18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cezary pazura o sytuacji na Placu Zbawiciela

Ozux • 2014-04-15, 08:27
Wczorajszy wpis naszego wybitnego aktora komediowego, Cezarego Pazury o tęczy i sytuacji z nią związanej. Bardzo logiczne.

Cytat:

Tęcza, czy kość niezgody???
Pozwólcie mi zrozumieć świat, bo ja go chyba już nie kumam!
Na Placu Zbawiciela w Wwie miały się rozpocząć prace renowatorskie słynnej tęczy, która to z kształtu samego ma ŁĄCZYĆ dwa skrajne brzegi. Niestety prace się nie rozpoczęły, bo grupa osób , którzy na ten symbol w tym miejscu się nie zgadza, nie dopuściła do rozpoczęcia prac. Były okrzyki, przepychanki, nawet zatrzymano dwadzieścia kilka osób. Bo oni sobie tej tęczy nie życzą! Wniosek: są tacy , którzy sobie życzą i są tacy którzy sobie nie życzą. Pytanie: dlaczego jedni są pałowani przez Policję i zatrzymywani , a inni nie? Czy to znaczy, że ja muszę się w przyszłości godzić na WSZYSTKO na co się inni zgadzają, czy będę miał prawo mieć swoje zdanie? Czy nie przypłacę tego zdrowiem i więzieniem? Szczerze mówiąc, to ta tęcza powiewa mi luźnym żaglem, choć z drugiej strony zamiast łączyć dzieli? Straciła swoje pierwotne znaczenie. Być może dlatego, że jako symbol została sobie przywłaszczona przez jedną grupę przeciw innej? A symbole są żywe w ludzkiej świadomości jak cholera! Przekonał się o tym niedawno jeden z wybrańców narodu, który rzekomo witał się z niemieckimi celnikami symbolem "heil hitler", zapożyczonym ewidentnie od "ave cezar". Zaczynam "odjeżdżać" i chyba się trochę bać... Bo przecież nasza Konstytucja zapewnia WSZYSTKIM te sama prawa do wyrażania siebie. A nie tylko niektórym! Ciekawe kim ja się okażę dla "niektórych" po ukazaniu się tego wpisu? Przejrzę się pewnie znowu w krzywym zwierciadle naszego ukochanego polskiego piekiełka. Ale cóż... Zaczyna się Wielki Tydzień i może fajną pokutę zgotują mi moi Bliźni. (Rana po bliźnim szybko się zabliźni.). Zbudujcie dla tęczy Plac Tęczy w Warszawie. To naprawdę kawał miasta. Dla ŚWIĘTEGO SPOKOJU niech Plac Zbawiciela zostanie Zbawiciela.
...i żyli długo i szczęśliwie....
Wujek Czarek:)))


McMenel

2014-04-15, 09:25
Och to mówi facet o moralności bliskiej zeru.

Spadra

2014-04-15, 09:31
McMenel napisał/a:

Och to mówi facet o moralności bliskiej zeru.


Mówisz to z własnej autopsji, bo znasz go osobiście, nie jedno przeżyliście. W żadnym wypadku nie opierasz swojego zdania na podstawie tego co w gazetach i necie jakiś pseudo dziennikarzyna wypisał, żeby mu nie wymówili jego zleceniówki, czy też praktyk.

Da...........id

2014-04-15, 09:41
A ja bardzo go lubię, nawet mam gdzieś jego zdjęcie z autografem jak był na otwarciu wypożyczalni kaset wideo (wyobraźcie sobie ile lat temu to było ;) ).
Facet z jajami, nie wstydzi się tego co myśli i robi, nie to żebym go podziwiał czy wielbił ale wódki bym się mógł z nim napić.

Mnie też temat pedałów ni ziębi ni parzy ale to, że państwo narzuca nam pewne, słuszne w jego mniemaniu zachowania to już może mnie dotyczyć i takie akcje powinny zapalać lampeczkę w głowie.

Mr.Drwalu

2014-04-15, 09:42
Aa, ty co oddałaś mu się, że bronisz go jak dzika lwica? :wtf:

le...........65

2014-04-15, 10:01
Toż to najlepszy komentarz z wczorajszego tematu odnośnie wojny pod pedalską tęczą, nie widzę sensu robić oddzielnego tematu o komentarzu.

PoMaluchu

2014-04-15, 11:40
Gdzie jest ten wpis? Jakiś link prosim wać Pana.

St...........ke

2014-04-15, 11:46
Czarek gada od rzeczy, nie było nigdy symbolu "ave cezar" to nowożytna bajeczka. Dwa Czarek się sprzedał wraz z dwójką innych znanych osób i "występuje" po garach. W moim mieście się zbłaźnił i uciekł po paru minutach. :D

le...........65

2014-04-15, 11:47
PoMaluchu napisał/a:

Gdzie jest ten wpis? Jakiś link prosim wać Pana.



Prącie bardzo: link

Wojna:)

2014-04-15, 11:50
Moderator napisał/a:

Aa, ty co oddałaś mu się, że bronisz go jak dzika lwica? :wtf:



Myślę że nie każdy miał takie przygody jak ty z dostaniem się na obsługę forum.


A Czarek pokazał klasę tym wpisem - widać że wie jaka będzie reakcja naszego kochanego ludu :)

Brzydkii

2014-04-15, 11:57
Za Czarka zawsze zimne piwko. Moja ciotka uczyła go w liceum polskiego :)

tomkierz

2014-04-15, 11:57
PoMaluchu napisał/a:

Gdzie jest ten wpis? Jakiś link prosim wać Pana.



Gdzie? Pewnie na naszej-klasie... Kur....

dzembak

2014-04-15, 12:02
Niech sobie pedały stawiają tęcze, a nawet 5-metrowe ku*asy z brązu, ale nie w ogólnie dostępnej przestrzeni publicznej i nie za nasze pieniądze. Do tego ten plac nosi miano ZBAWICIELA - Głonkiewicz-Waltz musi zacierać swoje niesplamione uczciwą pracą rączki, kiedy widzi, że ludzie, którym się cały ten tęczowy impas nie podoba, buntują się i (zgodnie z konstytucyjnym prawem) urządzają demonstracje. No ale od czego jest POLICJA, której wystarczy wydać ordnung i już wskazanych "wrogów publicznych", niepomna na polskie prawo, przegania i wyłapuje, dokładnie jak za czasów kiedy to nasi rosyjscy przyjaciele jawnie jeszcze trzymali łapę na gardle naszego narodu.