18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chili cipcia

Kisielthc • 2013-04-15, 20:57
Drodzy Sadole często czytam te wasze historie z życia wzięte i są całkiem śmieszne dlatego chciałbym się również podzielić z wami co przydarzyło mi się jakieś 2 tygodnie temu :)

Siedzę przy piwku i gibkim któregoś pięknego wieczora, przeglądam coś na necie, trochę w TV aż w końcu zgłodniałem, zglądam do lodówki i nic ciekawego nie znalazłem na pakmana więc dzwonie do dziewczyny żeby wzięła z pracy jakaś pizzę jak będzie wracać. Za ok godzine wraca moja kobietka z pracy, przynosi mi placka z pieczarkami, serem, salami, szynką i papryczką "Chili". Zjadłem 3 czy 4 kawałki tego placka podczas gdy moja dziewczyna brała prysznic. Paliło mnie w ryju i trochę zniwelowałem tą ostrość piwem, ale jeszcze odczuwałem ten ostry smak. Tymczasem wchodzi dziewczyna do pokoju, ściąga szlafrok, siada na łóżku i balsamuje nogi, brzuch itd. Widok zachęcił mnie do działania tak więc zbliżam się do niej, rozchylam nogi i zaczynam "robić minetkę". Po minucie zorientowała się że coś jest nie tak i zaczyna piec ją c*pka (kto by pomyślał)... biegnie do łazienki się podmyć, wraca, siada na łóżku i nagle znowu do łazienki na mycie cipci hehehehe

Tak więc nie liżcie c*pki po ostrych potrawach oraz nie dawajcie do buzi dla partnerki która wcześniej również jadła coś ostrego bo pewnie to działa w dwie strony :)

itachi666

2013-04-15, 21:04
urzekła mnie twoja historia.

K-...........an

2013-04-15, 21:05
straszna menelica ta Twoja dziewczyna, skoro dopuściła nieumytego pijanego zjaranego chłopa z mordą walącą chilli O.o

Venka

2013-04-15, 21:07
Kisielthc napisał/a:

Siedzę przy piwku i gibkim



Gibkim powiadasz ?


ostatni

2013-04-15, 22:12
opowiastka z życia zaćpanego bydła bez przyszłości głosującego na peło czy plalismroda, mam nadzieję, że się nie rozmnożycie, zostańcie homo, będzie lepiej dla kraju

opossun

2013-04-15, 22:27
stary, a głupi :)

Kisielthc

2013-04-15, 22:51
Ja-ah-qu-ub-el brawo, widzę że wiele o mnie wiesz. To ze sobie zajaram i wypije piwo nie robi ze mnie bydla ani ćpuna bez przyszłości. Dla twojej wiadomosci podejrzewam ze bede miec lepszą przyszłość od ciebie chociażby ze względu iż zrobiłem inżyniera, konczę magistra, ogarniam 2 języki obce, więc mam jakiś start na życie, a nawet jak nie tutaj to wypie**olę za granicę szukać "lepszej przyszłości" a ty dalej będziesz j***ł na budowie, oglądał polityków w TV i walił konia przed kompem. Pozdrawiam hejterów :)

pbear

2013-04-15, 23:00
^^ stary ja mowie w 6 jezykach obcych(3 plynnie) i gowno z tego mam ale skoro juz o zyciowych historiach mowa to powiem ci ze probowalem sie arabskiego nauczyc...ni h*ja

stalin_za_mlodu

2013-04-15, 23:09
ej, pedały, zaimpomowaliście już sobie? to raz, dwa na PW

Koniec Świata

2013-04-16, 00:00
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

opowiastka z życia zaćpanego bydła bez przyszłości głosującego na peło czy plalismroda, mam nadzieję, że się nie rozmnożycie, zostańcie homo, będzie lepiej dla kraju



Ja-ch*j-debil, nie mogłeś się powstrzymać, strażniku moralności? Proboszcz nie dał ci possać i odbijasz sobie w ten sposób frustrację.


Szalej

2013-04-16, 00:03
Ogień p*zda gaz!

hogg

2013-04-16, 00:06
Mistrz patelni ;)