18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Chili cipcia

Kisielthc • 2013-04-15, 20:57
Drodzy Sadole często czytam te wasze historie z życia wzięte i są całkiem śmieszne dlatego chciałbym się również podzielić z wami co przydarzyło mi się jakieś 2 tygodnie temu :)

Siedzę przy piwku i gibkim któregoś pięknego wieczora, przeglądam coś na necie, trochę w TV aż w końcu zgłodniałem, zglądam do lodówki i nic ciekawego nie znalazłem na pakmana więc dzwonie do dziewczyny żeby wzięła z pracy jakaś pizzę jak będzie wracać. Za ok godzine wraca moja kobietka z pracy, przynosi mi placka z pieczarkami, serem, salami, szynką i papryczką "Chili". Zjadłem 3 czy 4 kawałki tego placka podczas gdy moja dziewczyna brała prysznic. Paliło mnie w ryju i trochę zniwelowałem tą ostrość piwem, ale jeszcze odczuwałem ten ostry smak. Tymczasem wchodzi dziewczyna do pokoju, ściąga szlafrok, siada na łóżku i balsamuje nogi, brzuch itd. Widok zachęcił mnie do działania tak więc zbliżam się do niej, rozchylam nogi i zaczynam "robić minetkę". Po minucie zorientowała się że coś jest nie tak i zaczyna piec ją c*pka (kto by pomyślał)... biegnie do łazienki się podmyć, wraca, siada na łóżku i nagle znowu do łazienki na mycie cipci hehehehe

Tak więc nie liżcie c*pki po ostrych potrawach oraz nie dawajcie do buzi dla partnerki która wcześniej również jadła coś ostrego bo pewnie to działa w dwie strony :)

kosmaty69

2013-04-16, 00:12
a potem sie obudziłeś, spakowałeś tornister i zapie**alałeś na gimbusa.
I to "hehehehe" :facepalm:

sidian

2013-04-16, 00:19
Dobrze, że nie pierdnęła, bo by Ci łeb urwało... :D

MarszaL95

2013-04-16, 00:24
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

opowiastka z życia zaćpanego bydła bez przyszłości głosującego na peło czy plalismroda, mam nadzieję, że się nie rozmnożycie, zostańcie homo, będzie lepiej dla kraju



Nie dziwię się że jest w tym kraju tak jak jest, gdy widzę takie zacofanie. Załamałem się czytając tego posta :roll:

spiepszaj_dzbanie

2013-04-16, 00:49
Kisielthc napisał/a:

trochę w TV


Właśnie pozbyłem się tego pudła reklam, siejącego propagandę :mrgreen:
Teraz klient w ZK będzie mógł przylipić na szkiełko.

ostatni

2013-04-16, 01:55
Kisielthc napisał/a:

Ja-ah-qu-ub-el brawo, widzę że wiele o mnie wiesz. To ze sobie zajaram i wypije piwo nie robi ze mnie bydla ani ćpuna bez przyszłości. Dla twojej wiadomosci podejrzewam ze bede miec lepszą przyszłość od ciebie chociażby ze względu iż zrobiłem inżyniera, konczę magistra, ogarniam 2 języki obce, więc mam jakiś start na życie, a nawet jak nie tutaj to wypie**olę za granicę szukać "lepszej przyszłości" a ty dalej będziesz j***ł na budowie, oglądał polityków w TV i walił konia przed kompem. Pozdrawiam hejterów :)




O widzę, że ty za to o mnie wiesz wszystko. Twój dyplom jest dzisiaj mniej warty niż rolka dobrej srajtaśmy. Razem z twoją drugą połową obsługującą kasę w markecie bądź biegającą miedzy stolikami w pizzerii doskonale wpisujecie się w obraz młodszej cuchnącej głupotą części społeczeństwa dzięki czemu przyszłość naszego kraju maluje się w gównianych barwach. Ucz się od niej, bo jak wyjedziesz z kraju jako inżynier poliglota to ciężko ci będzie nadążyć na zmywaku w UK. I jeszcze raz apeluje nie rozmnażajcie się i nie bierzcie udziału w wyborach. Wystarczy już, że tlen marnujecie.





MarszaL95 napisał/a:


Nie dziwię się że jest w tym kraju tak jak jest, gdy widzę takie zacofanie. Załamałem się czytając tego posta
______________




rozumiem, gdzie trawa tam postęp! Jamajka jest supermocarstwem, a Holendrzy właśnie kolonizują Marsa...oczywiście jak się dobrze naćpają

marcin1414

2013-04-16, 02:28
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




O widzę, że ty za to o mnie wiesz wszystko. Twój dyplom jest dzisiaj mniej warty niż rolka dobrej srajtaśmy. Razem z twoją drugą połową obsługującą kasę w markecie bądź biegającą miedzy stolikami w pizzerii doskonale wpisujecie się w obraz młodszej cuchnącej głupotą części społeczeństwa dzięki czemu przyszłość naszego kraju maluje się w gównianych barwach. Ucz się od niej, bo jak wyjedziesz z kraju jako inżynier poliglota to ciężko ci będzie nadążyć na zmywaku w UK. I jeszcze raz apeluje nie rozmnażajcie się i nie bierzcie udziału w wyborach. Wystarczy już, że tlen marnujecie.








rozumiem, gdzie trawa tam postęp! Jamajka jest supermocarstwem, a Holendrzy właśnie kolonizują Marsa...oczywiście jak się dobrze naćpają


Już nie wiesz co masz napisać to wypisujesz bzdury, nie mam zamiaru prowadzić z tobą rozmowy na twoim poziomie więc napisze tylko tyle - wypie**alaj i nie wracaj.

Kaprys

2013-04-16, 06:28
Ojojoj, a za wypie**alaj wpadają gratis do posta takie fajne prostokąciki hyhyhy :D

TelewiZorro

2013-04-16, 07:17
dla tych co nie mają lasek, ale noszą soczewki. Tuż po krojeniu chilli nie warto ściągać soczewek z oka, nawet po umyciu rąk.

Gebofon

2013-04-16, 08:02
@Ja-ah-qu-ub-el

Skąd Ty się łbie urwałeś??? O ja pie**olę Twoje posty rozpie**alają konstrukcję.

kurczasty

2013-04-16, 08:58
j***ć chilli, piri-piri to jest dopiero moc, a wy się chilli podniecacie.

Silnoręki

2013-04-16, 09:36
Kisielthc za te twoje "błyskotliwe' riposty należy ci się ch*j w dupe.

jarasz

2013-04-16, 09:56
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




O widzę, że ty za to o mnie wiesz wszystko. Twój dyplom jest dzisiaj mniej warty niż rolka dobrej srajtaśmy. Razem z twoją drugą połową obsługującą kasę w markecie bądź biegającą miedzy stolikami w pizzerii doskonale wpisujecie się w obraz młodszej cuchnącej głupotą części społeczeństwa dzięki czemu przyszłość naszego kraju maluje się w gównianych barwach. Ucz się od niej, bo jak wyjedziesz z kraju jako inżynier poliglota to ciężko ci będzie nadążyć na zmywaku w UK. I jeszcze raz apeluje nie rozmnażajcie się i nie bierzcie udziału w wyborach. Wystarczy już, że tlen marnujecie.








rozumiem, gdzie trawa tam postęp! Jamajka jest supermocarstwem, a Holendrzy właśnie kolonizują Marsa...oczywiście jak się dobrze naćpają



Ale Ty musisz mieć k***a smutne życie, współczuję :-) Zero pozytywów tylko hejt i nienawiść.

zyzyryxy

2013-04-16, 09:58
pbear napisał/a:

^^ stary ja mowie w 6 jezykach obcych(3 plynnie) i gowno z tego mam ale skoro juz o zyciowych historiach mowa to powiem ci ze probowalem sie arabskiego nauczyc...ni h*ja



to jak masz taki bagaż na starcie i nie potrafisz go wykorzystać to ty lepiej pójdź się zakopać żywcem, zrobisz dobrze dla społeczeństwa

timmy77

2013-04-16, 11:07
To ja miałem podobną sytuację, z wujasem byliśmy w restauracji meksykańskiej i on coś miał kurewsko ostrego bo chciał przyszpanować, a po piwku do obiadu lać mu się zachciało. No i było słychać krzyki z kibla po paru minutach. Ale ponoć to dla nich nie nowość była i któryś kelner poleciał ze szklankom jogurtu do kibla.