18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chevrolet Chevelle '68 po odrestaurowaniu

MrYeni • 2013-05-15, 19:00
Przedstawiam wam proces restaurowania Chevroleta Chevelle z 68 roku. Ponieważ wiąże z samochodami swoją przyszłość i chciałbym kiedyś też zbudować własne auto od podstaw, dlatego też zainteresowałem się tą tematyką.
Jeżeli nie interesuje Cie motoryzacja to scrolluj dalej i nie pie**ol głupot w komentarzu. Zapraszam do oglądania;)


Lingu

2013-05-16, 20:30
MrYeni napisał/a:

ja wiem że piaskowania to podstawa. oglądałem sporo programów o tym, m.in. taki amerykański w którym rodzina zgłaszała auto jednego z członków tej rodziny do programu, a oni je kradli i naprawiali w tydzień bez jego wiedzy. W międzyczasie tą osobę wkręcali w różne kuriozalne sytuacje jak np. podejrzenie że auto było kradzione przez tą osobę lub wcześniej używane do transportu narkotyków. Ktoś kojarzy jak się nazywał ten program? Leciał swojego czasu na national geographic bodajże.



Na Discovery jak już coś. Oryginalnie "Overhaulin'", w polskiej wersji językowej "Poturbowani". Lata teraz ten program na Discovery.

MrYeni

2013-05-17, 00:17
Lingu, dokładnie! Fajne projekty tam mają, polecam sobie obejrzeć jeśli kogoś to interesuje, tam jest pokazane takie restaurowanie praktycznie krok po kroku.

kih0n

2013-05-17, 00:46
bierz poprawkę że hamburgery robią wlasnie auta na kilka lat, 3-4...
skąd wiem? bo sam od ponad roku walcze z camaro '69
ciężki kawałek chleba, jak masz dużo siana i czasu o chęciach i podstawach mechaniki/blacharki nie wspomnę ;)
to możesz się za to brać....

programy na discovery to jedno, a stare auto w garażu to zupełnie inna bajka

MrYeni

2013-05-18, 00:23
kih0n, masz może jakieś zdjęcia swojego cudeńka? ;)