18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chcesz żyć? Nie jedz!

66...........us • 2012-07-30, 15:42

Nie miej wątpliwości, iż Codex dotyczy również Polski i Polaków. Na jego angielskiej stronie znajdziesz listę państw członkowskich komisji. W Polsce, Codexem zajmuje się Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych(IJHARS).

Pan Mularz

2012-08-01, 21:07
Nawet ja nie jestem tak radykalny. Są lepsze sposoby.
Wielki wschód, to zwykła hołota.

lith

2012-08-01, 22:00
hahaha... to sie pośmiałem.... chociaż z drugiej strony jak sobie pomyślę, że jest całkiem sporo cymbałów, którzy w takie wesołe historyjki wierzą (bo na początku filmiku przecież powiedzieli, że to prawda, więc to prawda i już...łooo jaki teraz jestem uświadomiony) to już mi nie jest tak wesoło.

pieto90

2012-08-01, 23:24
Nie ma do ch*ja żadnego przeludnienia! (chociażby filmik z Cejrowskim od @immortaldog)
A tych pojebańców od G. Orwella podnieca władza i tyle.

Przemo2sb

2012-08-01, 23:32
tak k***a lepiej bedzie jak do 2026 roku zlikwiduja 85% populacji zemskiej, bo zbyt duzo ludzi zbyt trudno kontrolowac, poczytajcie o illuminatach, o programach zywienia z rzadu usa z lat 80, poczytajcie lub obejrzyjcie wywiady phila schneidera o obcych, jakas pani tez wypowiadala sie o szczepionkach i lekach, i moze to oddzielne dziedziny i calkiem inni ludzie to wszystko nawiazuje do jednego, do wybicia populacji o 85%

Pl...........EV

2012-08-01, 23:42
jezlei dobrze pamietam to jest to fragment filmu Ezoteric Agenda - polecam calosc :D - do obejrzenia w calosci na youtube

IwanMT

2012-08-02, 01:01
obejrzałem całe i co mogę powiedzieć....pie**olenie kotka za pomocą młotka. Większego bezsensu nie widziałem już dawno, a ta babka co gadała pewnie uczy w szkole i wk***ia dzieciaki.
Tak samo jak mnie wk***iła...

strupek69

2012-08-02, 15:10
@IwanMT jak to "Cyfra" kiedyś powiedział : "ignorancja jest błogosławieństwem".

orzech95

2012-08-02, 15:24
Kto nie wierzy polecam przeczytać
http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/pasze-zywienie/raktopamina-podzielila-wto,37424.html

http://www.ijhar-s.gov.pl/news/items/zakonczyla-sie-35-sesja-komisji-kodeksu-zywnosciowego-fao.html

Mnie przeraził ten fragment
"Na posiedzeniu Komisji C.A., brazylijski minister rolnictwa podkreślił, że kraj importujący nie może zakazać dopuszczenia na swój rynek mięsa, które zawiera daną substancję w normach dopuszczalnych ustalonych przez C.A. W takiej sytuacji wszelkie sankcje i ograniczenia dla eksporterów nie będą zgodne z zasadami wolnego handlu, które reguluje Światowa Organizacja Handlu (WTO). "


Fanie żyć w suwerennym państwie co nie ??