18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińczyk pomaga niemcom

~Velture • 2023-07-01, 11:08
Multikulti w praktyce. Akbara się policja bała ale chiński kucharz miał wyj***ne :amused:


Bul_od_bytu

2023-07-01, 15:15
~VeIture napisał/a:

Widziałeś k***a wólkę kosowską i te wywalone osiedla willowe za miliony złotych i pełno skośnych zapie**alających furami po pół bańki? Widziałeś, że wszyscy k***a na pitach straty mają i żadnych podatków nie płacą.
To, że ci nie okradnie sklepu za często nie oznacza, że ciebie nie okrada handlując tymi podróbkami i nie płacąc żadnych podatków.



Azjaci szybko odnaleźli się na polskim rynku pracy z prostego powodu. U nas takie same łapownictwo jak u nich, a każdy wie, że jak nie posmarujesz to nie pojedziesz. Miałem kilku klientów Wietnamców i różne rzeczy można o nich mówić, ale w sprawie rozliczeń, terminowości i kultury to wiele nacji mogłoby się od nich uczyć. Fakt, że r*chają nasz system podatkowy, ale to raczej nie ich wina, że jest on stworzony dla złodziei. Wolałbym 100 azjatów w miejsce jednego ciapatego albo murzyna. Z tymi też pracowałem i tam podobne cechy jak u kitajców to przejawiają jednostki bo reszta to by chciała zarobić, ale się nie narobić.

slavcis

2023-07-01, 17:44
szacunek dla chinola

aaaaaaaaaaaaaa

2023-07-01, 18:09
Nietoperze juź "well done", a tu Akbar klientelę odstrasza...

0dbytBiskupa

2023-07-02, 13:07
~VeIture napisał/a:

Widziałeś k***a wólkę kosowską i te wywalone osiedla willowe za miliony złotych i pełno skośnych zapie**alających furami po pół bańki? Widziałeś, że wszyscy k***a na pitach straty mają i żadnych podatków nie płacą.
To, że ci nie okradnie sklepu za często nie oznacza, że ciebie nie okrada handlując tymi podróbkami i nie płacąc żadnych podatków.


I ch*j ci to przeszkadza? Wolisz jak cię doi państwo i rozdaje twoje pieniądze patologii? A może to zwyczajna zawiść, bo oni mogą, a ty nie?

Olashenco

2023-07-02, 13:37
babazwozu napisał/a:

Azjaci jacy są u siebie w Azji to mam wyj***ne, ale faktem jest, że wszędzie z gdzie wyemigrują, dają przykład kultury i wzorowej integracji. Widziałeś kiedyś Azjate w kolejce do MOPSu? Widziałeś Azjatów okradających europejskie sklepy? Widziałeś Azjatów robiących syf w ośrodkach turystycznych? Widziałeś pijanych Azjatów z gołymi tyłkami na pomniku Mickiewicza?



No to chyba masz jakieś wyidealizowane pojęcie o nich



Proszę bardzo, oto pokój który wynajmował azjata. W takim stanie go zostawił (oczywiście oprócz środków czystości)

wixel

2023-07-06, 11:34
babazwozu napisał/a:

Azjaci jacy są u siebie w Azji to mam wyj***ne, ale faktem jest, że wszędzie z gdzie wyemigrują, dają przykład kultury i wzorowej integracji. Widziałeś kiedyś Azjate w kolejce do MOPSu? Widziałeś Azjatów okradających europejskie sklepy? Widziałeś Azjatów robiących syf w ośrodkach turystycznych? Widziałeś pijanych Azjatów z gołymi tyłkami na pomniku Mickiewicza?



No widać, że świata to Ty za dużo nie zobaczyłaś, ba, nawet Polskę nie za bardzo znasz.
Ogólnie znany fakt wynikający z badań, ale też z obserwacji (wystarczy głowę z dupy wyjąć i się rozejrzeć) jest taki, że Azjaci są najmniej zasymilowaną grupą na świecie. W każdym kraju gdzie są tworzą zamknięte społeczności, mieszkają, pracują, jedzą i bawią się w zamkniętym gronie. A co najciekawsze- nawet studenci z Azji tak działają, gdzie zazwyczaj studenci z innych rejonów świata studiując w innym kraju otaczają się innymi zagranicznymi studentami.
Oprócz życia w zamkniętych społecznościach, kompletnie nie uczą się języka kraju w którym przebywają.



koko69 napisał/a:

azjaci idealnie pokazuja ze imigranci moja sie asymilowac. pokazuja tez, ze ciapate tego po prostu nie potrafia



jak wyżej, Azjaci to najgorzej zasymilowana grupa społeczna (wszędzie), a to że są normalniejsi niż inżynierowie i nie robią burdelu wokoło i nie wszczynają zamieszek to co innego.

żmij

2023-07-09, 16:42
Olashenco napisał/a:

Proszę bardzo, oto pokój który wynajmował azjata. W takim stanie go zostawił (oczywiście oprócz środków czystości)



Ten Azjata, nie pochodził czasem z terenów okupowanej Palestyny?
;)

Wiewór

2023-07-09, 16:51
Teraz chinczyk dostanie cwiare za napad

Córka_Spawacza

2023-07-18, 02:38
babazwozu napisał/a:

Azjaci jacy są u siebie w Azji to mam wyj***ne, ale faktem jest, że wszędzie z gdzie wyemigrują, dają przykład kultury i wzorowej integracji. Widziałeś kiedyś Azjate w kolejce do MOPSu? Widziałeś Azjatów okradających europejskie sklepy? Widziałeś Azjatów robiących syf w ośrodkach turystycznych? Widziałeś pijanych Azjatów z gołymi tyłkami na pomniku Mickiewicza?



Jestem rasistką, ale żółty to wzór do naśladowania. Oczywiście bez wpie**alania psów