18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chcesz żyć? Nie jedz!

66...........us • 2012-07-30, 15:42

Nie miej wątpliwości, iż Codex dotyczy również Polski i Polaków. Na jego angielskiej stronie znajdziesz listę państw członkowskich komisji. W Polsce, Codexem zajmuje się Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych(IJHARS).

metal15

2012-07-30, 16:00
to tak na serio ? i pytam serio ;)
z którego to roku?

Shinigamix

2012-07-30, 16:16
Żyjmy o chlebie i wodzie !

BociaNq

2012-07-30, 17:14
Tak, to tak na serio.

~ Donnie Darko

2012-07-30, 19:15
Nwo, iluminaci, ch*je-muje-dzikie-węże, aspartami, chemtrails, koniec świata w 2012, kodeks żywieniowy, fluor, cukier, narkotyki i inne gówna. Wiele rzeczy na tym świecie jest niezdrowych, toksycznych, zabójczych ale nie popadajmy w paranoje bo jakiś tępy miłośnik teorii spiskowych zrobił jakiś filmik...
Woda też jest zabójcza bo 100% pijących wodę ludzi umiera.

Może siedźmy wszyscy w domach bo przecież tyle niebezpieczeństw czyha na zewnątrz.
No k***a, litości.

bingo100

2012-07-30, 22:37
A ja się zgodzę z tym, że ludzi jest zbyt dużo. Ostatnio wyczytałem, że Anglia wydaje 12 miliardów funtów rocznie na wysyłanie wody do Afryki. Ja się pytam: Po jaki ch*j? Jak sobie tam żyją (i umierają) w tej Afryce, to niech tak będzie. W Indiach miliard, w Chinach miliard, w Afryce AIDS a potem to wszystko do Europy się ładuje, bo u nas na bogato.

Nie pamiętam już dokładnych statystyk, ale w 1950 roku było nas około 2,5 miliarda, 100 lat wcześniej bodaj tylko miliard. Biorąc to pod uwagę jestem w stanie zrozumieć przesłanki idące za takimi inicjatywami. Patrzeć nie mogę na 'turbanów' i innych brudasów i ich 5-6 dzietne rodziny.

Sam się ch*jowo odżywiam, piwa żłopie więc szybko kopnę w kalendarz ale na wszelki wypadek mam swoje warzywa i owoce w ogródku, także chociaż w sezonie się nie truję :)

K-...........an

2012-08-01, 13:20
Co nas nie zabije to nas wzmocni :D Ja palę papierosy, to co tam się będę przejmował jakimiś heksachlorobenzenami, ja tam codziennie całą tablice mendelejewa wdycham :D

magnez

2012-08-01, 15:28
buhahahah-w ciago ostatnich 150 lat średnia wieku wzrosła dwukrotnie-jaskinowcy dozywali 25-27 roku zycia. ale nudy.

Coliber

2012-08-01, 15:57
Czy to nie powinno być w teoriach spiskowych?

zakapior

2012-08-01, 16:19
Mimika tej kobiety, gestykulacja i dziwnie nadpobudliwe zachowanie mnie tak wk***iają, że nie udało mi się obejrzeć całego.

Jeżeli takie są skutki zdrowego żywienia to ja wole k***a hamburgera !

immortaldog

2012-08-01, 16:19
lepiej być ćpunem/alkoholikiem/paralitą niż ciotą która je tylko zdrową żywność i unika wszystkiego czym można się skaleczyć. chemia jest dobra! Moja odpowiedź na ten filmik: I LIKE THIS WORLD!


morus93

2012-08-01, 17:17
~ Donnie Darko napisał/a:

Nwo, iluminaci, ch*je-muje-dzikie-węże, aspartami, chemtrails, koniec świata w 2012, kodeks żywieniowy, fluor, cukier, narkotyki i inne gówna. Wiele rzeczy na tym świecie jest niezdrowych, toksycznych, zabójczych ale nie popadajmy w paranoje bo jakiś tępy miłośnik teorii spiskowych zrobił jakiś filmik...
Woda też jest zabójcza bo 100% pijących wodę ludzi umiera.

Może siedźmy wszyscy w domach bo przecież tyle niebezpieczeństw czyha na zewnątrz.
No k***a, litości.



Jego również uważasz za "tępego miłośnika teorii spiskowych" ?


LICH0

2012-08-01, 19:14
Coś w tym jest skoro Chiny wprowadziły KARY za drugą i każdą kolejną ciążę..... większość ludzi uważa takie filmy głupie i wymyślone ale to oni są głupi bo nie potrafią łączyć faktów i wysnuwać z nich wniosków. Gdyby wiedzieli co się dzieje na świecie i się nad tym zastanowili to by doszli do tego samego.
Unia Europejska jest takim tworem, który umożliwia kontrolę tego co jemy(polecam poszukać absurdów Unii tylko "woda nie nawadnia organizmu" ) Małe grono ludzi decyduje o losie prawie całej Europy.

immortaldog

2012-08-01, 19:27
Jak nie pie**oli o kościele, to pie**oli dobrze:



Przeludnienie to ściema !