18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Change for a dollar.

Johny • 2011-12-14, 23:41
Jeśli szukacie sadyzmu to akurat w tym filmie go nie znajdziecie. Tak, tak, pewnie zaraz na mnie naskoczą hejterzy i będą mnie gnoić, żebym z tym wypie**alał.... pogadajcie sobie... 8-) . Były podobne tematy i się przyjęły. A jeśli się nie podoba to do kosza.


Sam film pokazuje, że są jeszcze dobrzy ludzie na świecie... Ciekawe komu się łezka zakręci w oku :]





@ Mój poprzedni temat został skasowany za to, że zacenzurowałem przekleństwo...? No bez przesady k***A.

Johny

2011-12-15, 15:41
sawbur fakt, podpis naciągany. Po prostu film pokazuje kogoś, kto na prawdę niewiele mając - w zasadzie nic, potrafi pomagać innym i się dzielić. Wiadomo, że to wyreżyserowany filmik i w realu tak to na pewno nie wygląda, ale tu chodzi o samą ideę tego filmu. Trzeba to obejrzeć ze zrozumieniem...

mateusz321

2011-12-15, 15:42
Super ! mi się łezka zakreciła może nawet spłyneła po policzku . ; ) szacun

matji

2011-12-15, 15:47
Ok jak na sadola przystało dla mnie ten filmik jest pedalski. Nic się nie wzruszyłem bo wzruszają się pedały. może dla tego że jestem socjopatą, ale to i tak jest lepsze niż bycie pedalskim cieniasem. Filmik może tu być ale spójrzmy prawdzie w oczy nie nadaje się tutaj. pozdro

barul01

2011-12-15, 16:16
@~Anonymous~
czasami bardziej pomoga ci ludzie ktorzy maja mniej niz ci ktorzy maja wiecej.

DukeNukeForever

2011-12-15, 16:38
Ta czarna na początku to chyba kradnie z kasy

Konzzi123

2011-12-15, 16:56
dobry filmik , jednak istnieją jeszcze ludzie a nie zwierzęta co garną tylko do siebie .

Damianbeat

2011-12-15, 17:01
Tia, a sam to ziemię będzie wpie**alał.... ch*jowe i nierealne.

Cryan

2011-12-15, 17:18
taa... już to widzę jak baba za goździka wybacza. k***a, kosz róż i moja dalej by była wk***iona. Babę to kilogramem Premolanu trza uspokajać.

Smuxer

2011-12-15, 17:42
pianinko, slow motion i obdarty, menelowaty typ rozdający szczęście. k***a ogarnijcie się. przecież to w ogóle nie jest smutne, ani dające do myślenia! z tym niewidomym typem było smutne i prawdziwe. ale to k***a jest sztuczne i zj***ne. oto moje zdanie.

paleciarz

2011-12-15, 17:56
Może i nierealne, ale porusza i wzruszyłem się pierwszy raz od dawien dawna. Lubie takie filmy i chciałbym, żeby to nie była tylko fikcja, ale póki co, czas wrócić na ziemię. Ide na harda.

Francysl

2011-12-15, 18:53
matji napisał/a:

Ok jak na sadola przystało dla mnie ten filmik jest pedalski. Nic się nie wzruszyłem bo wzruszają się pedały. może dla tego że jestem socjopatą, ale to i tak jest lepsze niż bycie pedalskim cieniasem. Filmik może tu być ale spójrzmy prawdzie w oczy nie nadaje się tutaj. pozdro



To jak będą Cię napie**alać na ulicy to inni też powinni Ci powiedzieć nie bądź cienkim pedałem. Bo się nie wzrusza.

Yourichi

2011-12-15, 19:20
Co to za menel, co nie wydaje kasy na dyktę?! :idzwch*j:

howell

2011-12-15, 19:45
Szkoda że większość takich ludzi (bezdomnych) to leniwe dupy którym się nie chciało nic w życiu robić... tak jak mi... k***a...


idę się uczyć.

piprok1

2011-12-15, 19:51
Dobra lekcja dla niektorych i widze ze nie wszyscy wyciagneli wniosek z tego filmu

Haunuva

2011-12-15, 20:06
Ale ch*jnia, z sadistica robią się demoty i pewnie skończą tak samo. No cóż...