauczyli tych p*zdusiów, jak się obchodzić z takimi pacjentami.



Tęsknisz za fuszką taty,co?

Mariusz87

2023-07-01, 11:57
Nie lubię Azjatów, ale temu należy się piwo

luxpiotr

2023-07-01, 12:18
Szkoda. Ten arab mógł zaj***ć kilka tych szwabskich ścierw.

ba...........zu

2023-07-01, 12:23
Mariusz87 napisał/a:

Nie lubię Azjatów, ale temu należy się piwo



Azjaci jacy są u siebie w Azji to mam wyj***ne, ale faktem jest, że wszędzie z gdzie wyemigrują, dają przykład kultury i wzorowej integracji. Widziałeś kiedyś Azjate w kolejce do MOPSu? Widziałeś Azjatów okradających europejskie sklepy? Widziałeś Azjatów robiących syf w ośrodkach turystycznych? Widziałeś pijanych Azjatów z gołymi tyłkami na pomniku Mickiewicza?

0rion

2023-07-01, 13:04
mogl nic nie robic. niech tam sie z nimi pie**ola w tych zaszczanych niemcach ;-)

~Velture

2023-07-01, 13:10
babazwozu napisał/a:

Azjaci jacy są u siebie w Azji to mam wyj***ne, ale faktem jest, że wszędzie z gdzie wyemigrują, dają przykład kultury i wzorowej integracji. Widziałeś kiedyś Azjate w kolejce do MOPSu? Widziałeś Azjatów okradających europejskie sklepy? Widziałeś Azjatów robiących syf w ośrodkach turystycznych? Widziałeś pijanych Azjatów z gołymi tyłkami na pomniku Mickiewicza?



Widziałeś k***a wólkę kosowską i te wywalone osiedla willowe za miliony złotych i pełno skośnych zapie**alających furami po pół bańki? Widziałeś, że wszyscy k***a na pitach straty mają i żadnych podatków nie płacą.
To, że ci nie okradnie sklepu za często nie oznacza, że ciebie nie okrada handlując tymi podróbkami i nie płacąc żadnych podatków.

Szary_Jeleń

2023-07-01, 13:10
Głosujcie k***a na PO, będzie dokładnie to samo u nas.

koko69

2023-07-01, 14:06
azjaci idealnie pokazuja ze imigranci moja sie asymilowac. pokazuja tez, ze ciapate tego po prostu nie potrafia

Mariusz87

2023-07-01, 14:07
babazwozu napisał/a:

Azjaci jacy są u siebie w Azji to mam wyj***ne, ale faktem jest, że wszędzie z gdzie wyemigrują, dają przykład kultury i wzorowej integracji. Widziałeś kiedyś Azjate w kolejce do MOPSu? Widziałeś Azjatów okradających europejskie sklepy? Widziałeś Azjatów robiących syf w ośrodkach turystycznych? Widziałeś pijanych Azjatów z gołymi tyłkami na pomniku Mickiewicza?



Nie, ale pracowałem z Wietnamczykami i mnie wk***iali swoim zachowaniem.

korni131

2023-07-01, 14:13
VeIture napisał/a:

Widziałeś k***a wólkę kosowską i te wywalone osiedla willowe za miliony złotych i pełno skośnych zapie**alających furami po pół bańki? Widziałeś, że wszyscy k***a na pitach straty mają i żadnych podatków nie płacą.
To, że ci nie okradnie sklepu za często nie oznacza, że ciebie nie okrada handlując tymi podróbkami i nie płacąc żadnych podatków.



I dobrze że nie płacą ,chociaż nie trafią do tych kurew nierobów